UKÁZKA ZDARMA

Mým posláním je naučit studenty, jak se konečně naučit anglicky rychle a efektivně, a především, jak se do angličtiny zamilovat a žít život, kde neexistuje jazyková bariéra. A právě proto vznikl program Výuka AJ online. 

Chápu, že nechceš kupovat zajíce v klobouku. Proto si zde můžeš stáhnout ukázku z programu zdarma.

Chcete konečně rozumět a plynule mluvit anglicky, ale zdá se Vám to jako neuskutečnitelný sen?

Ukážu Vám metodu, jak zlepšit svou angličtinu RYCHLE a EFEKTIVNĚ.😊 Více ve videu.

Poznáváte se v nějakém z těchto tvrzení? 

 • "Už docela rozumím, ale stále neumím mluvit."
 • "Teorii gramatiky docela rozumím, ale nejsem schopný/á ji použít."
 • "Těm rodilým mluvčím nejsem vůbec schopný/á rozumět."
 • "Učím se anglicky už X let a pořád to neumím. Na jazyky prostě nemám talent."
 • "Potřebuju se naučit anglicky, ale vůbec nevím jak na to."

S těmito slovy za mnou přichází VĚTŠINA mých studentů. Roky zkušeností a desítky studentů, kterým jsem pomohla tyto překážky překonat, mi byli inspirací a hnacím motorem, když jsem začala tvořit projekt VÝUKA AJ ONLINE a předávat ty nejefektivnější metody k dosažení plynulého projevu, na zlepšení poslechu, gramatiky, slovní zásoby a dalších aspektů jazyka.

Nemusíte už utrácet stovky za nové gramatické učebnice, tisíce za jazykové kurzy a školení, trávit hodiny googlením, jak se konečně našprtat ta slovíčka a už vůbec nemusíte po týdnech frustrace angličtinu zavrhnout s tím, že se ji nikdy nenaučíte. Ukážu Vám, jak na to.

Dnes učím studenty angličtiny, jak dosáhnout úrovně svých snů, a inspiruji je k tomu, aby se do angličtiny zamilovali.

Jako lektorka angličtiny podnikám už několik let, ale na cestu efektivního vzdělávání mě přivedl až dotaz jednoho studenta. Pamatuji si, jako by to bylo včera, když za mnou přišel a zeptal se mě: „Jak ses, Eliško, naučila anglicky ty?

Moje odpověď byla: "Tak nějak přirozeně." Tato odpověď studenta moc neuspokojila a já se mu ani nedivila. Neuměla jsem ale odpovědět jinak.

Tento moment odstartoval mé bádání. Moje vize byla jasné – najdu skutečný recept na to, jak se naučit cizí skutečně efektivně, rychle a zábavně. V první řadě to ale znamenalo, že se budu muset vzdát představy o tom, jak se učit cizí jazyk, která mi byla do hlavy vtlučená ve škole a vydat se na cestou polyglotů (= lidí, kteří mluví plynule několika jazyky, například i klidně 12).

Díky tomu jsem si uvědomila, že nejvíce svým studentům pomůžu tím, že se přestanu stavět do role učitelky sloužící k procvičení konverzace a gramatiky, ale do role jazykové mentorky, která jim ukáže, jak na to, a bude jim tím nejlepším možným průvodcem na jejich cestě.

A tak vznikl výukový program VÝUKA AJ ONLINE. 🙂

Co v kurzu získáte?

Výuka AJ online není klasický kurz, na který jste možná zvyklí. Ukážu Vám, v čem je jiný a co od něj můžete očekávat.

 • Denní návyk
  Stačí 10-20 minut studia? Ano, pokud to děláte konzistentně každý den. V kurzu získáte KAŽDÝ den nový úkol ke zpracování, abyste si vybudovali denní návyk a obklopili se angličtinou. Je mnohem efektivnější učit se několik minut každý den, než jednou za 14 dní několik hodin.
 • Smysluplný plán
  Spousta studentů neví, jak se učit. A proto buď sáhnou po neefektivní učebnici gramatiky, nebo ani nezačnou, protože neví, z jakého konce to vzít. V kurzu získáte ideální kombinaci poslechu, gramatiky, slovní zásoby, výslovnosti, čtení, psaní, mluvení,... Tak abyste se posouvali v angličtině komplexně.
 • Praktická a každodenní angličtina ze života
  Taky patříte mezi studenty, co umí vyjmenovat všechny možné druhy barev, zvířat, měsíců, ale neumí v prohodit v zahraničí pár slov ve výtahu, nebo si objednat v restauraci pití? V kurzu získáte tu "pravou", každodenní angličtinu, nikoliv modelové střípky z učebnic, které se reálně tolik nepoužívají.
 • Aktivní zapojení do výuky
  Víte, proč většina studentů pouze rozumí, ale nedokážou převést teorii do praxe? Protože s praxí nikdy nepřicházejí do styku a jen slepě konzumují. V kurzu se budete díky úkolům každý den aktivně zapojovat.
 • Zpětná vazba a podpora
  Téměř žádný kurz nezahrnuje aktivní podporu lektora a zároveň zpětnou vazbu. Já jsem pro své studenty neustále dostupná a provádím korekci jejich příspěvků a zároveň reaguji na jejich potřeby a požadavky tvorbou příspěvků na míru.
 • Komunita
  Vždycky nastanou dny, kdy si budete říkat, že dnes jste unavení a že úkol vynecháte, nebo že to dokonce s angličtinou vzdáte úplně... Ale pak je tady komunita dalších několika desítek studentů, co je na cestě s Vámi a kteří Vás na cestě podrží. Vidět ostatní pilně plnit úkoly a zapojovat se Vás motivuje k tomu se dál zlepšovat.

Kolik stojí měsíční členství ve VÝUKA AJ ONLINE?

Mým cílem bylo udělat kurz finančně dostupný pro všechny, bez ohledu na to, kolik nul se jim měsíčně připíše na účtě. 🙂

Měsíční členství je 15 dolarů (zhruba 400 Kč podle kurzu) + DPH.

V rámci členství získávate výukový obsah a úkol každý den do e-mailu a mobilní/webové aplikace. Příspěvky zahrnují témata: časté chyby, idiomy, užitečné fráze, poslech, čtení, gramatika, psaní, mluvení, praktické tipy, motivace,...

Platba probíhá vždy 1. dne v měsíci, dokud si nerozhodnete své členství přerušit.

 

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni. Pokud zjistíte, že Vám kurz z nějakého důvodu nevyhovuje, stačí mě kontaktovat a zaručuji Vám, že Vám bez otázek vrátím peníze

6+ měsíců obsahu v ceně 2400 Kč+ ZDARMA

Díky bonusu můžete čerpat několik hodin materiálů jako dodatečné studium pro náročné úplně zdarma.

Co o kurzu říkají studenti?

Reference

Tenhle projekt se mi neskutečně zalíbil, protože je pro mě konečně učení se zábavou a výuka "hrou". Eliška je moc šikovná a má super nápady. Nejvíce mi vyhovuje, že se studiu věnuji průběžně třeba 20-30 minut denně a za uplynulý měsíc se tak angličtina stala přirozeně samozřejmostí mých dnů. Dozvídám se věci, které mi ve školách za těch X let nikdo neřekl a hlavně je využiji. Takže já opravdu MOC DĚKUJI 🖤
Radka Stávková
Super projekt pro lidi, co se chtějí zlepšit v angličtině. Hlavně, pokud jsou samouci (školu už nemají :D). Udržuje vás to každý den se na angličtinu podívat a být o to 1 % lepší než včera 🙂 jako samouk jsem hodně dlouho po škole s angličtinou zápasila, pak ani nevěděla, co si mám projít a naučit a nakonec jsem mnohdy neudělala nic a celkový posun nebyl tak velký. Když se podívám do mého sešitu, co jsme probrali za ten měsíc.. příjde mi to jako 3 měsíce 😀 takže děkuju za tuhle příležitost a rozhodně doporučuji všem, co se chtějí v angličtině zlepšit a nemá v tom systém a neví jak, protože tohle vás nenásilně navede na správnou cestu 🙂
Hana Novotná
Díky tomuto projektu jsem si zamilovala angličtinu 👍 Při opakovacích cvičeních zjišťuji, že si toho dost pamatuji, aniž bych tomu musela věnovat extra čas ☺ To mě žene neskutečně vpřed. Baví mě to, není to na sílu a je to skvěle podané od skvělé učitelky, která to dělá pro radost a je to prostě vidět ❤
Pavlína Medunová
Nejvíce oceňuji na této online výuce to, že úkoly jsou krátké a nemusím nad tím trávit hodinu, protože to pak ztrácím pozornost a nebaví mě to. Je super, že úkoly jsou pokaždé z jiného soudku a neustále se to mění:)
Michala Bílková
Úplnou náhodou jsem se dostala ke skvělé partě lidí, kteří mají stejný cíl - Zlepšit svou úroveň angličtiny. Myslím, že tento program je vhodný jak pro každého nekonečného začátečníka, tak pro pokročilé studenty. Jestli se chceš naučit anglicky zábavnou formou, tohle je přesně pro tebe.
Klára Juráňová
U projektu je vidět, že si s ním Eliška dala záležet, je totiž perfektní! 🤩 Příspěvky každý den, každý den něco jiného a pokaždé je to něco nového 🙂 Co je třeba zmínit je i cena, ta musí připadat super všem! Jsem moc ráda součástí projektu, za Elišky vstřícný a pozitivní přístup ale také za skupinu, která kolem tohohle projektu vznikla ❤😊
Jitka Borovičková
Angličtina online je fakt SUPER! ⭐⭐⭐⭐⭐ Eliška nás učí interaktivní formou každý den. 👩‍🏫 Moc se mi líbí pravidelné postovaní příspěvků, díky kterému se angličtině venuji cca 10 minut denně. Je to skvěle promyšlené! 🔥
Kateřina Hájková
Angličtina ve výukovém programu od Elišky je připravena zábavnou formou (ne tak jako ve školách) a to mě moc baví 🙂 Učení angličtiny nemusí být nuda :))
Nikola Žizlavská
Po prvním měsíci s Eliškou musím říct, že je skvělá! Neskutečně mě to v angličtině posunulo a předala nám i skvělé rady, které můžeme využít i v jiných cizích jazycích! Za tento obsah, informace a vzdělání, které nám Eliška nabízí bych to zdražila! Její vědomosti, které nám předává jsou cenné a 15$ je dle mě za ně málo😉 Doufám, že tento projekt nikdy nebude mít konec! Děkujeme Eliško❤️❤️❤️❤️❤️
Tereza Burková
Super projekt, který tě každý den dokáže posouvat dál a dál v angličtině. Libí se mi, že jsou úkoly vždy jasné a rychlé, kolikrát hodně ze života. Určitě doporučuji těm co by se chtěli naučit něco více, než jen to, co najdeme běžných učebnicích. To všechno přímo ze svého domova. Díky za tuhle příležitost👍🤩
Tereza Michalová
Jsem rada, ze jsem se rozhodla do tohoto projektu zapojit. Absolvovala jsem už několik pokusů jak svoji angličtinu zlepšit a posunout dal ze středoškolské úrovně. Do anglických kurzu se mi nechtělo a jakou samouk jsem nevěděla kde mám vlastně začít. Mám se učit gramatiku a slovíčka ? Nebo mi stačí dívat se na filmy? Koupit si nějakou knížku, ale z toho nepřeberného množství nevím ani jakou. V tomto projektu je od každého něco a hlavně se tomu dokážu věnovat každý den. Každý den 10-30 minut si snad najde každý, takže pokud někdo stále neví jak a kde začít, doporučuji se obrátit na Elišku a podpořit tak dobrou věc.
Lucie Rosecká
Eliška je člověk s neskutečnou energií a odhodláním. Přijde mi, že nasává do hlavy informace rychlostí výkonného vysavače a jsem moc ráda, že se se mnou o svoje know-how, např. prostřednictvím tohoto online výukového programu AJ, dělí. Každý den se dozvím něco nového nebo si připomenu zapomenuté.
Martina Schuhová
Učení angličtiny s Eliškou je snad to nejlepší, nenásilné a zábavné. Strašně rychle zapamatovatelné a pochopitelné. Myslím že najít způsob jak naučit lidi, aby se rádi učili angličtinu je dnes těžké, no Elišce se to povedlo. Takže za mě vřele doporučuji Těm , kteří nemají čas denně sedět u tv, serialů a učit se z učebnic.
Marketa Loffelmanova
Ano mohu. Tento program mi dal hodně. Doporučila bych ho všem, kteří se chtějí ujistit a zdokonalit v angličtině. Eliška je moc vstřícná a ráda se vším pomůže. Tak to určitě zvažte.
Kristýna Morávková
Tato forma výuky angličtiny je super. Člověk si muže každým dnem malými krůčky procvičovat jazyk a naučit se tak nové věci, které využije v běžném životě. Je to nenásilná a zábavná forma a jako bonus velmi milá lektorka. Děkuji za tuto příležitost
Markéta Mrázová
Do tohoto programu jsem se dostala díky sociálním sítím, kde jsem sledovala přímo účet vyukaajonline. Moc se mi líbil přístup, jak se Eliška prezentuje a jakým způsobem učí. Věděla jsem, že založila výukový program, kde přidává každý den nový příspěvek, ale neuměla jsem se rozhodnout, zda jít do tohoto programu nebo ne. Jednou jsem dostala šanci vstoupit do programu za dolar a od té doby dělám angličtinu denně. Mám za sebou první měsíc a určitě půjdu do dalšího. Myslím si, že pokud si chcete zlepšit angličtinu, tak určitě investujte do tohoto programu, kde získáte nejen nové znalosti, ale také zpětnou vazbu.
Karin Malchárková
Vyukaajonline je super program, jsem v něm měsíc a byla jsem trochu mírně pokročilý (b1), ale po tomhle programu jsem se vyhoupla zase o něco výš, rozumím víc v angličtině, mám větší slovní zásobu a to i v idiomech. Poslech jsem měla ve škole vždycky hrozný, ale když jsem ho dělala v tomhle programu, tak jsem měla jen jednu chybu. Tenhle program doporučuji, je skvělý a já jsem se opravdu za ten měsíc v angličtině posunula. :))
Natálie Kotounová
Určitě můžu všem doporučit, úkoly jsou lehké a zábavné a Eliška je hrozně milá Jsem ráda, že to není o tom, že se tady měsíc učíme jednu věc a je to vždy něco jiného. :3
Veronika Březinová
V programu od Elišky, jsem už od začátku, kdy tento projekt vznikl a jsem stále nadšená jako na začátku. Takže pokud si chce někdo zlepšit angličtinu a něco nového se přiučit, tak maximálně doporučuji se do programu zapojit ❤️🙏🏼
Kateřina Pluskalová
Online výuka splňuje to co jsem potřebovala-každý den strávit alespoň chvíli studiem AJ.Každodenní drobné úkoly mě donutí ke studiu.Eliška je inspirativní osoba a je znát že má bohaté zkušenosti nejen s výukou jazyka. Díky online výuce mám pocit, že se každý den krok za krokem v AJ zlepšuji.Témata i styl jsou moderní a velmi zábavné.
Jana Sibera
Som rada, že som neváhala a zapojila sa do programu Výuka AJ online 🙂 Je to efektívny spôsob ako si človek môže jazyk nielen udržiavať, ale aj vylepšovať a nemusím pri tom tráviť hodiny denne. Je to zábava, baví ma to a to je to NAJ 🙂 Investícia do vzdelania sa vráti niekoľkokrát.... a 15 dolárov mesačne... to je ako sa hovorí ,,za facku´´ pri toľkom množstve tipov a materiálov, čo máme k dispozícií...
Denisa Butková
Ahoj Eliško, tvůj program mi dal hrozně moc. Posunula se mi slovní zásoba a angličtina mě dokonce začala bavit. Moc tě obdivuju za vše, co jsi v životě. Tvůj program doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšit v angličtině a nečekají, že to spadne jen tak z nebe. A přitom stačí, tak málo. Pár minut denně dá občas mnohem více, než hodiny učení. Velký respekt, že na to máš trpělivost a nervy. Program moc doporučuji. Efektivní způsob, jak získat slovní zásobu a jak se posunout dál v jazyce. Program hlavně napomůže získat potřebnou motivaci, proč se daný jazyk naučit a po sléze ho používat. Program s naprostou jistotou doporučuji, stejně tak i celkový Eliščin content<3
Monika Pospíchalová
Z programu výuka AJ online jsem naprosto nadšená. Vyzkoušela jsem si ho na měsíc a rozhodně v něm budu pokračovat dál. Během jednoho měsíce jsem se toho hrozně moc naučila. Zpracování programu je úžasné, úkoly jsou zábavné, učení je efektivní a také jsem se dozvěděla spoustu skvělých rad. Každý den mě v angličtině posouvá dál a jsem neskutečně ráda, že jsem se do programu přihlásila. Eliško, děkuji moc! 😍❤️Je vidět, že sis s ním dala hodně práce, ale stálo to za to. Program je opravdu skvělý a věřím, že pomůže mnoho lidem
Barbora Mikešová
Moc děkuji za skvěle pojatý kurz angličtiny, který je odlišný od klasických kurzů. Kurz je velmi komplexní, dle mého názoru obsahuje vše, co by měl mít - reading, writing, speaking apod. Moc se mi líbí, jak komunikuješ se svými studenty a jaké rady jim dáváš. Kurz považuji za velmi přínosný. Děkuji za to, co děláš :), protože to děláš skvěle a určitě jsi již motivovala k výuce angličtiny spoustu lidí!
Karolína
Moc se mi líbí, že každý den přijde na mail odkaz na nový příspěvek, takže nikdy nemůžete zapomenout. Stránka je krásně, jednoduše, přehledně udělaná. Jsem moc ráda za možnost, že jsem si program mohla vyzkoušet a určitě VŠEM DOPORUČUJI.❤️
Magdaléna Mundlová
s programem jsem byla (jsem) moc spokojená. Líbí se mi, jak jsou každodenní příspěvky pestré a zajímavé. Můžu se zde naučit nejenom nová slovíčka nebo gramatiku, ale prostřednictvím podcastu, článků atd., které nám poskytuješ, se dozvím i něco navíc (např. o historii graffiti 🙂
Emily Faměrová
Výuka aj online je super. Je skvělý, že mě to každý den přinutí kouknout na aj. Dále také, že každy den je jiné téma a tak se to střídá slovíčka, výslovnost, překlad a i různé tipy. Ačkoliv jsem ještě asi hodně začátečník, takže některé cvičení pro mě ještě byly těžké, ale i tak jsem si z toho něco odnesla. Členství bych chtěla zrušit, protože jak říkám jsem začátečník a určitě ještě všechno není pro mě, možná až se víc posunu v aj, tak to zas zkusím 🙂
Lucie Chlopanová
Program výuka online mě až neskutečně posunul. Nikdy dřív bych nevěřila, co udělá 10 minut angličtiny denně. Já snad už i anglicky přemýšlím! 😀 Nebýt tohoto skvělého a praktického programu, tak se do výuky sama nikdy nedokopu. Teď je to u mě ale každodenní ranní rutinou, kdy každé ráno v 8:30 zasedám k úkolům, které mi přijdou na email. Za mě tedy rozhodně doporučuji každému, kdo se chce v anglickém jazyce posunout, nemá tolik času a potřebuje nad sebou imaginární bič. Jelikož mě to pomohlo až neskutečně a vím, že se v této dovednosti chci zlepšovat i nadále a určitě i nadále s "Výuka Aj Online"! 🙂
Kristýna Polomisová

VSTUPTE DO KURZU VÝUKA AJ ONLINE TEĎ

"Do it now. Sometimes later becomes never." Aneb "Udělej to teď. Někdy se z "později" stává "nikdy". Jediný způsob, jak se nikam neposunout, je nijak nezačít. A jediný způsob, jak znehodnotit čas, který jste do teď s angličtinou strávili, je to vzdát. 

Dosáhnout angličtiny Vašich snů není nemožné. Otázkou je pouze, jste ochotni pro to něco udělat?