Chcete posunout svou angličtinu na vyšší úroveň odstraněním těch nejčastějších chyb?

Jako lektorka, která odučila už přes 6 000 lekcí angličtiny, jsem vysbírala neustále opakující chyby, které moji studenti dělali, a v tomto eBooku plném praktických cvičení a kvízů jsem je rozebrala tak, abyste je pochopili, a už v nich nechybovali.

Co můžete od eBooku očekávat a jak vypadá?

Dokážete opravit tyto běžné chyby?

Q

I have been speaking English 5 years.

Anglicky mluvím 5 let.
Q

You don't need to know all.

Nemusíš vědět všechno.
Q

I visit an evening course.

Navštěvuji večerní kurz.
Q

I've heard some child. You haven't?

Slyšel jsem nějaké dítě. Ty ne?

Q

You should have invited less people.

Měl jsi pozvat méně lidí.

(v každé větě je jedna chyba)

Mám pro Vás správné řešení

Pravděpodobně Vám daly tyto věty docela zabrat... Nic si z toho nedělejte! Jak jsem řekla, těchto pár vět a celý eBook se zaměřuje na ta nejvíc problematická slovíčka a gramatiku

Jako ukázku z eBooku se Vám připravila soubor ke stažení zdarma, kde se dozvíte správné odpovědi i s vysvětlením. Stačí zadat níže e-mail a ukázka Vám přistane v mailu. 

55 nejčastějších chyb v angličtině obrázek 1

Do eBooku jsem vybrala přesně ty chyby, které moji studenti dělají na denní bázi.

Jako lektorka angličtiny podnikám už pátým rokem. Rukama mi prošly desítky studentů a hrubým odhadem je to něco přes 6000 odučených hodin, což už s sebou nese řádnou dávku zkušeností. Čeho jsem si ale za tu dobu všimla, je pár desítek chyb, které se neustále opakují. Některé dny se mi dokonce stalo, že jsem řešila tu samou chybu se čtyřmi studenty nezávisle na sobě.

Nedávno mi tedy napadla myšlenka: Proč se nezamyslet, neprojít všechny poznámky z hodin a nesepsat všechny ty neustále se opakující chyby na jedno místo a vypustit to mezi studenty, co se nechtějí točit v kruhu s těmi stejnými chybami pořád dokola?

A tak vznikl eBook 55+ nejčastějších chyb v angličtině.  Zdroj informací doplněný o praktická cvičení jazykový plán tak, abyste nedělali pořád ty stejné chyby a získali sebevědomí v anglickém jazyce.

Co v eBooku získáte?

55+ nejčastějších chyb v angličtině není klasická elektronická kniha, na kterou jste možná zvyklí. Ukážu Vám, v čem je jiná, a co od ní můžete očekávat.

R

55+ nejčastějších chyb stručně a věcně vysvětlených

Každá chyba je vysvětlena jednoduchou formou, abyste pochopili, v čem spočívá. Proč 55+? Protože reálně je zpracovaných chyb v eBooku zhruba 2x tolik.
R

200+ příkladových vět, slovíčka v kontextu a dodatečné materiály pro nadšence

EBook je napsaný tak, abyste za co nejmenší množství času získali srozumitelné odpovědi. Nicméně pro opravdové nadšence je doplněn o spoustu dodatečných videí, podcastů a webových stránek. Ke každé chybě samozřejmě nechybí několik příkladových vět, aby problematika byla "crystal clear" (=jasná jak facka). 
R

100+ otázek, kvízů a úkolů k procvičení

Jedna věc je si o něčem číst a myslet si, že tomu rozumíte, a úplně druhá věc je to reálně používat. I na to jsem při tvorbě eBooku myslela a proto je celý obsah proložený průběžnými kvízy a testovacími úkoly, abyste látku mohli okamžitě používat v praxi.
R

Jazykový plán

Tento eBook neslouží k tomu, abyste si ho přečetli jako román. Je to promyšleně zpracovaný výukový obsah, který je pro nejvyšší efektivitu doplněný o jazykový plán. Díky tomu docílíte toho, že látku skutečně pochopíte, ale především ZAČNETE POUŽÍVAT i v aktivním projevu. Konec pouhé pasivní slovní zásoby, je třeba ji převést do aktivní.
R

Více sebevědomí v angličtině

Spousta studentů se bojí dělat chyby. Chyby nejsou nic zlého a jsou součástí cesty k plynulému projevu. Nicméně pokud existuje zkratka, jak se vyhnout těm nejčastejším chybám, proč ji nevyužít?  Jako vedlejší efekt se zvedne i Vaše sebevědomí - existuje totiž lepší pocit, než když něco říkáte v cizím jazyce s naprostou jistotou? 

Kolik eBook stojí?

Za cenu jedné mé soukromé lekce se mi povedlo v eBooku předat know-how, které jsem posbírala za více než 6000 odučených lekcí. Jako student tak získáte v koncentrované formě přesně to, co činí 95 % studentům ty největší trable.

 

EBook můžete získat za 599,-

55 nejčastějších chyb v angličtině obrázek 2
Co o eBooku říkají čtenáři?

Reference

Z eBooku jsem nadšená

Z eBooku jsem nadšená. Celý je velmi praktický a umožňuje se opravu poučit ze svých chyb díky opakovacím kvízům a celkově tím, jak je sestaven. Nejpřínosnější mi přijdou kvízy, kde jsem si mohla ověřit, že jsem se z kartiček něco naučila a že jsem opravdu pochopila danou chybu a poučila se z ní. E-Book stoprocentně splnil to, co sliboval a podle mě ještě mnohem více. Každá jeho stránka vám dá hodně a naučí vás, jak být v angličtině lepší. Tak jak Eliška slibovala, není to jen kniha, kterou si budete číst třeba večer před spaním, je to něco, co vám opravdu pomůže, když se budete držet jednoduchého systému. Myslím, že eBook je skvělou volbou pro každého, kdo má chuť se zlepšovat a posunout svoji angličtinu zase o krok dál. Mně osobně se nejvíce líbí to, že angličtinu budete muset opravdu používat a ne se o ní jen učit a to je podle mě na celém eBooku nejlepší. Za mě se moc moc povedl a těším se na Eliščinu další práci.

Kristýna Šourová

Z eBooku jsem nadšená

Jsem nadšená, eBook naprosto předčil veškerý moje očekávání. Zamilovala jsem se do něj. Líbí se mi, že eBook se nemá přečíst najednou, ale Eliška v něm právě vytvořila plán, podle kterýho je radost postupovat. Nejpřínosnější na eBooku je, že učení je hravý a zábavný, díky tomu to jde "samo". EBook doporučuju každýmu, kdo se chce zlepšit v angličtině hravým způsobem a ne klasickým biflováním, kterým se to často ani nenaučíme. A teď můžu říct: 55 + nejčastějších chyb, který už díky eBooku NEudělám.

Laura Cejpková

Je to opravdu pro všechny

Nejpřínosnější mi přijde způsob, jakým je eBook sestavený. Nenásilně vás nutí dělat si poznámky a rozšiřovat slovní zásobu. I tak to pro mě nebyla otrava, ale spíše zábava. Přestože já mluvím anglicky dobře, také jsem někde chybu udělala, takže to je opravdu pro všechny, od začátečníků až po pokročilé. Také jsem ocenila to, že na mě nebyla navalena tuna nových informací, ale bylo to hezky rozvrstvené do každého dne. Líbí se mi, že je v eBooku všechno přehledně vysvětleno. Důležité je své chybě porozumět a v tom se mi Elišky eBook líbí nejvíc - je zde spoustu příkladových vět a odkazů na další možnosti, jak se zlepšovat a jak se s daným výrazem setkávat častěji. Jak už jsem říkala, eBook není vyhraněn pouze pro určitou sortu lidí, takže bych ho doporučila všem, kdo se chce zlepšit a zábavným způsobem procvičit angličtinu.

Sára Štěrbaková

Je to opravdu pro všechny

Eliščin e-book mě zaujal a když jsem měla možnost si ho přečíst, neváhala jsem. Upřímně s angličtinou celkem bojuji, takže jsem ráda za jakékoliv tipy a rady ohledně angličtiny a to jsem od tohohle e-booku očekávala, abych věděla na co si mám dávat pozor a mohla se posouvat v učení se cizího jazyka. Rozhodně to splnilo moje “požadavky” a hodně jsem si toho odnesla. Musím říct, že tenhle e-book se četl úplně sám, a to díky krásné vizuální i obsahové části. E-book je napsaný stručně a jednotlivé chyby jsou jednoduše vysvětleny, aby to každý pochopil. Zároveň se mi líbilo, že do tohohle e-booku je také zařazeno procvičování a po určité části tam vždy naleznete kvíz, aby jste mohly zjistit, jak jste na tom a zda budete muset ještě zopakovat probranou látku. Pokud bych měla někomu tenhle e-book doporučit, tak to bude těm, kteří mají problémy spíše s gramatikou a chtějí se někam posouvat v angličtině. Takže pokud máte s gramatikou problémy nebo se chce jenom zlepšit v angličtině a přestat dělat chyby, tak neváhejte a přečtete si tento e-book.

Kateřina Jakešová

Přestaň dělat ty nejčastější chyby teď

"Do it now. Sometimes later becomes never." Aneb "Udělej to teď. Někdy se z "později" stává "nikdy". Jediný způsob, jak se nikam neposunout, je nijak nezačít. A jediný způsob, jak znehodnotit čas, který jste do teď s angličtinou strávili, je to vzdát. 

Dosáhnout plynulé angličtiny není nemožné a život bez jazykové bariéry je na dosah. Otázkou je pouze, jste ochotni pro to něco udělat?