Chcete konečně začít mluvit plynule anglicky, ale nevíte, jak na to?

Ukážu Vám několik metod včetně návodů, jak se za pár měsíců posunout v angličtině k plynulému mluvenému projevu.

Poznáváte se v nějakém z těchto tvrzení? 

 • "Už docela rozumím, ale stále neumím mluvit."
 • "Teorii gramatiky docela rozumím, ale nejsem schopný/á ji použít."
 • "Vždy, když mám mluvit, tak se zasekávám a nejsem schopný/á se vyjádřit."
 • "Učím se anglicky už X let a pořád to neumím. Na jazyky prostě nemám talent."
 • "Mám hrůzu z představy, že bych měl mluvit v angličtině."
 • "Začnu mluvit, až nebudu dělat chyby. Stydím se mluvit před lidmi."

S těmito slovy za mnou přichází VĚTŠINA mých studentů. Roky zkušeností a desítky studentů, kterým jsem pomohla tyto překážky překonat, mi byli inspirací a hnacím motorem, když jsem začala psát eBook/příručku ZAČNI MLUVIT! ANEB 10 KROKŮ K PLYNULÉ ANGLIČTINĚ.

Nemusíte už utrácet stovky za nové gramatické učebnice, tisíce za jazykové kurzy a školení, trávit hodiny googlením, jak tedy konečně začít mluvit a už vůbec nemusíte po týdnech frustrace angličtinu zavrhnout s tím, že se ji nikdy nenaučíte. Ukážu Vám, jak na to.

Dnes učím studenty angličtiny, jak dosáhnout úrovně svých snů, a inspiruji je k tomu, aby se do angličtiny zamilovali.

Jako lektorka angličtiny podnikám už několik let, ale na cestu efektivního vzdělávání mě přivedl až dotaz jednoho studenta. Pamatuji si, jako by to bylo včera, když za mnou přišel a zeptal se mě: „Jak ses, Eliško, naučila anglicky ty?

Moje odpověď byla: "Tak nějak přirozeně." Tato odpověď studenta moc neuspokojila a já se mu ani nedivila. Neuměla jsem ale odpovědět jinak. Tato otázka odstartovala mé bádání a nakonec vznikl kurz pro samouky VÝUKA AJ ONLINE.

I tak jsem ale dostávala neustále dotazy na to, jak se rozmluvit. Je to totiž pro 90 % studentů ta největší překážka z toho důvodu, že zkrátka nevědí, jak na to, a zahazují svůj čas zbytečnými a neefektivními metodami. 

Tento eBook vznikl, aby Vám byl průvodcem a dal Vám komplexní návod, jak se rozmluvit. Kombinuje teorii s praktickým kroky, na které je kladena zvýšená pozornost. Pokud mé knowhow skutečně přvedete do praxe, mohu se Vám zaručit, že už po pár týdnech a měsících zpozorujete změny, které jste dost možná nezpozorovali za celou dobu, co se snažíte rozmluvit.

Co v eBooku získáte?

ZAČNI MLUVIT není klasická elektronická kniha, na kterou jste možná zvyklí. Ukážu Vám, v čem je jiná a co od ní můžete očekávat.

 • 10 praktických tipů ke zlepšení plynulého mluveného projevu
  Dozvíte se konkrétní aktivity včetně vysvětlení, příkladů a zadání, které povedou k Vašemu plynulému mluvenému projevu.
 • Akční kroky a úkoly
  Tento ebook rozhodně není založen na teorii, je založen na praktických krocích a struktuře, tak abyste jednotlivé principy začali používat v běžném životě.
 • Jazykový diář a plánování
  Strategické plánování a vůbec pochopení, jaké aktivity v angličtině vedou k určitým výsledkům, je klíčové ke komplexnímu zlepšení.
 • Návod, jak se obklopit angličtinou
  Odjet do zahraničí je nejefektivnější způsob, jak se naučit cizí jazyk. V dnešní digitální době už to ale není nutné a takové "malé zahraničí" si můžete vytvořit i doma v České republice. Ukážu Vám, jak na to.
 • Plán, díky kterému jsem se já osobně naučila německy za 2 měsíce
  Téměř žádný kurz nezahrnuje aktivní podporu lektora a zároveň zpětnou vazbu. Já jsem pro své studenty neustále dostupná a provádím korekci jejich příspěvků a zároveň reaguji na jejich potřeby a požadavky tvorbou příspěvků na míru.
 • TIpy pro zlepšení poslechu a výslovnosti
  Málokdo si uvědomuje, že i tyto dva aspekty angličtiny jsou naprosto klíčové pro konverzaci a proto v eBooku naleznete konkrétně kroky, jak zlepšit i tyto dovednosti.

Kolik eBook stojí?

Mým cílem bylo udělat kurz finančně dostupný pro všechny, bez ohledu na to, kolik nul se jim měsíčně připíše na účtě. 🙂 Díky eBooku získáte praktický návod, který je univerzální a nadčasový. Může to být poslední peníz, který kdy za anglické vzdělání utratíte. 🙂

EBook můžete získat za 399,- a do čtení se můžete pustit okamžitě po platbě, žádné čekání. 🙂 

Pokud jste zároveň i členem mého výukového programu pro samouky VÝUKA AJ ONLINE, poskytnu Vám eBook za 129,- => zapojit se můžete zde>>

 

Webinář shrnutí všech anglických časů zdarma

Díky bonusu získáte univerzální shrnutí, díky kterému konečně budete mít pořádek v tom, kdy a jak se jaký čas používá a získáte ode mě zároveň i pdf s poznámkami a materiály k procvičení.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Reference

Přiznám se, že na Eliščin e-Book jsem se moc těšila. A věřím, že nejsem jediná, komu dělalo nebo stále dělá mluvení problém. Ať už za tím stojí strach z dělání chyb nebo nedostatečná slovní zásoba, zjistila jsem, že na tom všem se dá jednoduše pracovat a člověk nemusí mít na jazyky přirozený talent. Stačí udělat rozhodnutí a následovat 10 jednoduchých, ale zároveň akčních kroků, které jsou shrnuty pod každou kapitolou. Není to ale pouze to teorii, jde to krásně ruku v ruce s několika konkrétními tipy, které mohu ihned uvést do praxe – a co si budem, ta je na tom nejdůležitější. Nejvíce se mi však líbilo přirovnání, že učení se angličtiny je jako basketbal – není to jen o střílení na koš, stejně tak není angličtina jen o procvičování gramatiky, jak jsem si dříve myslela. Takže za mě mohu doporučit všema deseti, pokud se opravdu chcete ve své angličtině a konverzaci posunout někam dál.
Lenka Kloboučová
E-book se mi velice líbí, jde vidět, že si autorka dala práci jak s obsahovou tak vizuální částí. Hned na první pohled zaujme propracovanou grafikou. E-book je napsán stručně, srozumitelně, vtipně a motivačně, takže se velmi dobře čte. E-book je dobře strukturovaný, obsahuje spoustu užitečných praktických tipů, úkolů a odkazů. 10 kroků, které autorka v e-booku zmiňuje, nejsou nijak náročné, naopak jsou to jednoduché, ale efektivní kroky, které je každý schopen přidat do svého běžného dne aniž by měl pocit, že se učí, a zlepšit si tak svou angličtinu. Dle mého názoru e-book slouží jako skvělý průvodce, autorka vás krok po kroku provází jednotlivými body, které na konci shrnuje, a zároveň předává vlastní zkušenosti.
Tereza Zachrdlová
Jsem šťastná, že mi Elišky eBook ZAČNI MLUVIT ukázal, díky čemu můžu začít mluvit anglicky a jak se v tom zdokonalovat. I přesto, že mám dobrou úroveň angličtiny, tak mi začalo dělat problém mluvit hned jak jsme ji přestala aktivně používat, protože jsem neměla kde a s kým. A pecka, že i pro tohle má Eliška řešení, spoustu typů, jak se obklopit mluvenou angličtinou - třeba kde si můžeme najít rodilého mluvčího a tak začít aktivně používat angličtu. Nejlepší na eBooku je, že to nejsou jen rádoby typy jak začít mluvit, ale Eliška to má vyzkoušené jak na sobě, tak na svých studentech. Z eBooku jde cítit, že ví o čem mluví a opravdu dokáže pomoct každýmu, kdo chce začít mluvit anglicky. ❤️
Laura Cejpková

ZAČNĚTE MLUVIT TEĎ

"Do it now. Sometimes later becomes never." Aneb "Udělej to teď. Někdy se z "později" stává "nikdy". Jediný způsob, jak se nikam neposunout, je nijak nezačít. A jediný způsob, jak znehodnotit čas, který jste do teď s angličtinou strávili, je to vzdát. 

Dosáhnout plynulé angličtiny není nemožné a život bez jazykové bariéry je na dosah. Otázkou je pouze, jste ochotni pro to něco udělat?