Gratuluji k úspěšné registraci na webinář.

Přístup k němu vám přišel do e-mailu (zkontrolujte hromadné i spam).

Než se pustíte do webináře, přijměte ode mě jako dárek tuto limitovanou nabídku.

E-Book: ZAČNI MLUVIT 10 kroků k plynulé angličtině

Začni mluvit special offer 79 webinář obrázek 1

Poznáváte se v nějakém z těchto tvrzení? 

5

"Už docela rozumím, ale stále neumím mluvit."

5

"Teorii gramatiky docela rozumím, ale nejsem schopný/á ji použít."

5

"Vždy, když mám mluvit, tak se zasekávám a nejsem schopný/á se vyjádřit."

5

"Učím se anglicky už X let a pořád to neumím. Na jazyky prostě nemám talent."

5

"Mám hrůzu z představy, že bych měl mluvit v angličtině."

5

"Začnu mluvit, až nebudu dělat chyby. Stydím se mluvit před lidmi."

S těmito slovy za mnou přichází VĚTŠINA mých studentů. Roky zkušeností a desítky studentů, kterým jsem pomohla tyto překážky překonat, mi byli inspirací a hnacím motorem, když jsem začala psát eBook/příručku ZAČNI MLUVIT! ANEB 10 KROKŮ K PLYNULÉ ANGLIČTINĚ.

Nemusíte už utrácet stovky za nové gramatické učebnice, tisíce za jazykové kurzy a školení, trávit hodiny googlením, jak tedy konečně začít mluvit a už vůbec nemusíte po týdnech frustrace angličtinu zavrhnout s tím, že se ji nikdy nenaučíte. Ukážu Vám, jak na to.

Dnes učím studenty angličtiny, jak dosáhnout úrovně svých snů, a inspiruji je k tomu, aby se do angličtiny zamilovali.

Jako lektorka angličtiny podnikám už několik let, ale na cestu efektivního vzdělávání mě přivedl až dotaz jednoho studenta. Pamatuji si, jako by to bylo včera, když za mnou přišel a zeptal se mě: „Jak ses, Eliško, naučila anglicky ty?“

Moje odpověď byla: "Tak nějak přirozeně." Tato odpověď studenta moc neuspokojila a já se mu ani nedivila. Neuměla jsem ale odpovědět jinak. Tato otázka odstartovala mé bádání a nakonec vznikl kurz pro samouky VÝUKA AJ ONLINE.

I tak jsem ale dostávala neustále dotazy na to, jak se rozmluvit. Je to totiž pro 90 % studentů ta největší překážka z toho důvodu, že zkrátka nevědí, jak na to, a zahazují svůj čas zbytečnými a neefektivními metodami.

Tento eBook vznikl, aby Vám byl průvodcem a dal Vám komplexní návod, jak se rozmluvit. Kombinuje teorii s praktickým kroky, na které je kladena zvýšená pozornost. Pokud mé knowhow skutečně přvedete do praxe, mohu se Vám zaručit, že už po pár týdnech a měsících zpozorujete změny, které jste dost možná nezpozorovali za celou dobu, co se snažíte rozmluvit.

Začni mluvit special offer 79 webinář obrázek 2

Co v eBooku získáte?

5

10 praktických tipů ke zlepšení plynulého mluveného projevu

Dozvíte se konkrétní aktivity včetně vysvětlení, příkladů a zadání, které povedou k Vašemu plynulému mluvenému projevu.

5

Akční kroky a úkoly

Tento ebook rozhodně není založen na teorii, je založen na praktických krocích a struktuře, tak abyste jednotlivé principy začali používat v běžném životě.
5

Jazykový diář a plánování

Strategické plánování a vůbec pochopení, jaké aktivity v angličtině vedou k určitým výsledkům, je klíčové ke komplexnímu zlepšení.
5

Návod, jak se obklopit angličtinou

Odjet do zahraničí je nejefektivnější způsob, jak se naučit cizí jazyk. V dnešní digitální době už to ale není nutné a takové "malé zahraničí" si můžete vytvořit i doma v České republice. Ukážu Vám, jak na to.
5

Plán, díky kterému jsem se já osobně naučila německy za 2 měsíce

Téměř žádný kurz nezahrnuje aktivní podporu lektora a zároveň zpětnou vazbu. Já jsem pro své studenty neustále dostupná a provádím korekci jejich příspěvků a zároveň reaguji na jejich potřeby a požadavky tvorbou příspěvků na míru.
5

Tipy pro zlepšení poslechu a výslovnosti

Málokdo si uvědomuje, že i tyto dva aspekty angličtiny jsou naprosto klíčové pro konverzaci a proto v eBooku naleznete konkrétně kroky, jak zlepšit i tyto dovednosti.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Reference

Z eBooku jsem nadšená

Z eBooku jsem nadšená. Celý je velmi praktický a umožňuje se opravu poučit ze svých chyb díky opakovacím kvízům a celkově tím, jak je sestaven. Nejpřínosnější mi přijdou kvízy, kde jsem si mohla ověřit, že jsem se z kartiček něco naučila a že jsem opravdu pochopila danou chybu a poučila se z ní. E-Book stoprocentně splnil to, co sliboval a podle mě ještě mnohem více. Každá jeho stránka vám dá hodně a naučí vás, jak být v angličtině lepší. Tak jak Eliška slibovala, není to jen kniha, kterou si budete číst třeba večer před spaním, je to něco, co vám opravdu pomůže, když se budete držet jednoduchého systému. Myslím, že eBook je skvělou volbou pro každého, kdo má chuť se zlepšovat a posunout svoji angličtinu zase o krok dál. Mně osobně se nejvíce líbí to, že angličtinu budete muset opravdu používat a ne se o ní jen učit a to je podle mě na celém eBooku nejlepší. Za mě se moc moc povedl a těším se na Eliščinu další práci.

Kristýna Šourová

Z eBooku jsem nadšená

Jsem nadšená, eBook naprosto předčil veškerý moje očekávání. Zamilovala jsem se do něj. Líbí se mi, že eBook se nemá přečíst najednou, ale Eliška v něm právě vytvořila plán, podle kterýho je radost postupovat. Nejpřínosnější na eBooku je, že učení je hravý a zábavný, díky tomu to jde "samo". EBook doporučuju každýmu, kdo se chce zlepšit v angličtině hravým způsobem a ne klasickým biflováním, kterým se to často ani nenaučíme. A teď můžu říct: 55 + nejčastějších chyb, který už díky eBooku NEudělám.

Laura Cejpková

Je to opravdu pro všechny

Nejpřínosnější mi přijde způsob, jakým je eBook sestavený. Nenásilně vás nutí dělat si poznámky a rozšiřovat slovní zásobu. I tak to pro mě nebyla otrava, ale spíše zábava. Přestože já mluvím anglicky dobře, také jsem někde chybu udělala, takže to je opravdu pro všechny, od začátečníků až po pokročilé. Také jsem ocenila to, že na mě nebyla navalena tuna nových informací, ale bylo to hezky rozvrstvené do každého dne. Líbí se mi, že je v eBooku všechno přehledně vysvětleno. Důležité je své chybě porozumět a v tom se mi Elišky eBook líbí nejvíc - je zde spoustu příkladových vět a odkazů na další možnosti, jak se zlepšovat a jak se s daným výrazem setkávat častěji. Jak už jsem říkala, eBook není vyhraněn pouze pro určitou sortu lidí, takže bych ho doporučila všem, kdo se chce zlepšit a zábavným způsobem procvičit angličtinu.

Sára Štěrbaková

Je to opravdu pro všechny

Eliščin e-book mě zaujal a když jsem měla možnost si ho přečíst, neváhala jsem. Upřímně s angličtinou celkem bojuji, takže jsem ráda za jakékoliv tipy a rady ohledně angličtiny a to jsem od tohohle e-booku očekávala, abych věděla na co si mám dávat pozor a mohla se posouvat v učení se cizího jazyka. Rozhodně to splnilo moje “požadavky” a hodně jsem si toho odnesla. Musím říct, že tenhle e-book se četl úplně sám, a to díky krásné vizuální i obsahové části. E-book je napsaný stručně a jednotlivé chyby jsou jednoduše vysvětleny, aby to každý pochopil. Zároveň se mi líbilo, že do tohohle e-booku je také zařazeno procvičování a po určité části tam vždy naleznete kvíz, aby jste mohly zjistit, jak jste na tom a zda budete muset ještě zopakovat probranou látku. Pokud bych měla někomu tenhle e-book doporučit, tak to bude těm, kteří mají problémy spíše s gramatikou a chtějí se někam posouvat v angličtině. Takže pokud máte s gramatikou problémy nebo se chce jenom zlepšit v angličtině a přestat dělat chyby, tak neváhejte a přečtete si tento e-book.

Kateřina Jakešová

Kolik eBook stojí?

 V tento moment můžete získat eBook za pouhých 109,- oproti běžné ceně 399,-

 

POZOR! Tato nabídka platí pouze na tomto odkaze a v tuto chvíli. Už se nebude opakovat.

Začni mluvit special offer 79 webinář obrázek 1

Začněte mluvit teď

"Do it now. Sometimes later becomes never." Aneb "Udělej to teď. Někdy se z "později" stává "nikdy". Jediný způsob, jak se nikam neposunout, je nijak nezačít. A jediný způsob, jak znehodnotit čas, který jste do teď s angličtinou strávili, je to vzdát. 

Dosáhnout plynulé angličtiny není nemožné a život bez jazykové bariéry je na dosah. Otázkou je pouze, jste ochotni pro to něco udělat?