Ještě předtím, než výzva oficiálně začne… Přijměte ode mě jako dárek tuto limitovanou nabídku.

Zvýhodněná cena platí ještě:

Videokurz: Kompletní návod jak se naučit anglicky + příručka

KOMPLETNI NAVOD 2 obrázek 1

Celý videokurz se zaměřuje na tipy a triky, jak se naučit anglicky komplexně ve všech oblastech, tedy jak se zlepšit v poslechu, mluvení, čtení i psaní, jak se efektivně učit slovíčka, gramatiku a výslovnost. Bude to Vaše praktická “Bible”, jak se naučit anglicky.

Poznáváte se v nějakém z těchto tvrzení?

5

"Teorii gramatiky umím, ale nejsem schopný/á ji použít."

Hodiny studia gramatiky, vyplňování cvičení, ale když přijde na komunikaci, jako kdyby se všechna pravidla z Vaší hlavy vypařily?

5

"Už docela rozumím, ale stále neumím mluvit."

Slovíčka z Vás lezou jak z chlupaté deky? Když je slyšíte, znáte je, ale když přijde na komunikaci, cítíte se jako kdybyste vše zapomněli?

5

"Jakmile nějaký rodilí mluvčí začne mluvit, rozumím mu sotva každé 5. slovo, ale kdybych to viděl/a napsané, tak bych tomu nejspíš rozuměla."

Trápí Vás fakt, že čtenému textu už docela rozumíte, ale jak jde o poslech, jste ztraceni?
5

"Slovíčka mi vůbec nelezou do hlavy. Snažím se si je zapisovat, ale jakmile se 1 pořádně naučím, dalších 10 zapomenu."

Zajímá vás, jak se učit slovíčka tak, abyste u toho neumřeli nudou, ale také hlavně tak, aby Vám v hlavě zůstaly a uložily se do dlouhodobé paměti?
5

"Anglická výslovnost je peklo. Cítím se jak trouba, když mám mluvit."

Přijde Vám anglická výslovnost příšerně komplikovaná a přejete si přestat se cítit jako blbec pokaždé, když máte anglicky nahlas promluvit?
5

"Snažím se naučit anglicky už roky, ale stejně mám pocit, že nic neumím."

Věděli jste, že i přesto, že naučit se pořádně anglicky není otázkou 2 měsíců, to ale není ani otázkou let? Anglicky se dá naučit relativně rychle, když víte, jak na to.

Pokud jste se našli minimálně v jednom tvrzení, jste zde správně. V tomto video kurzu najdete odpovědi na Vaše trápení.

Co můžete od videokurzu očekávat a co v něm najdete?

Zakládám si na praktičnosti, takže jsem jednotlivá videa “zabalila” do krásného 15 stránkového ebooku, kde najdete kromě snadno dohledatelných videí také odkazy na doporučené zdroje, abyste je nemuseli složitě hledat a měli je navždy uložené na jednom místě a nikdy je už neztratili.

Protože moc dobře vím, že neaplikované znalosti jsou k ničemu, najdete také ke každé kapitole akční kroky a otázky, které vás navedou tak, abyste teorii převedli do praxe.

A jaká témata v tomto produktu konkrétně najdete?

R

Jak dosáhnout vyšší úrovně v angličtině?

R

10 tipů, jak se obklopit angličtinou

R

Jak se zlepšit v mluvení

R

Jak se zlepšit v psaní

R

Jak se zlepšit ve čtení

R

Jak se zlepšit v poslechu

R

Jak se zlepšit v gramatice

R

Jak se zlepšit ve výslovnosti

R

Jak se zlepšit ve slovní zásobě

Videokurz jsem sestavila na základě více než 8 leté práce se studenty angličtiny všech úrovní, všech věkových kategorií a všech možných cílů a preferencí. V kurzu najdete mé nejlepší tipy ověřené lety praxe.

Pro koho je videokurz vhodný?

R

Pro ty, kteří se rádi učí sami, ale nudné a monotónní učebnice pro samouky jim nevyhovují

R

Pro ty, které už nebaví studovat tunu gramatiky bez schopnosti ji praticky využít

R

Pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas a chtějí se učit anglicky efektivně, aby co nejrychleji dosáhli svých jazykových cílů.

R

Pro ty, kteří se chtějí učit prakticky a být schopni novou teorii hned uplatňovat i v praxi.

Kolik videokurz stojí?

Za polovinu ceny jedné mé soukromé lekce se mi v tomto videokurzu povedlo předat know-how, které jsem posbírala za více než 8000 odučených lekcí. Jako student tak získáte v koncentrované formě přesně to, co trápí a brzdí 99 % a je to to, že neví, jak se efektivně naučit anglicky.

 

Kurz můžete získat standardně za 599,-, ale dnes ho můžete získat se slevou 67 %, tj. za pouhých 199,-!

Zvýhodněná cena platí ještě:

KOMPLETNI NAVOD 2 obrázek 1

Zvýhodněná cena platí ještě:

Kdo jsem?

Jmenuji se Eliška Krásná a pomáhám svým studentům překonat jazykovou bariéru, aby je v životě už nic nelimitovalo.

Jako lektorka angličtiny podnikám už 7 rokem. Věnuji se standardní jazykové výuce, jazykovému mentoringu a jazykovému coachingu. Jsem také zakladatelkou online jazykové školy “Výuka AJ online, s. r. o.”, pro kterou v současnosti vyučuje pod mým vedením 15 lektorů a aktuálně se u nás v rámci individuální i skupinové výuky vzdělává něco málo přes 500 studentů.

Mýma rukama prošly již stovky studentů a díky tomu vím naprosto přesně, s čím často bojují, na čem se zaskévají, jaké mýty brzdí jejich pokrok a jaké chyby dělají.

A právě na základě těchto znalostí a praxe jsem vytvořila tento videokurz “Kompletní návod, jak se naučit anglicky.”

KOMPLETNI NAVOD 2 obrázek 3
Co o kurzu říkají čtenáři?

Reference

"Začínám angličtinu brát jako něco, co mě baví. Kurz mě obrovsky namotivoval."

Poté, co jsem si celý kurz prošla, Tě musím opravdu moc pochválit! Předčilo to moje očekávání, protože když jsem si to postupně pročítala a pouštěla videa, tak mě to hrozně moc namotivovalo! Taky mě to donutilo si uvědomit své chyby. Samozřejmě jsem si jako spousty z nás nechtěla připustit, že nějaké chyby vůbec dělám, ale díky videiím jsem si řekla "tyjo, já fakt ty chyby opravdu dělám!" a rozhodla jsem se jich jednou provždy zbavit. Moje rutina se hodně změnila. Angličtinou se obklopuji čím dál tím více a je to samozřejmě dobře! Také se snažím využívat čas co nejlépe a tak se mi kolikrát stane, že když něco řeším přes internet, tak si vše nastavím do angličtiny anebo když si povídám s kamarádkou, která pochází z Ameriky, tak si povídáme anglicky. Jsou to malé věci, ale právě tyto věci mě neustále posunují dál. 

Začínám angličtinu brát jako něco, co mě baví a ne jako něco, co musím dělat, protože se ode mě očekává, že v tom budu dobrá. Patří Ti jedno obrovské díky!

Karolína Valášková

"V každé kapitole najdete různé tipy na aplikace, odkazy, videa a jiné, včetně praktických úkolů, jak začít s danou aktivitou."

Tento návod, “Jak se naučit anglicky” dává pohled na to, jak se lidé mohou obklopovat angličtinou. 

Návod je řazen do několik kratších kapitol, kde se každá kapitola věnuje jedné časti, jako je například: mluvení, čtení, psaní, poslech, gramatika, výslovnost a slovní zásoba.

Oceňuji, že každá kapitola není tak obsáhla a každý, kdo se chce v anglickém jazyce posunout a zajímá se o tento jazyk, si čas udělá. Přesto v každé kapitole najdete různé tipy na aplikace, odkazy, krátké video a jiné. Také se mi líbí, že v návodu najdeme, úkoly pro nás - jak začít s danou aktivitou. Proto tuto knížku doporučuji především začátečníkům, kteří nevědí, jak s angličtinou začít a dozví se tak mnoho rad, které pokud budou dodržovat, vytvoří si tak návyk, který je při studiu důležitý.
Věřím, že tento kurz obohatí všechny, kteří s angličtinou začínají a již budou vědět o nových možnostech, jak se snadno učit anglický jazyk.

Tereza M.

"Kurz bych popsal jako "škola hrou". Tipy v něm vás posunou dál než nucené hodiny šprtáním."

Tento kurz je vstupní bránou a pomocná ruka, jak se odhodlat do toho praštit a ukončit prokrastinaci. Jednotlivé kapitoly popisují, jak se malými krůčky dostat ke vysněnému cíli. Nehledě na to, v jaké fázi referenčního úrovně jazyka se nacházíme. Kapitoly jsou navíc protkány odkazy, které byly ve videu zmíněné. Kurz proto nabízí mnoho dalších podkladů přehledně na jednom místě. Nejvíc mě zaujaly nápady, jak se obklopit angličtinou právě v běžném životě.
Díky kurzu jsem musel zapřemýšlet nejen nad angličtinou ale i nad tím, proč chci a jaká motivace mě pohání právě v sebezdokonalování jazyka mimo mojí práci.

Kurz bych vlastními slovy popsal jako angličtina hrou ve volném čase a každému opravdu doporučuji projít si kurz, investovat jeden den na nastudování všech videí a odkazů. Tipy, které využijete, vás posunou dál než nucené hodiny "šprtáním".
Kurz je navíc vizuálně příjemný a přehledný.

Sebastian Tomoszek

"Celý kurz je vedený velmi prakticky, plný konkrétních tipů a doporučení, aby už neexistovala výmluva "nevím, co dělat."

Z celé práce je poznat, jak neskutečný přehled máš o tom, co studenti angličtiny potřebují. Že to není jen teoreticky, ale že z praxe víš, co bývají achilovy paty studentů.

Celé je to vedené velmi prakticky, skvělý jsou ty konkrétní tipy na podcasty, zjednodušený knihy, nebo třeba Vacaroo, Tandem, Hello Talk jsem vůbec neznala. 

Přijde mi super, že to není jen „poslechni si podcast” ale rovnou nabízíš možnosti a doporučuješ ověřené stanice. Tady už neexistuje prostě výmluva, že neví co si pustit, co maj hledat. 

Taky mi přijde výborný, jak propojuješ a spojuješ různé souvislosti, takže každý, kdo si to poslechne, tak přesně ví, proč má dělat to a pak to. 

Stejně tak akční kroky, skvělý, že nás vedeš ať hned něco uděláme.

Hana Bećirbašić

Začněte se učit anglicky efektivně právě teď

"Do it now. Sometimes later becomes never." Aneb "Udělej to teď. Někdy se z "později" stává "nikdy". Jediný způsob, jak se nikam neposunout, je nijak nezačít. A jediný způsob, jak znehodnotit čas, který jste do teď s angličtinou strávili, je to vzdát. 

Dosáhnout plynulé angličtiny není nemožné a život bez jazykové bariéry je na dosah. Otázkou je pouze, jste ochotni pro to něco udělat?