Chcete se zlepšit v angličtině, ale nevíte,
jak na to?

Nejste v tom sami. Spoustě studentům chybí vedení. Vědí, že se potřebují zlepšit v angličtině, ale nevědí, kde začít. Chybí jim efektivní jazykový plán a strategie k dosažení jejich cíle.

Hledáte způsob a člověka, který Vám řekne, CO, JAK a PROČ dělat?
V tom případě jste zde správně a dovolte mi vám představit mou
VIP službu Individuální jazykový mentoring.

Podívejte se na video, kde vám do detailu koncept představím.

Poznáváte se v nějakém z těchto tvrzení? 

 • "Teorii gramatiky umím, ale nejsem schopný/á ji použít."
  Hodiny studia gramatiky, vyplňování cvičení, ale když přijde na komunikaci, jako kdyby se všechna pravidla z Vaší hlavy vypařily?
 • "Už docela rozumím, ale stále neumím mluvit."
  Slovíčka z Vás lezou jak z chlupaté deky? Když je slyšíte, znáte je, ale když přijde na komunikaci, cítíte se jako kdybyste vše zapomněli?
 • "Mám tolik materiálů a tipů, že jsem v tom úplně ztracený/á."
  Na intenetu je tolik stránek, tolik zdrojů a tolik lidí, co doporučují používat tohle a tamto, ale i přesto se cítíte paralyzováni takovým množstvím voleb a děláte spoustu věcí, ale pořádně nic?
 • "Chybí mi motivace a vedení. Proto to vždycky vzdám."
  Už jste několikrát začali, plní odhodlání, ale po nějaké době Vaše nadšení zmizelo a musíte začínat zase od začátku?
 • "Nevím, kde začít. Potřebuju nějaký návod a plán."
  Máte velkou motivaci a vůli konečně dosáhnout své vysněné úrovně, ale vůbec nevíte, z jakého konce to vzít?
 • "Chci složit maturitu/PET/FCE/CAE, ale nevím, jak se připravit, ani co to obnáší."
  Potřebujete/chce složit jazykovou zkoušku, ale nejste si jisti, jestli je Vaše úroveň dostatečná a co vlastně taková zkouška obnáší? Potřebujete pomoc profesionála s přípravou?
 • "Učím se anglicky už X let a pořád to neumím. Na jazyky prostě nemám talent."
  Už se učíte anglicky 3, 5, 10, 15 let, ale pořád si připadáte jako věčný začátečník a cítíte se, jako kdyby Vám to nebylo souzeno?

Pokud jste se našli minimálně v jednom tvrzení,
jste zde správně. 😊 Individuální jazykový mentoring je odpovědí na Vaše "trápení".

Jak Individuální jazykový mentoring funguje?

Jakmile navážeme individuální spolupráci, stanu se Vašim osobní jazykovým průvodcem a provedu Vás nástrahami i pastmi učení se cizího jazyka tak, abyste dosáhli Vašeho cíle co nejrychleji, co nejefektivněji a co nejzábavněji. Neslibuji zázračnou metodu, díky které budete mluvit anglicky bez dřiny jako rodilý mluvčí ideálně do 1 měsíce, ale slibuji, že Vás do cíle dovedu, pokud mě budete následovat. 👑 Jak to ale konkrétně provedu?

KROK 1:

Vyplníte kontaktní formulář s poptávkou níže na stránce, nebo mi napíšete na email: eliska@vyukaajonline.cz / Instagram: @vyukaajonline. Obratem Vám pošlu vstupní dotazník s 6 klíčovými otázkami, díky kterým stanovíte svůj cíl, svou motivaci a další zásadní faktory.

KROK 2:

Zanalyzuji Vaše odpovědi, připravím si dodatečné otázky a sejdeme se na úvodní schůzce zdarma. Promluvíme si chvilku anglicky, abych získala představu o Vaší úrovni, zeptám se Vás, co Vás baví ve volném čase, jaký jste student, co na Vás funguje a nefunguje a čeho chcete v angličtině konkrétně dosáhout. Na základě toho stanovíme konkrétní strategii, kterou budeme následovat, abyste dosáhli svého cíle co možná nejefektivněji, nejrychleji a nejpříjemněji

KROK 3:

Oficiálně zahájime spolupráci. 🎉 Pustím se do tvorby Vašeho jazykového plánu a připravím pro Vás týdenní práci. Pro Vás to bude znamenat, že každý týden získáte individuální balíček domácí práce, který bude namixovaný přesně podle Vašich požadavků a cílů. Potřebujete odmaturovat? Složit zkoušku PET/FCE/CAE? Domluvit se na cestách v zahraničí? Chcete se zlepšit v angličtině komplexně? Ať už je Vašim cílem cokoliv, balíček domácí práce bude tomuto cíli odpovídat.

Na vypracování úkolů v rozsahu 2-3 hodin (podle Vašich časových možností) budete mít týden. Já Vaše úkoly projdu, opravím, dám zpětnou vazbu, pochválím, povzbudím, namotivuji a pošlu další balíček na další týden. Nenechám Vás to vzdát a sejít z cesty.

Budete efektivní samouk s profesionálním lektorem, který Vám budete krýt záda. 😊

Největší výhody jazykového coachingu

 • Individuální péče a přístup
  Jazykový plán připravím na míru přesně pro Vás na základě dotazníku a úvodní konzultace. Flexibilně budu plán a výukové materiály přizpůsobovat s tím, jak se budete vyvíjet a zdokonalovat. Už se nesetkáte s tím, že byste se nudili s materiály, co jsou příliš lehké, nebo trápili s těmi, co jsou příliš těžké. Řekněte, kdy naposledy jste si dovolili tak prémiovou službu? 🙂
 • Flexibilní volba času i místa
  Pracujete na směny? Máte děti? Jsem zaneprázdnění podnikatelé a studenti, nebo prostě jen chcete být pánem svého vlastního času? Díky flexibilitě jazykového coachingu se můžete vzdělávat KDY a KDE chcete. Ráno v autobuse? V polední pauze? Brzo ráno nebo pozdě v noci? Je to jen na Vás.
 • Cenová dostupnost
  IJM v porovnání s běžnou výukovou ve stejné časové dotaci vyjde téměř 4x levněji a je stejně, ne-li více, efektivní.
 • Komplexní pokrok v jazyce
  Problém většiny výukových programů a učebnic je takový, že Vás nezvládnou posunout v jazyce komplexně. Zprravidla se buď naučíte gramatiku, nebo slovíčka atp., ale v OJK se zaměříme na všechny oblasti komplexně a propojíme je. Tzn. že všechno naučené budete okamžitě uplatňovat prakticky tak, abyste to dokázali uplatnit i v reálných situacích.
 • Motivující plán a podpora, díky které to nevzdáte
  Já, Vás osobní jazykový coach, Vám přesně řeknu, CO, KDY, PROČ a JAK máte dělat. Budeme pracovat efektivně s termíny odevzdání, abyste neprokrastinovali. Na Vaší práci Vám poskytnu zpětnou vazbu, poradím, povzbudím, namotivuji a nenechám Vás to vzdát. 🙂
 • Nedám Vám rybu, ale naučím Vás rybařit
  Spousta online programů na výuku angličtiny Vám dá rybu - tj. znalosti, které bez daného programu neuplatníte. OJK Vás ale naučí rybařit - nenaučíte se JEN anglicky, ale naučíte se JAK se učit nejen angličtinu. Tyto znalosti budete moci uplatňovat celý život napříč všemi jazyky
 • Zábava a radost ze studia (se špetkou dřiny)
  Úplně bez dřiny a občasné disciplíny to nepůjde, ale mohu Vám slíbit, že udělám vše proto, abyste se při tom i bavili. Zajímá Vás sport? Knihy? Děti? Osobní rozvoj? Ať už je to cokoliv, co milujete, propojíme to s angličtinou, aby to byla ještě větší zábava. Nečekejte nudné články o politice a globálním oteplování, pokud Vás to nebaví.

Jako lektorka angličtiny podnikám už 6 rokem. Rukama mi prošly desítky studentů a hrubým odhadem je to něco přes 6000 odučených hodin, což už s sebou nese řádnou dávku zkušeností. Už jsem pomohla desítkám studentů zamilovat se do angličtiny a dosáhnout jejich vysněné úrovně angličtiny.

Mohu se prokazovat certifikáty FCE, CAE, CELTa a stovkami hodin praxe s různými tipy studentů, od dětí, přes dospělé i seniory, přes individuální skupiny až po skupinové a firemní kurzy, ale mnohem více vypovídající kvalita je za mě fakt, že i já sama jsem studentka jazyků ajsem na cestě společně se svými studenty (německý a španělský jazyk). Vím tedy, jak se cítí, a co potřebují.

Individuální jazykový mentoring je formát vzdělávání, který mě samotné nejvíce pomohl dosáhnout úspěchu ve studiu jazyků a právě proto jsem přesvědčená o tom, že pomůže i Vám. Sama jsem efektivnější metodu ještě neobjevila. Tímto způsobem sama zdokonaluji svou španělštinu s profesionální lektorkou a nemůžu si službu vynachválit.

CENA

Jak jsem zmiňovala již výše, OJK vyjde v porovnání s běžnými lekcemi téměř 4x levněji a dělá to z něj vzdělávací způsob dostupný pro všechny, co to myslí s angličtinou skutečně vážně, bez výmluv.

Běžné lekce: 3x 60 minut = 2100 Kč/týdně = 8400 Kč/měsíčně

Online jazykové coachování = 3 hodiny sestavené domácí práce na míru = 625 Kč/týdně = 2500 Kč měsíčně*

První měsíc 3000 Kč, každý další započatý měsíc 2500*. (*pro koncové zákazníky finální cena, pro firmy cena bez DPH)

Doporučená délka OJK pro nejefektivnější výsledky jsou 3+ měsíce. (liší se podle Vašeho cíle).

Přihlašte se zde:

BONUS: Získejte eBooky v hodnotě 999,- zdarma

Doporučená délka IJM pro nejefektivnější výsledky jsou 3+ měsíce. 

Proto jsem se rozhodla, abych Vás podpořila, že Vám v případě zakoupení služby na 3 měsíce odměním mými eBooky zdarma.

IJM je vhodný pro klienty,

 • kteří se připravují k maturitě
  Součástí IJM budou konkrétní úkoly, které Vás připraví k ústní i písemné části. Zlepšíte se v poslechu, čtení a gramatice pro didaktický test, ve psaní a slovní zásobě pro slohovou práci a v tématických okruzích pro ústní zkoušku.
 • kteří se připravují k PET, FCE nebo CAE zkoušce
  Seznámím Vás s formátem Cambridgských zkoušek, naučím Vás strategii a vychytávky, jak zkoušky úspěšně zvládnout a pomůžu Vám zvednout Vaši úroveň jazyka na potřebnou ke zkoušce.
 • kteří bojují s angličtinou na SS/VŠ
  Při sestavování plánu budu brát ohled na to, z čeho jste klasifikování na Vaší škole a co Vám činí největší problémy tak, abyste studium bez problémů a stresu zvládali.
 • kteří využívají angličtinu ve svém zaměstnání/podnikání
  Ať už toužíte po lépe placené pozici, na které potřebujete výbornou znalost angličtiny, nebo takovou pozici už máte a cítite se v angličtině nejistě, sestavíme plán podle toho, co konkrétně potřebujete.
 • kteří si chtějí upevnit základy a získat sebevědomí v angličtině
  Učíte se již několik měsíců/let, ale pořád máte pocit, že máte guláš i v základních věcech a nejste si svou angličtinou vůbec jistí? Sestavíme plán tak, abyste už jednou pro vždy začali stavět na pořádných základech.
 • kteří chtějí cestovat/žít v zahraničí
  Pokud je hlavní důvod, proč se učíte anglicky, právě zahraničí a možnost komunikovat s cizinci, sestavíme plán tak, abyste se dorozuměli v letadle, restauraci, nebo abyste byli profíci v neformální konverzaci.
 • kteří zkrátka jen milují angličtinu a chtějí ji posunout na vyšší úroveň
  Učení se cizího jazyka je nekonečný proces a nikdy nevíte, kdy se Vám angličtina bude hodit. Ať už se tedy učíte s konkrétním cílem nebo nikoliv, vždy můžeme vytvořit plán tak, abyste se zlepšili v angličtině komplexně.

IJM není vhodný
pro klienty,

 • kteří očekávají, že to za ně lektor odmaká
  IJM je ten nejefektivnější způsob výuky cizího jazyka, na který jsem narazila, ale vyžaduje proaktivní způsob studenta. Pokud tedy očekáváte, že do Vás angličtinu nějak magicky naleju, aniž byste museli cokoliv udělat, zahájení spolupráce je zbytečné.
 • kteří to nemyslí s angličtinou vážně a neuvažují dlouhodobě
  Naučit se cizí jazyk není sprint na 1 měsíc. Pokud očekáváte magické zlepšení pomalu z nuly na úroveň rodilého mluvčího, zahájení spolupráce je zbytečné.
 • kteří nejsou ochotní pro zlepšení obětovat čas a pohodlí
  Udělám maximum proto, aby Vás výuka bavila a abyste se do angličtiny zamilovali. Nicméně učení není vždy jen zábava, ale občas to od Vás bude vyžadovat úsilí. Věřím, že je pohodlnější ležet u televize/sociálních sítí, ale to Vás blíže k Vašim cílům nepřivede.
 • kteří chtějí pouze konverzovat v angličtině
  V ceně IJK nejsou zahrnuté klasické osobní lekce. Nicméně spousta studentů, kteří OJK využívají jej kombinuje s osobními lekcemi konverzace. Více informací zde: https://vyukaajonline.cz/minikonverzacky/

REFERENCE STUDENTŮ

200+ našich studentů doporučuje jazykový mentoring

Do coachingu jsem se přihlásila kvůli přípravě ke zkoušce FCE. Splnil moje očekávání. Program je zaměřeny nejen na jednotlivé části zkoušky FCE, ale i na mé individuální slabiny, které se projevují v odevzdaných úkolech. Eliška přistupuje k práci individuálně, což oceňuji. Na coachingu mi nejpřínostnější přijde zpětná vazba od lektorky, motivace, která je v těžších chvílích potřeba a strukturovaný plán, nad kterým nemusím přemýšlet. Jazykový coaching bych doporučila všem, co chtějí zvednout úroveň svého jazyka nejen v konverzaci, ale také psaném projevu, gramatice, slovní zásobě a porozumění textu. Nejlepší kombinace za mě je on-line lekce + jazykový coaching přes google Classroom. Eliška je nejlepší! Děkuji, že můžu být tvá studentka. Vážím si nejen informací, které mi předáváš, ale také motivace, kterou díky tobě mám větší než kdy jindy. ☺️❤️
Zuzana Kováčová
Přihlásila jsem se, protože se chci naučit anglicky, kvůli práci. Coaching mě v angličtině posouvá, neuvěřitelným způsobem. Už i já za poslední měsíc co intenzivně pracuji na angličtině vidím menší pokroky, a to je jen za měsíc, jsem zvědavá co bude za půl roku. Mám obrovský strach z mluvení, a tady nejde říct ne nebudu mluvit, prostě musíš, aby ses posunul. To se mi na tom líbí, překonávat strachy. To se člověk ve škole jen tak nenaučí, nemluví a nepíše tak intenzivně jako ve škole. Další věc, že díky samoučení si můžu čas rozvrhnout sama, podle sebe. A tady člověk musí opravdu makat aby to někam dotáhl, na nějakou úroveň. Posouvá to dál. Přijde mi to víc intenzivní než někde na společném kurzu nebo ve škole. Ano doporučuju to hodně mým kamarádům, chtějí se taky posouvat dál. Tak jim říkám určitě se koukni na tohle je to fakt super. Pokračuj v tom co děláš, protože tohle je ta správná výuka. Hodně lidem to pomůže.
Sabina Vávrová
Do jazykového coachingu jsem se přihlásil kvůli přípravě na FCE a obecném zlepšení se v angličtině. Moje očekávání určitě splnil, týdenní úkoly mě nutí každý den pro angličtinu něco udělat a vybudoval jsem si denní návyk. Jelikož se připravuji na FCE, tak pro mě přínosné je know how ohledně té zkoušky a každý týden nové úkoly. A s klasickou výukou, například ve škole, bych to asi raději ani nesrovnával. Coaching bych rozhodně doporučil dál. Doporučil bych to lidem, kteří to s angličtinou myslí opravdu vážně a chtějí posunout svoji angličtinu a level výš.
Tomáš Růžička
Přihlásila jsem se, protože chci umět angličtinu, kterou jsem vždy jen proplouvala a zároveň chci být dobrá a napsat testy, které jsou na mou úroveň Aj těžké. Coachin splnil mé očekávání. Aby ne, je nad mé očekávání. Líbí se mi Elišky přístup a s její pomocí se dostávám dál. Nejvíce oceňuji individualitu, jede se podle toho, jak na tom člověk je a pokud něčemu nerozumí, tak Eliška se přizpůsobí. Doporučila bych ho všem, co chtějí zlepšit svou angličtinu.
Iva Morávková
Přihlásila jsem se, protože budu maturovat a potřebuji zlepšit mojí úroveň angličtiny. Coaching mě posouvá, protože začínám konverzovat a rozumět angličtině. Nejvíce přínosné je, že mám neustálou oporu. Doporučila bych ho především těm, kteří už jsou zoufalí jako jsem byla já....A mají strach, že nezvládnou např. Maturitu.
Vanessa Havelková
Do coachingu jsem se přihlásila, protože se chci zlepšit v angličtině. Tento typ výuky mi naprosto vyhovuje, a předčil mé očekávání. Nejvíce oceňuji hlavně to, že mi plán sestavuje profesionál, jako samouk bych si těžko sestavila tak plnohodnotný plán na míru. Za mě ano, doporučila, a podle mě je vhodný pro všechny.
Kristýna Dvořáková
Přihlásila jsem se, protože jsem zoufale hledala způsob jak se naučit anglicky. Jsem student a nemohu si dovolit několik soukromých online lekcí týdně a navíc mi přišlo nesmyslný, aby mi třeba hodinu někdo vysvětloval gramatiku, kterou se můžu nadrtit sama, ale zároveň jsem cítila, že potřebuji něčí vedení no a potom jsem narazila na Elišku a na její webinář kde mluvila o online coachingu. Hned jsem Elišce psala, že bych o coaching měla zájem a vyšlo to! Coaching rozhodně splnil moje očekávání. Každým týdnem cítím na sobě změny k lepšímu. I ve škole se v hodinách víc chytám než dřív. Nejvíce mi vyhovuje to, že mám nad sebou profesionální vedení a i to, že mám úkoly a deadliny odevzdání, takže mě to drží v běhu a nevykašlu se na to. Kdybych se učila sama tak by to nikam nevedlo a asi bych hodně prokrastinovala. Rozhodně bych coaching doporučila! Doporučila bych ho úplně každému kdo se chce zlepšovat v angličtině :-).
Tereza Pechancová
Přihlásila jsem se, protože jsem se chtěla zlepšit v angličtině a udělat si ve všem pořádek. Hlavně v časech a mám zaručeně to, že se donutím kouknout n angličtinu. Také jsem zjistila, že mě angličtina začíná bavit. Očekávání to určitě splnilo. A i mě očekávání předčilo. Mám radost z toho, že nejsem tak marná v angličtině jak jsem si myslela už se tolik nebojím a začínám si věřit. Nejvíce přínosné mi přijde hlavně to, že mám někoho, kdo mě v mé cestě vede a podporuje. Díky tomu se donutím něco dělat a nejsem v tom sama. Určitě bych coaching doporučila, už jsem doporučila kamarádkám a jedna dokonce začala také. Neskutečné mi pomáhá i tvůj přístup k angličtině. Jsem rada, ze nemusím být ve stresu. Když nestíhám, udělám to co stihnu a pak si to pro sebe dodělám. Zpětná vazba je také super věc.
Tereza Lyčková
Pro coaching jsem se rozhodla z několik důvodů. Chci se nebát mluvit v Aj. Chci hodně cestovat a kamkoliv jsem zatím letěla jsem byla úplně ztracená. Chci být stále v mém oboru (sociální práce), ale jelikož ve světě už mají spousty jiných metod, chtěla bych je sama vyzkoušet. Zjistit jejich systém a aplikovat to zde. 100 % splnil mé očekávání. Eliška mi dodává tolik energie a stále mi dává ten pocit, že se to zvládnu naučit a díky ní stále neztrácím naději. ( A to je co říci, jelikož jsem člověk k sobě velice kritický a jakmile nemám dávku motivace začíná mě užírat pocit, že to nikdy nemůže fungovat.) AJ jsem zkoušela už tolik různých metod, které mě zatím nikam neposunuli, že až teď vidím, že s hodně trpělivostí to jde. Podle mého - Kdyby takovou to metodou učili na školách, děti by se pak nebály mluvit a viděly by, že se to zvládne a není to jen učení se slovíček jak básničku. A měli i chuť se v AJ. zlepšovat. Takže určitě největší benefit je, že každý týden je něco nového a pokaždé x kombinací metod. Člověk je pod dohledem, ale zároveň má tu volnost. Určitě bych ho doporučila všem, co se chtějí v angličtině zlepšit. Jak teď po 5 týdnech vnímám angličtinu v porovnání před coachingem? Úplně jinak. Každý den se mi mění přístup. A od té doby nemám den, kdy bych si s někým jen tak povídala a přemýšlela nad těmi slovíčky, jak bych se vyjádřila v AJ. JE TO OPRAVUD KRÁSNÝ JAZYK A JÁ CHCI JEDNOU DOSÁHNOUT TOHO ŽE BUDU MOCT SI S NĚKÝM JEN TAK POVÍDAT V AJ NEBO SI PUSTIT NÁHODNÉ VIDEO A ROZUMĚT MU BEZ TITULEK.
Barbora Rumlová
Přihlásila jsem se, protože chci dostat svou angličtinu na takovou úroveň, abych si v ní byla jistá jako v češtině, zároveň mi vyhovuje být samouk mít na vše svuj klid a do toho si brát minikonverzačky, takže pro mě ideální❤️Panebože!!! Já teda nemakám jen v jazykovém koučinku, ale ještě se učím sama věci, které chci vedet hned, citim ze se je chci doučit a tak podobně... Sleduju seriály, píšu si zápisky gramatiky, které nerozumím, zapisuji nová slovíčka, ale každopádně jazykový koučink je srdcovka❤️ja proste miluju režim a miluju zpětnou vazbu a disciplínu❤️ ještě k tomu kdyz vidim výsledky!! ❤️ Takze ano, jazykový koučink mě vede k mým cílům ❤️, protože je to disciplína a zábava dohromady ❤️Nejvíce přínosné mi přijdou Zdroje, které mi najdeš a já je pak můžu čerpat i na jiné věci, celkově mi to vlastně šetří čas, že to nemusím hledat sama, hlavní benefit určitě zpětná vazba ❤️ a to, že mi každé úterý přijde nový balíček úkolů a ja se nemuzu dočkat jaké to budou to je prostě neco úžasného ❤️Jazykový coaching bych doporučila, těm lidem, kteří se chtějí za krátkou dobu posunout na vyšší levl a taky určitě falešným začátečníkům, kteří se učí anglicky až desítky let, protože jazykový koučink je něco co je během pár měsíců může posunout o celou úroveň.. A když k tomu ještě pracují sami a dělají veci navíc, například nějaký serial, vypisovani slovicek a tak podobně, tak se muzou posunout i o více úrovní, ale hlavně ten pocit, když vidíš ten svuj pokrok? Já to miluju!!!! A hlavně moc se nestává, že sami od sebe vidíme svůj pokrok.., ze jsme nabrali svali, a tak podobně, ani to, ze jsme se posunuli v jazyce, na to nás většinou upozorní náš lektor, což je skvělý pocit ❤️ ale víte co je ještě lepší, když si pustíte serial najednou mu rozumíte a ten pokrok vidíte sami❤️❤️ Jsem prostě nadšená!
Aneta Lacinová
Přihlásila jsem se, protože jsem potřebovala pomoct a ty jsi byla jasná volba. Dělat cokoli bez zpětné vazby je zbytečné a proto jsem rada, že jsem něco takového našla. Nakopává mě to, abych makala. Nejvíce oceňuji prizpůsobení výuky. Doporučila bych ho všem, co se chtějí zlepšit.
Vendula Gajdůšková
Přihlásila jsem se, abych zjistila jak se efektivně posouvat a dosáhnout svých cílů. A protože jsem chtěla mít někoho, kdo mi pomůže a vytvoří plán. Splnil očekávání a díky pravidelným úkolům a zpětných vazeb to jde mnohem rychleji. Nejvíce oceňuji individuální přístup a podporu. Určitě bych to doporučila těm, kteří chtějí vidět výsledky a chtějí milovat angličtinu, ale jsou ochotni se do angličtiny opřít.
Karin Malchárková
Přihlásila jsem se, protože jsem se chtěla zlepšit v angličtině a nebát se. Coaching splnil mé očekávání, dokonce bych řekla, že jsem dostala ještě více, než jsem na začátku očekávala. Nejvíce oceňuji individuální plán, možnost zaměřit se na věci, které mi dělají problém. Coaching bych doporučila, Všem co neví jak začít nebo se bojí jazykové bariéry.
Veronika Gaudlová
Do coachingu jsem se přidala, protože se chci dostat na lepší úroveň Aj a také chci bez stresu zvladat a zvladnou školu a maturitu. Ani nevím, jak jsem si styl výuky představovala, ale rozhodně mě to někam posunulo, protože jsem si hlavně díky coachingu uvědomila své proč a díky tomu se mi lépe učí. Nejvíce mi vyhovuje to, že jsem vlastně samouk, ale zároveň mi poskytuje materiály moje coach.
Petra Kuchařová
Přihlásila jsem se, protože jsem se chtěla zlepšit v angličtině, zvládnout zkoušku a především odborné vedení, abych věděla co mám dělat a nestresovat se, že nevim co mám dříve dělat. Koučink splnil mé očekávání, po tak krátké době vidím sama na sobě výsledky. Jsem ráda, že jsem se pro koučink rozhodla a těším se na angličtinu, není to jen nudné biflování gramatiky, slovní zásoby,.. výuka mě moc baví. Nejvíce přínosné jsou různorodé činnosti, možnost vypracovat úkol kdykoliv, jakýkoliv, na který mám zrovna chuť. Jako velký benefit vnímám individuální přístup a zpětnou motivující vazbu pokračovat dál.
Edita Pavlíčková
Do coachingu jsem se rozhodla jít, protože jsem si vás našla na ig a delší dobu sledovala, profil byl super a recenze kladné a aj pro mě hodně znamená, takže asi tak nějak.😅V začátcích jsem si nedovedla představit, co od toho čekat, ale určitě, je to super, je to zase úplně jiný styl a jiný typ věcí a cvičení atd, třeba i věci, co by člověka samotného nenapadly. Nejvíc přinosný je jiný typ úloh a kontrola, zpětná vazba, motivace. Úplně nevím komu bych ho doporučila, asi každému, kdo se chce učit anglicky, klidně i začátečníkům a určitě doporučila. Máte můj obrovský obdiv, kolik vám příprava a kontrola všeho musí dát práci a že se vážně snažíte, aby to bylo ideální a i zábavné pro daného člověka. 😍
Adéla Frumarová
Hlavní důvod, proč jsem se přidala do jazykového coachingu je ten, že potřebuji zlepšit svojí angličtinu do takové míry, abych zvládla maturitu a také aby se mi otevřely nové životní možnosti - cestovní či pracovní. 🙂 Když jsem dostala úkoly na první týden, byla jsem příjemně překvapená, jak jsou úkoly pro mě připravené.. Vše bylo vysvětleno a přehledně napsáno, takže s výukou jsem více než spokojená. Myslím si, že výuka mě určitě posouvá dál, angličtina mě začala více bavit a už z ní nemám takovou hrůzu, jako jsem měla, než jsem začala s jazykovým coachingem. Jako hlavním benefitem této výuky považuji to, že jsem sama sobě svou paní. Úkoly si vždy rozdělím podle svých časových možností a snažím se jim věnovat co nejvíce času. Nejvíce se mi na coachingu líbí to, že plán je postaven dle mých požadavků, na téma, která mě zajímají a není to pouze o nudných cvičeních, ale i o čtení, psaní a mluvení.Jazykový coaching bych doporučila nejen studentům, ale všem, kdo chtějí zlepšit či naučit se angličtinu.
Jana Pavlinská
Do coachingu jsem se přidala, abych se zlepšovala v angličtině a uspěla u IELTS zkoušky, díky které můžu studovat ve vysněném Dánsku. Spolupráce splnila mé očekávání, díky coachingu se téměř každý den věnuji angličtině, k čemuž bych se sama se sebou "nedonutila". Baví mě učit se nová slovíčka, výrazy, objevovat a posouvat se 🙂 Nejvíce přínosné mi přijde, že se angličtině můžu věnovat kdykoli (kdy mám čas já), ale přesto máme s Eliškou "deadline pro odevzdání, takže se úkoly snažím rozvrhnout tak, abych to nemusela dělat na poslední chvíli ve středu večer před deadlinem. Eliška mi ukázala nespočet způsobů/webů/aplikací/pomůcek kde si procvičovat angličtinu, až mi z toho jde hlava kolem a i kdybych se celé dny věnovala jen tomu, nestihnu všechno 😀 Je to jízda! Rozhodně bych coaching doporučila, ano 🙂 Asi všem 😀 Určitě všem, co už s angličtinou přišli do kontaktu a chtějí se posouvat dál 🙂 Jsi můj nový vzor Eliško. Líbí se mi, jak sis sama vybudovala svoje vlastní online podnikání - a nejenom to. Cítím, že tě to baví, baví tě pomáhat a učit nás. Děkuji!
Veronika Galušková
Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček. S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o coachingu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba. Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práce velice důležitá a zde je naplněná na 100%. Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky! Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.
Zdeňka Svobodová
Išla som do toho, pretože angličtina by nikdy nešla, na rok maturujem a mala som z toho obavy, taktiež milujem cestovanie a chcem cestovať bez jazykovej bariéry. Tento typ výuky prekonal moje očakávania. Posunul ma k mojim cieľom a vďaka Eliške som si zamilovala učenie angličtiny. Najviac prínosné mi prišiel individuálny prístup, ktorý v žiadnych jazykových školách nemám a spätná väzba.Úlohy boli prispôsobené mojej úrovni angličtiny. Určite áno. Každému kto tápe v angličtine a nevie sa pohnúť z miesta, kto chce cestovať bez jazykovej bariéry, lepšiu pracovnú pozície a samozrejme kto chce úspešne zmaturovať.
Daniela Petrulová
Přidala jsem se, abych zvládla maturitní zkoušku a uměla se dorozumět v zahraničí. Nejvíc přínosné je, že mám na odevzdání úkolů týden a nejsem tak vázaná na čas. Coaching bych doporučila spolužákům, jako přípravu na maturitu. Je s Tebou skvělá komunikace!
Veronika Kepáková
Přidala jsem se, protože jsem chtěla mít lepší angličtinu a odmaturovat. Coaching splnil mé očekávání, jsem moc překvapená. Dlouho jsem nad tím přemýšlela a bála jsem se Elišku oslovit. Eliška je moc šikovná a opravdu mi hodně pomáhá. Jsme teprve na začátku, ale angličtinu, kterou jsem NIKDY neměla ráda, tak díky ní mě teď hodně baví. 🙂 Nejvíce se mi líbí, že mám od Elišky více pozornosti a cokoliv mi nejde, Eliška mi vždy pomůže a zaměří se semnou na to. Určitě doporučuji! Rozhodně to stojí za to!
Petra Trávníčková
Přihlásila jsem se, protože chci posunout AJ na dalsi level a vyuzit dokopani od Elisky do samouky 🙂 Motivuje a nutí mě jednotlivé lekce, učit se a zlepšovat se v AJ. Nejpřínosnější mi přijde jasně stanoveny deadline a ukoly, cloveka to tedy donuti se ucit kazdy tyden a zlepsovat se. Doporučila bych určitě, predevsim studentum, kteri odkladaji veci, prokrastinuji a chteji konecne videt pokrok. Eliska je skvela. 🙂
Klára N.
Chtěla jsem flexibilitu v učení a zároveň někoho, kdo mě povede. Coaching splnil mé očekávání - mám uzpůsobený plán tak, abych jednou zvládla FCE. Vyhovuje mi, že si mohu sama rozvrhnout čas, kdy chci studovat a více méně i do jaké míry.
Michaela Králová
Nevěděla jsem/nebyla jsem si jistá, jak na tom s angličtinou vlastně jsem. Ve škole se dělají věci pro všechny a já cítila, že potřebuju někoho, kdo se bude věnovat jenom mně, poradí mi a řekne, co dělám nebo nedělám dobře. Coaching mé očekávání dokonce i předčil. Cítím, že máš fakt velký zájem, aby se Tvým studentům dařilo a děláš pro to maximum. Určitě mě k cílům posouvá, v angličtině se cítím i více komfortněji a sama ji vyhledávám, což je velká změna, předtím jsem měla tendence se jí i vyhýbat. Nejvíce přínosné mi přijde snaha zaujmout studenta podle jeho zájmů a koníčků. Úkoly se pak mnohem snáz plní, když se týkají něčeho, co danou osobu baví. Benefitem je tedy za mě rozhodně individuální přístup a ukázání směru a různých metod, jak se angličtině věnovat.
Marie Glazerová
Do coachingu jsem šla, protože dlouho pociťuji svou nedostatečnou angličtinu jako problém a ráda bych to změnila. 🙂 Forma výuky mě nesmírně baví a pravidelné procvičování mi svědčí více než lekce jednou týdně. Začínám angličtinu kolem sebe daleko víc vnímat a rozumím ji, což mě těší 🙂 Nejvíc přínosná mi přijde pravidelnost. Nikdy není "otravné" sednout si k tomu alespoň na chvilku. Zároveň si jedu svým tempem a když mám pocit že něčemu nerozumím, sjedu si např. video ještě jednou. Nezažila jsem sice jazykový coaching od nikoho jiného, ale myslím si, že to není jen o formě výuky, ale rozhodně o schopnostech a přístupu vyučujícího. Mám pocit že jsem našla jehlu v kupce sena, tedy toho nejlepšího vyučujícího <3
Kateřina Majerová
Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový coahing mi davá pravidla a řád, která potřebuji. Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Coaching splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky. Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji. Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super. Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličitny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.
Alena Křapová
Přihlásila jsem se, abych si splnila sen a udělala FCE zkoušku.:) Coaching splnil mé očekávání, ba dokonce předčil! 🙂 Posouvá mě k mému cíli. Každý den, kdy věnuji angličtině, jsem blíže ke svému snu.:) Nejvíc oceňuji fakt, že svým způsobem je to jen na člověku samotném. Jestli se bude angličtině poctivě věnovat každý den, nebo to sfoukne za jeden den. Člověk se sám rozhodl do toho jít a splnit si svůj sen, zlepšit se v angličtině a posunout ji na další úroveň. Čili tohle beru jako komplexní posun člověka na novou úroveň. Zlepší se v angličtině a vybuduje si disciplínu na něčem konzistentně pracovat. (S profíkem, co mu kryje záda.) Takže za mě pecka!:) Rozhodně ANO! Doporučila bych jej všem, kdo se chce zlepšit v angličtině a neví, kde a jak začít. Nebo klidně i těm, kteří se bojí/stydí chodit na kurzy, kde je více lidí. Pak jsou jen vystresovaní z každé hodiny a nic jim to nedá. Dále bych to doporučila všem, kteří nemají čas/možnost někam pravidelně chodit. Tento typ kurzu má obrovskou výhodu v tom, že záleží jen na člověku, kdy se angličtině bude věnovat. Jestli ráno/večer/ v noci. A to beru jako obrovské plus.:) Jen bych chtěla doplnit, že svoji práci děláš perfektně! Nemám Ti co vytknout a jsem velice vděčná, že jsem Tě 'našla' a díky Tobě se přibližuji ke svému snu.<3
Klára Kuncová
Chtěla jsem se začít věnovat víc angličtině, ale nechtěla jsem jednou týdně někam docházet, pak mi na ig vyskočil tvůj profil a bylo to. Chci odmaturovat bez stresu a žít bez jazykové bariéry. Určitě splnil mé očekávání, jen jsem očekávala i společné mluvení, ale to jsem se pak dozvěděla, že neděláš a jinak si myslím, že mě to posouvá a dostává mě to k mému proč. Není to právě klasická výuka jako ve škole, můžu si k tomu kdykoliv sednout, neznámkuje se to, nevytváří to ve mně žádný stres jako je ve škole, to je asi to nejvíc. Doporučila bych ho všem mým bývalým spolužákům ze ZŠ, kteří mají problémy s AJ jako já. A jinak je pro všechny, kdo si není jistý svou angličtinou.
Marie Severová
Přihlásila jsem se, protože potřebuji zlepšit svou angličtinu, ze střední školy si toho moc nepamatuji. Byl tam pro mě nevyhovující přístup. Na tomhle programu se mi líbí, že je přímo na míru sestavený pro mě. Užitečná je zpětná vazba na každý zadaný úkol, přizpůsobený obsah mým potřebám. Určitě bych doporučila, všem těm co potřebují nebo chtějí zlepšit svoji angličtinu aby se nemuseli stydět za to, že ji neovládají tak jako třeba jiní v jejich okolí.
Pavla Hrochová
Oslovila jsem Elišku, protože jsem chtěla zlepšit svojí úroveň AJ, nejen kvůli možnému profesnímu růstu, ale také abych sama se sebou byla spokojená a nemusela se stydět za svojí úroveň. 🙂 Dá se říct, že to i předčilo má očekávání. K mým cílům mě to posouvá 100 %, protože byly předem stanoveny a podle toho se přizpůsobuje můj studijní program. 🙂 Coaching je užitečný hlavně z důvodu, že mě tento program učí zapojit AJ do mého každodenního života. Nejsou to dvě hodiny týdně s lektorem, ale každodenní návyky a program, který mi přijde mnohem více efektivní a hlavně je vytvořen přímo mě na míru. Je to perfektní pro lidi, kteří touží po lepší AJ, ale sami nejsou schopní se k ničemu dokopat.
Kristýna Zahradníčková
Přidala jsem se, protože si chci polepšit angličtinu a cítit se v ní jistější. 🙂 A taky si chci udělat certifikát. Výhoda oproti samoučení jsou deadliny, které mě donutí ty úkoly fakt udělat. 😀 A taky to, že vím, co mám dělat a nemusím se v tom sama složitě plácat. 🙂 Oproti klasické výuce je rozhodně výhodnější ta individualita. 🙂 Doporučila bych ho těm, kteří si chtějí angličtinu zlepšit, ale sami neví jak na to a nebo nemají disciplínu či motivaci.
Martina Vrzalová
Do jazykového coachingu jsem se rozhodla přidat z důvodu toho, že chci složit FCE zkoušku a naučit se plynule hovořit. Stále mé očekávání plní, výsledky jsou znát již po pár týdnech. Určitě mě posouvá a těším se, až se pustím i do konverzací s rodilým mluvčím. Mám stanovené, co se budu ten týden učit. Jelikož je individuální coaching připraven přímo na mou osobu, tak mě jednotlivé úkoly baví. Vše je převážně podané zábavným a moderním způsobem. Mohu si vše časově rozvrhnout tak, jak chci já. A i já si určuji časovou a jazykovou náročnost. Určitě všem, kteří chtějí anglický jazyk umět, ale opravdu umět. Myslím si, že jazykovým coachingem si hodně ušetříme čas a dojdeme ke svému snu.
Sofia Zargarjanová
Proč coaching? Protože jsem se chtěla zlepšit v angličtině a nabrat více slovní zásoby. Tento typ výuky mi vyhovuje. Vidím, že se mi zlepšuje slovní zásoba a trochu i mluvení. Jako hlavní benefit vnímám to, že plním úkoly, které mě baví a které jsou efektivní pro výuku. Doporučila bych ho hlavně lidem, kteří mají malou slovní zásobu a neumějí se k tomu dokopat sami.
Veronika Římanová
Myslím si, že nie som typ, ktorému veľmi vyhovujú tie "klasické" lekcie jazykových kurzov a pretože ma myšlienka tohoto konceptu veľmi oslovila. Splnilo to moje očakávania ako Eliška minule vo svojom webinári spomenula - je potrebné sa jazykom obklopiť a táto forma výučby - vďaka veľmi kreatívnym úlohám to vystihuje do bodky. Najviac oceňujem tú celkovú variabilitu. Či už sa to týka samotných zadaní, ktoré sú neporovnateľne pestrejšie, cez benefit, že sa nemusím "pretekať" o slovo s ostatnými študentmi až po fakt, že skrz vzájomných feedbackov, je toto coachovanie šité mne presne na mieru. Coaching odporúčam. A komu? To je dosť ťažké jednoznačne špecifikovať. Každý sme iný, každý potrebuje iný prístup. Ale na základe predošlých odpovedí možnože...hmm...niekto, kto to myslí seriózne a zároveň ide o samouka, ktorý ma pocit, že sa v tej angličtine "topí" a potrebuje podať pomocnú ruku :).
Monika Oravcová
Chtěla naučit anglicky, ale nevěděla jsem z jaké strany to uchopit. Moje očekávání to rozhodně splnilo. Spolupráce s Eliškou mi pomohla překonat strach z mluvení. Pro mě to byla ta největší překážka, abych se vůbec mohla naučit anglicky. Nedávno jsem koukala na své cíle v angličtině, které jsem si před pár měsíci napsala a až teď jsem se na ně znovu podívala. A těší mě, že mohu říct, že jsem se ve všech cílech posunula. Ještě stále si pamatuji, jaký strach jsem měla z hodin angličtiny, říkala jsem si: "doufám, že zase neudělám tolik chyb" a teď to beru: "co nového se mohu naučit" :). Člověk na to není sám. Naučí se, jak se má učit. Jaké metody používat každý den a dostane zpětnou vazbu, zda je používal správně :). Je to vše přizpůsobené na mé potřeby, Eliška vždy připraví materiál na to, co zrovna potřebuji probrat nebo kde ona sama vidí, že mám nedostatky :). Doporučila bych ji těm, co jsou na tom jako jsem byla já. Měla jsem strach z angličtiny, můžu říct, že jsem dovolila učitelům, aby mi ji znechutili a jsem šťastná, že teď mohu říct, že mám angličtinu ráda a to díky spolupráci s Eliškou. Jsi skvělá. Jsem moc ráda, že jsem tě poznala. Je vidět, že to co děláš, tě opravdu baví ❤.
Eva Zaplatílková
Původní záměr byl připravit se co nejlépe na zkoušku CAE, ale po včerejším uvážení jsem zjistila, že "honba" Za dokonalou C1 mě strašně vysiluje a například jednou části reading strávím i hodinu. Samozřejmě se budu dál postupně připravovat na zkoušku, ale zaměřím se i na praktickou angličtinu, videa, články atd., které mě baví daleko víc. Tento typ mi přinesl hodně inspiraci jak se učit a také jak učit ostatní. Líbí se mi, že se zlepšuju a ani se tolik nenadřu jako například ve škole. Líbí se mi styl, kterým popisuješ, jak mám vypracovat úkoly, například, proč je tohle dobré cvičení, jak mám postupovat... Ve škole řeknou jen: udělejte toto 😀Tento typ bych doporučila lidem/dětem, kteří si chtějí dlouhodobě platit nějaké doučování. Je sice fajn stýkat se každý týden s lektorem, může nám vysvětlovat gramatiku, procvičovat mluvení, ale třeba po půl roce už to nemusí mít takový efekt, protože jednou týdně lektor nemůže zajistit efektivní a všeobecné zlepšení
Lenka Ptáčková
Po mateřské jsem nastoupila do mezinárodní firmy a moje angličtina byla opravdu mizerná, angličtinu potřebuji každý den, jak telefonicky, tak formou emailu. A vzhledem k tomu, že jsem ji celý život měla spíše hodně pasivní, je potřeba hodně zabrat. Coaching byl jasná volba. Pousouvám se viditelně, ale po malých krůčcích, každý den mám nějaký aha moment. Dokonce mě aj začala bavit.Mám jasně dané úkoly na každý den, tím mě to ,,nutí,, si k angličtině sednout a plnit úkoly. Díky tomu jsem si cca po měcíci (který byl tedy velmi náročný) vytvořila návyk a teď se na aj každý den těším. Absolutně ano, doporučuji coaching všem, neváhala bych ani minutu 🙂
Lucie Šimonková
Vím, že k tomu, abych se mohla posouvat v angličtině, potřebuju systém a vedení a to OJK splňuje bez pochyby. Určitě splnil mé očekávání. S Eliškou spolupracuju už druhý měsíc a pokroky vidím. Je to obrovský rozdíl mezi "samo výukou" a OJK - zpětná vazba je opravdu důležitá. Nejvíce cenná je určitě zpětná vazba 🙂 Různorodost cvičení a zábavná forma. Určitě bych ho doporučila, ale není pro každého! Je opravdu pouze jenom pro Ty, kteří chtějí sami makat na angličtině. Nikdo jiný to za Vás neudělá. Je to jen na Vás. Eliška odvádí 100% ze své strany, ale je potřeba 100% ze strany studenta, aby výuka byla efektivní.
Markéta Burgerová
Do jazykového coachingu jsem se rozhodla přidat, protože jsem se chtěla v angličtině konečně posunout. Chtěla jsem se zlepšit hlavně kvůli práci a také kvůli dovolené, protože mi je nepříjemné, kdyz se chci moc bavit s cizincema a nedorozumim se. Potřebovala jsem někoho, kdo mě povede tou správnou cestou a jsem moc moc šťastná, že jsem narazila právě na tebe!❤️ ANO na 100% splnil mé očekávání a posouvá mě k mým cílům! Tento typ výuky mě baví a konečně vidim na sobě pokroky. Donutilo mě to se angličtině věnovat každý den a to mi vždy dělalo problém. Hlavně mě angličtina začala i bavit. ☺️ Hlavní benefit je určitě podpora a zpětná vazba. ❤️ Ano, určitě bych doporucila coaching ostatním studentům. Kdo se v anglictine plácá stejně jako jsem se plácala já, tak tohle je skvělá volba, jak se konečně posunout a zlepšit se. 😊
Tereza Kavalírová
Šel jsem do coachingu, protože věřím, že mi to pomůže k lepší angličtině, lépe komunikovat beze strachu, že řeknu něco špatně. Ano, splnil mé očekávání a vidím tam pokroky jak v mluvení, tak i v gramatice a vím že mě to víc posouvá k mému cíli. Jako hlavní benefity mi přijde to, že to není jak klasická hodina angličtiny, kde se to odprezentuje a to je celé, Eliška si na tom dává vážně záležet, navíc dává úkoly přesně na míru, co mas rád, co tě baví, co je pro Tebe lepší a co naopak ne a podle toho sestaví tvůj plán. Ano dopuručil bych ho všem, protože to člověka hodně posouvá a jak se říká, člověk se učí celý život ať už ve svém oboru nebo jazykách nebo v jakékoliv činnosti. Samozřejmě je taky důležité si najít dobrého mentora, protože pokud najdeš dobrého mentora, jako je tady Eliška, tak máš vyhráno!
Patrick Rigl
Pro jsem si vybrala, protože už dlouho mě trápilo, že neumím anglicky a tato metoda mě velice nadchla. Je založený na komunikaci, upřímnosti a předčilo to ÚPLNĚ moje očekávání, bála jsem se, ale nebyl důvod, ba naopak!! Nejvíc mi pomáhají různé zábavné cvičení, na kterých se moc dobře trénuje různé videa s vysvětlivky a každý týden je úplně jiný. Doporučila bych ho svým kamarádka a v budoucnu mladším sestrám.
Vanessa Březinová
Chtěla jsem vyzkoušet jak bude tenhle individuální způsob pro mě osobně fungovat a načerpat inspiraci pro samostudium. Šla jsem do toho bez nějakých očekávání a byla jsem příjemně překvapena, co mě nakonec čekalo. Nejvíce přínosná mi přišla kombinace osobního přístupu, zaměření na témata, která konkrétně mě baví a okamžité zpětné vazby se zaměřením na to pozitivní. Určitě bych doporučila i ostatním, zvlášť pokud jim školní výuka nebo jiná skupinová výuka nedává to, co by rádi. Především je to vhodné pro ty, kteří se na angličtinu chtějí vrhnout intenzivně např. kvůli maturitě a tak.
Michaela Selucká
Přihlásil jsem se, protože se snažím už hodně let někam trochu posunovat v AJ a Eliška mi přišla jako sympatická holka, která mi s tím dokáže pomoci. Myslím ,že mám ještě hodně co dělat, ale každý snaha vás posouvá blíže k cíli .Jinak se mi vše moc líbí, myslím ,že mi to pomůže ale nikdo nemůže čekat zázraky za 2 měsíce.U všeho musíte vydržet a nepřestat se snažit. Jsem antitalent na angličtinu ,ale určitě už teď mi to hodně dalo . Plus učitelé které má na call jsou naprosto skvělé. Myslím, že tam nevybírá jen dobré angličtináře ,ale i hlavně fajn lidi ,které vám přinesou i spoustu užitečného. Skvělé jsou deadliny - vždy mě to dokope něco dělat, protože jsem se zavázal ,že ke konci týdně něco odevzdám. Vím ,že bych ani bez toho nepřestal, ale dává mi to větší motivaci více se tomu věnovat a vím ,že mi Eliška vždy poradí co a jak. Doporučil bych ho naprosto všem.Já už za x let zkusil hodně kurzů atd , ale tohle mi přijde ,že dokáže jedině pomoc.
Marek Kruber
Rozhodla jsem se přidat kvůli očekávané maturitě (přesněji mého posledního 4. pokusu na DT z angličtiny). Splnilo se mi to, co jsem očekávala. Jsem moc spokojená. Vidím přeci jenom malé krůčky vpřed, mému vysněnému cíli, kdy bych chtěla alespoň částečně umět mluvit v tomto cizím jazyce a abych mu také řádně rozuměla. Hlavní výhoda pro mě je, že mám na to svůj klid, mohu si vše dělat podle sebe a ve svém vlastním tempu. Více se soustředím, než ve škole. Rozhodně doporučila. A komu? Všem, co bojují s Aj a nebo se potřebují s někým připravit na zkoušky.
Denisa Salzmannová
Pro coaching jsem se rozhodla, abych byla schopná plynule mluvit na cestách v zahraničí, s turisty u nás a také s klienty v práci - pracuji se zahraničními firmami. Dále kvůli plánu volnonožce v budoucnu, kde budu Aj potřebovat. A celkově pro zlepšení svého sebevědomí. Určitě splnil mé očekávání, individuální přístup a úkoly na míru studentovi jsou u OJK samozřejmostí, což jsem přesně takto očekávala. Navíc moc milý přístup! Nejvíce přínosné jsou opravdu dostupné zdroje napříč internetem - člověk by nevěřil, kolik možností studia vůbec existuje. Většina jde dělat na cestě do práce, dovolenou, u snídaně apod. Cvičení bývají zábavná a často také ze života - podcasty, články... Tyto tipy lze hromadit a i po skončení OJK určitě s Aj pokračovat a stále na Aj pracovat. 🙂
Kateřina Pauková

Z IJM jsem tak nadšená, protože ho sama využívám jako studentka španělštiny. 😍

Je pro mě zásadní nebýt pouze lektorkou, ale i studentkou jazyků, abych rozuměla svým studentům a kráčela v jejich botách. Moc dobře tedy znám všechny nástrahy, které učení se cizího jazyka může obnášet. IJM jsem objevila ještě před tím, než jsem ho začala poskytovat, když jsem hledala druhý dech se studiem španělštiny.

Moje počáteční nadšení a rychlé pokroky začaly po 5 měsících studia jako samouk opadávat a španělštinou jsem trávila méně a méně času. Vždycky se našlo něco lepšího, co bych mohla v danou chvíli dělat a začala jsem studium odkládat na dobu neurčitou. Spadla jsem do stereotypu a přestala mít ze studia takovou radost. Dokonce jsem pochybovala, jestli v tom mám nadále pokračovat, nebo jestli to vzdát.

Když jsem ale zahájila spolupráci s Ivanou z projektu Španělština do plavek, tak se moje nadšení ze španělštiny zase vrátilo. Miluju to, že si můžu dělat úkoly dle svého časového harmonogramu, že jsou připravené na míru mé úrovni, mým cílům a zálibám. A taky to, že mají deadline - každou neděli je musím odevzdat. Díky tomu se nestane, že bych je odkládala na dobu neurčitou, ale disciplinovaně je plním během týdne, abych je stihla. Ivana mě podpoří, pomůže, odpoví na otázky  - je to zkrátka můj jazykový průvodce a bez ní bych se neposouvala takovým tempem, jakým se posouvám.

Možná si říkáte, proč JÁ potřebuju využívat služby IJM, když jsem profesionální jazyková lektorka a coach? Je to jednoduché - dle mého názoru každý potřebuje vedení, motivaci a tzv. accountable partnera, který na něj dohlídne, podpoří ho a připomene mu, proč vůbec začal. Znám tolik metod, způsobů a zdrojů pro učení se španělštiny, že to funguje spíše kontraproduktivně. Je toho tolik, že nevím, co si dřív vybrat, takže si nakonec nevyberu nic. To naštěstí ale Ivana řeší za mě a dává mi přesně to, co zrovna potřebuju. 😊

Takže IJM můžu doporučit nejen proto, že vidím, jak skvělé výsledky s ním mají moji studenti, ale i proto, že s ním mám skvělé výsledky i já. 🙂

Pojďme to společně odstartovat TEĎ

"Do it now. Sometimes later becomes never." Aneb "Udělej to teď. Někdy se z "později" stává "nikdy". Jediný způsob, jak se nikam neposunout, je nijak nezačít. A jediný způsob, jak znehodnotit čas, který jste do teď s angličtinou strávili, je to vzdát. 

Dosáhnout plynulé angličtiny není nemožné a život bez jazykové bariéry je na dosah. Otázkou je pouze, jste ochotni pro to něco udělat?

Vyplňte formulář níže a ozvu se Vám.