Objednávka

eBook 55+ nejčastějších chyb v angličtině

Objednávka – E-book 55+ nejčastějších chyb obrázek 1

ANO

Objednávám si eBook (elektronickou knihu) 55+ nejčastějších chyb v angličtině.

ANO

Chci se dozvědět, jaké chyby dělám a napravit je.

ANO

Jsem si vědom/a, že je eBook velmi praktický a vyžaduje aktivní přístup, tzn. budu následovat jazykový plán, který je součástí eBooku, abych dosáhl/a kýžených výsledků.

ANO

Chci posunout svou angličtinu na vyšší úroveň a získat sebevědomí v mluveném projevu.

Líbí se mi, že je v eBooku všechno přehledně vysvětleno. Důležité je své chybě porozumět a v tom se mi Elišky eBook líbí nejvíc - je zde spoustu příkladových vět a odkazů na další možnosti, jak se zlepšovat a jak se s daným výrazem setkávat častěji.

Sára Štěrbaková

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Z eBooku jsem nadšená. Celý je velmi praktický a umožňuje se opravu poučit ze svých chyb díky opakovacím kvízům a celkově tím, jak je sestaven. Tak jak Eliška slibovala, není to jen kniha, kterou si budete číst třeba večer před spaním, je to něco, co vám opravdu pomůže, když se budete držet jednoduchého systému.Takže za mě mohu rozhodně doporučit všem studentům - ať už začínajícím nebo i zkušenějším, kteří se opravdu chtějí ve své angličtině posunout někam dál nebo nevědí, kde začít.Takže za mě mohu rozhodně doporučit všem studentům - ať už začínajícím nebo i zkušenějším, kteří se opravdu chtějí ve své angličtině posunout někam dál nebo nevědí, kde začít.

Kristýna Šourová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na eliska@vyukaajonline.cz nebo SMS na 771 770 443.

Jsem tu pro vás, ráda Vám pomůžu.

Objednávka – E-book 55+ nejčastějších chyb obrázek 2