Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

VIDEOKURZ: Kompletní návod, jak se naučit anglicky

Kompletní návod objednat obrázek 1
R

všechny materiály a informace, které potřebujete k úspěchu, na jednom místě

R

praktické rady, jak se zlepšit ve všech aspektech angličtiny (slovní zásoba, gramatika, mluvení, výslovnost, poslech, čtení, psaní,...)

R

neprůstřelný návod, jak se naučit anglicky i jako samouk

R

akční kroky a otázky, díky kterým půjdete do akce

"Kurz bych doporučila všem věčným začátečníkům, kteří tápou, a než začnou, tak otráveně skončí. Tohle by jim moc pomohlo."

Kurz je velmi hezky veden, máte příjemný hlas i obsahově je dobře zaměřen. Prokliky na vámi doporučované stránky a videa jsou skvělé. Celý se mi moc líbil. V úvodní části se mi líbilo psaní deníku. Myslím, že tam se naučím nejvíce slovíček, která budu používat v běžném denním režimu. Moc se mi líbily odkazy s proklikem, že jsem nemusela nic vyhledávat a rovnou jsem byla tam, kde jsem potřebovala. To ušetří spousta času. Videa mají přiměřenou délku poslechu a nejsou zdlouhavá.

Doporučila bych ho takovým těm věčným začátečníkům, kteří tápou a než začnou, tak otráveně skončí. Tohle by jim moc pomohlo.

Kurz je obsahově velmi hezky zaměřen na souhrn všeho, co by měl člověk začínající s angličtinou vědět. 

Petra K.

"Z kurzu jsem byla nadšená."

Po zhlédnutí Tvého návodu, jak se naučit anglicky, musím konstatovat, že jsem byla nadšená. Nejvíce se mi líbilo asi to, že dáváš různé tipy, jak se zlepšit (i různé vychytávky) ať už v poslechu, gramatice, mluvení, nebo ve psaní. Za užitečné považuji i odkazy, kde danou problematiku může student procvičovat.

Jana Hošťálková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na eliska@vyukaajonline.cz nebo SMS na 771 770 443.

Jsem tu pro vás, ráda Vám pomůžu.

Kompletní návod objednat obrázek 2