Stáhněte si e-book zdarma

5 tajemství efektivních studentů angličtiny

Chcete žít život, kde neexistuje žádná jazyková bariéra?

Už máte dost začínání pořád od začátku?
Pokud ano, tak tato příručka je přesně pro vás.

5 tajemství efektivních studentů angličtiny obrázek 1

Co o příručce říkají čtenáři?

Teď jsem si přečetla tvůj e-book a tady je má zpětná vazba. Moc se mi líbí, že je to napsané povzbudivě a stručně. Máš pravdu, četla jsem moc článků jak se učit angličtinu, ale všechny byly velice dlouhé. Zato tento je akorát. Taky musím vypíchnout to, jak byly některá odborná slova vysvětleny. S tímto e-bookem jsem velice spokojená a doufám, že jich vytvoříš více.

Karin
Studentka programu Výuka AJ online

Příručka je supr, je výstižná a hlavně akorát tak dlouhá jak má být, jsem totiž jedním z těch lidí, kteří když vidí, že má něco co se nazývá příručkou 1000 stran, hned to zavírám. Nemám co vytknout.

Radka
Studentka programu Výuka AJ online

Táto príručka je super spracovaná. Páči sa mi po vizuálnej, ale aj obsahovej stránke. Je napísaná výstižne a strične, čo veľa ľudí odcení, pretože čítať hromadu textu nie je pre každého. Obsahuje veľa užitočných informácií a rád. Myslím si, že každý kto si tieto rady zoberie k srdcu a uvedie ich do praxe posunie svoju angličtinu na vyššiu úroveň. Som veľmi vďačná, že som mala možnosť si túto príručku prečítať. Ďakujem ❤️

Sofia
Studentka programu Výuka AJ online

Máš to moc hezky zpracované a řekla bych, že to je přesně to, co by každý student nebo stálý začátečník potřebuje slyšet a vědět ???? Rozhodně mě e-book/příručka nakopla tak, že přes prázdniny bych si chtěla zdokonalit angličtinu a zlepšit němčinu ????

Marie
Čtenářka