Lektoři

Eliška Krásná

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. A volutpat laoreet diam amet facilisis ut ac quis. Elit bibendum egestas non consectetur fermentum id. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. A volutpat laoreet diam amet facilisis ut ac quis. Elit bibendum egestas non consectetur fermentum id.

Lektorka Eliška Krásná obrázek 1

O lektorovi

Text o tobě
Text o tobě
Text o tobě
Text o tobě
Text o tobě

Text o tobě

Text o tobě

Text o tobě

Vzdělání, praxe, kurzy

$

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module.

$

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module.

$

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module.

Reference lektora

"Každým týdnem na sobě cítím změnu k lepšímu."

Přihlásila jsem se, protože jsem zoufale hledala způsob jak se naučit anglicky. Jsem student a nemohu si dovolit několik soukromých online lekcí týdně a navíc mi přišlo nesmyslný, aby mi třeba hodinu někdo vysvětloval gramatiku, kterou se můžu nadrtit sama, ale zároveň jsem cítila, že potřebuji něčí vedení no a potom jsem narazila na Elišku a na její webinář kde mluvila o online mentoringu. Hned jsem Elišce psala, že bych o mentoring měla zájem a vyšlo to! Mentoring rozhodně splnil moje očekávání. Každým týdnem cítím na sobě změny k lepšímu. I ve škole se v hodinách víc chytám než dřív. Nejvíce mi vyhovuje to, že mám nad sebou profesionální vedení a i to, že mám úkoly a deadliny odevzdání, takže mě to drží v běhu a nevykašlu se na to. Kdybych se učila sama tak by to nikam nevedlo a asi bych hodně prokrastinovala. Rozhodně bych mentoring doporučila! Doporučila bych ho úplně každému kdo se chce zlepšovat v angličtině :-).

Tereza Pechancová

"Díky mentoringu se téměř každý den věnuji angličtině, k čemuž bych se sama se sebou nedonutila."

Do mentoringu jsem se přidala, abych se zlepšovala v angličtině a uspěla u IELTS zkoušky, díky které můžu studovat ve vysněném Dánsku. Spolupráce splnila mé očekávání, díky mentoringu se téměř každý den věnuji angličtině, k čemuž bych se sama se sebou "nedonutila". Baví mě učit se nová slovíčka, výrazy, objevovat a posouvat se  Nejvíce přínosné mi přijde, že se angličtině můžu věnovat kdykoli (kdy mám čas já), ale přesto máme s Eliškou "deadline pro odevzdání, takže se úkoly snažím rozvrhnout tak, abych to nemusela dělat na poslední chvíli ve středu večer před deadlinem. Eliška mi ukázala nespočet způsobů/webů/aplikací/pomůcek kde si procvičovat angličtinu, až mi z toho jde hlava kolem a i kdybych se celé dny věnovala jen tomu, nestihnu všechno. Je to jízda! 

Veronika Galušková