Je pobyt v zahraničí nezbytný pro to, abyste se naučili plynule anglicky?
Není!

Ve společnosti panuje mínění, že jediný efektivní způsob, jak se naučit anglicky, je strávit nějakou dobu v zahraničí. Už jen já a moji studenti jsme důkazem, že to je mýtu, a jde to i bez toho.

Proč je pobyt v zahraničí efektivní? Protože se tam úplně obklopíte angličtinou. Nicméně obklopit se angličtinou můžete i doma a dokonce mnohem efektivněji. V tomto webináři vás naučím, jak na to!

Webinář se bude konat ve čtvrtek 2.6. od 18:00.
(záznam bude účastníkům zaslán a dostupný na 48 hodin). Přihlašte se vyplněním formuláře pod tímto textem.

Co se na webináři dozvíte?

Na webináři Vám na svém vlastním příkladu ukážu konkrétní postup a konkrétní kroky, díky kterým jsem se za naučila anglicky, německy a španělsky, aniž bych vycestovala do zahraničí. Tento postup je uplatnitelný na všechny jazyky, takže ať už se učíte anglicky, německy, francouzsky, nebo rusky, budete z informací v tomto webináři těžit celý život. 

  • Jak se naučit cizí jazyk jako profík BEZ vycestování do zahraničí
  • Jak se učit bez učebnic
  • Jak zakomponovat angličtinu do vašeho života, aniž byste si na ní museli hledat čas
  • Jaké návyky Vám pomůžou dosáhnout plynulosti
  • Kde hledat ty správné zdroje
  • Jak se zlepšit v mluvení, poslechu, gramatice, čtení a dalších dovednostech
  • A spoustu dalšího...

Ukážu vám své nejlepší tipy z praxe

Nejsem pouze jazyková lektorka a koučka, která pomohla už stovkám studentům dosáhnout jejich jazykových cílů, ale sama studentka, abych na svou vlastní kůži mohla testovat efektivitu a funkčnost svých rad. Budu s Vámi tedy sdílet nejen to, co fungovalo skvěle na mé studenty, ale i to, co fungovalo skvěle na mě. 

Naučit se cizí jazyk je snadné - když víte, jak na to. 🙂 Přihlašte se na webinář a velký kus svého know-how Vám zcela zdarma odhalím.