21. 7. 2021 | Ostatní

Shrnutí anglických časů

Odkaz na podcast>>

Dnes jsem si pro Vás připravila super rychlý, super stručný podcast na jednu z nejčastějších otázek vůbec – časy. V této epizodě mluvím o VŠECH 12 časech, které v angličtině máme a ve zkratce vysvětluju, kde se používají a jak se tvoří.

Podcast je vhodný pro všechny, kteří už základní znalosti o anglických časech mají, ale chtějí si je upevnit, a hledají přehledné shrnutí – here you go. 🙂

VÝUKA AJ ONLINE

Pokud chcete časy pochopit V PRAXI a získat přístup k poznámkám, detailním cvičením a mé zpětné vazbě, přidejte se do online programu pro samouky VÝUKA AJ ONLINE>> Procvičování časů je pravidelnou součástí obsahu s tou nejdůležitější esencí – a to je využití v praxi.

Studenti jsou vyzváni k tomu splnit i praktický úkol, na téma, které bylo zrovna probráno a který já sama kontroluji a dávám k němu zpětnou vazbu. Pokud Vás zajímá více detailů, stáhněte si zde ukázku zdarma>>

Budu se na Vás těšit zase u dalšího článku!

Eliška

Podobné články

Jak jsem se naučila anglicky?

Už 5 let podnikám jako lektorka angličtiny, takže není divu, že se mi studenti často ptají, jak jsem se naučila anglicky? Svůj příběh Vám povím v dnešním videu. Na začátek jen prozradím, že jsem to zvládla.