Kurzy angličtiny v Praze nebo raději online z pohodlí domova?

Chcete se zdokonalit v jazyce, ale nestíháte či se stydíte před ostatními studenty? Klasické kurzy angličtiny v Praze vám časově nevyhovují nebo jejich program neodpovídá vašim potřebám? Nabízím online individuální mentoring, přizpůsobený vašim potřebám a bez omezení, která skýtají prezenční kurzy.

Kurzy angličtiny v Praze nebo raději online z pohodlí domova? obrázek 1

Hledáte kurzy angličtiny v Praze? Zde jsou důvody, proč raději zvolit online výuku v mém podání

Mám certifikáty FCE, CAE, CELTA a Neurolanguage Coaching®, které podtrhují moje schopnosti v jazykovém vzdělávání. S více než 8 lety praxe ve výuce a mentoringu jazyků, jsem připravena předat vám své znalosti a dovednosti.

Zkušená lektorka angličtiny

Staňte se efektivním samoukem s lektorem, který vám bude krýt záda!

Pevné vedení, individuální jazykový plán i zkušenosti získané více než 10 000 odučených hodin. A to v online podobě s řadou výhod.

Flexibilita v čase a místě

Výuka angličtiny online umožňuje učit se kdykoli a odkudkoli s připojením k internetu.

Máte práci na směny či malé děti? S mým kurzem nemusíte nikam jezdit, ani se přizpůsobovat pevnému rozvrhu kurzu.

Přizpůsobení vašim individuálním cílům a potřebám

Potřebujete se připravit na pracovní pohovor? Zvládnout jazykovou zkoušku? Nebo máte jen omezený čas?

S plánem vytvořeným na míru vašim cílům, potřebám, ale i průběžnému pokroku to zvládneme!

Pohodlné prostředí domova

Můžete se učit v pohodlí svého domova, na oblíbeném křesle nebo dokonce v pyžamu.

Známé prostředí vám může pomoci překonat stud. Už se nemusíte obávat třídních interakcí a můžete se cítit více uvolněně.

Široká škála online nástrojů

Online výuka zahrnuje široký výběr materiálů a zdrojů, které jsou k dispozici 24/7.

Moderní technologie umožňují využití aplikací, které mohou studium jazyka zefektivnit. A vy se můžete učit zábavnou formou.

Šetření životního prostředí

Za výukou angličtiny online nemusíte cestovat. Ušetříte peníze a také životní prostředí.

Studijní materiály najdete v elektronické podobě a vytisknout si můžete jen ty, bez kterých se neobejdete.

Recenze výuky angličtiny v Praze jsou různé, jaké jsou ale recenze mých online kurzů?

Přečtěte si, co o nich říkají moji studenti a zjistíte, zda splnily jejich očekávání. Pak se sami rozhodnete, zda dát přednost online alternativně například před prezenčními kurzy angličtiny ve Zlíně nebo kdekoliv jinde.

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Cena za lekce angličtiny v Praze bývá vysoká, online výuka vás však svou cenou potěší

Žít život bez jazykové bariéry je k nezaplacení. Na kolik vás ale vyjde online kurz angličtiny se dozvíte zde.

cena je 2500 Kč /měsíčně

Znalost cizího jazyka znamená získat přístup k neuvěřitelnému množství příležitostí. Dveře do světa nových možností vám můžu pomoct otevřít.

Jaké možnosti online kurzů angličtiny nabízím?

Přečtěte si více o typologii dostupných kurzů a služeb. Následující jsou u mých klientů ty nejoblíbenější. 

Kurzy angličtiny v Praze nebo raději online z pohodlí domova? obrázek 2

1. Krok - vyplnění formuláře

 

Obraťte se na mě prostřednictvím e-mailu či kontaktního formuláře.

Obratem ode mě dostanete vstupní dotazník s 6 klíčovými otázkami, které mi pomohou pochopit váš cíl, motivaci a další faktory, které jsou pro nastavení výuky zásadní.

2. Krok - úvodní schůzka

 

Projdu si vaše odpovědi, případně si připravím další doplňující otázky. Pak se sejdeme na úvodní schůzce zdarma. Na ní už se poprvé prakticky dotkneme angličtiny - chvilku si promluvíme, abych získala představu o vaší úrovni.

Společně probereme to, jaký jste student a čeho přesně chcete dosáhnout. Na základě toho stanovíme konkrétní strategii, která ve vašem případě bude fungovat, a budeme ji následovat v rámci pravidelných lekcí. Pokud si vše sedne, nic nebrání oficiálnímu zahájení spolupráce.

Kurzy angličtiny v Praze nebo raději online z pohodlí domova? obrázek 3
Kurzy angličtiny v Praze nebo raději online z pohodlí domova? obrázek 4

3. Krok - tvorba a práce s individuálními balíčky

 

Vytvořím jazykový plán, jenž bude maximálně reflektovat vaše požadavky a cíle. Každý týden ode mě získáte individuální balíček domácích úkolů. Jeho obsah je závislý na vašich potřebách, avšak zpravidla jde o komplexní zadání několika úloh, které kombinují jak gramatiku a slovní zásobu, tak mluvení, psaní, čtení, poslech a výslovnost.

Stanovíme si pevný deadline pro vypracování a odevzdání těchto úloh. Následně vám na základě vašich výsledků, pokroku a zpětné vazby připravím další balíček na další týden. A takto pořád dokola.

Je zřejmé, že vaše úroveň se bude během spolupráce měnit. Stejně tak jako vaše potřeby, preference a časové možnosti. Samozřejmě i to zohledňuji. Proto výukový plán průběžně upravuji na základě vaší zpětné vazby.

Žijte život, ve kterém neexistuje jazyková bariéra.

Pomůžu vám s ním začít. 

FAQ - Anglické kurzy v Praze vs online kurzy

Stále přemýšlíte, jestli se vám vyplatí spíše online či prezenční výuka v Praze, kurzy angličtiny v Českých Budějovicích, popřípadě v jiném městě? Pak vám možná pomohou odpovědi na tyto často kladené otázky.

Jaký je rozdíl mezi Vaší online výukou a standardním prezenčním kurzem v jazykové škole v Praze?

Hlavní rozdíl spočívá v maximálně individuálním přístupu. Vše přizpůsobuji vašim potřebám, nikoliv potřebám skupiny. Látku procházíme vašim tempem, nemáte tak pocit, že postupujeme příliš rychle nebo naopak moc pomalu.

Nemusíte se nikomu přizpůsobovat, směřujeme tou nejrychlejší a nejvíce efektivní cestou přímo k vašim cílům, máte plnou pozornost lektora a nemusíte se “dělit o slovo”. V neposlední řadě se nemusíte před nikým cítit trapně. Navíc ušetříte spoustu času a peněz za dojíždění a užijete si výhod většího pohodlí studia z domova.

Dosáhnu pomocí online kurzů stejných cílů jako při jazykových kurzech v Praze?

Reálně mezi efektivitou online a prezenčních kurzů není rozdíl. Osobně v online výuce vidím jen výhody - již zmíněnou úsporu času a peněz za dojíždění, pohodlí domácího prostředí, časovou a místní flexibilitu a možnost využití progresivních výukových metod, které v takové míře žádný kurz angličtiny v Brně, Praze nebo v jakémkoliv jiném městě nemůže nabídnout.

Jaký je váš přístup k výuce a jakou metodiku využíváte?

Mou specializací je individuální výuka, resp. individuální jazykový mentoring. Vnímám jedinečné potřeby, preference i tempo každého studenta a snažím se je vybalancovat, aby dosáhli svých jazykových cílů.

Své studenty vedu a učím je používat nástroje, které jim pomohou si angličtinu osvojit. Jinými slovy, učím je, jak se anglicky učit. Díky tomu se mohou do velké míry věnovat studiu sami i nad rámec lekce a své dovednosti využít i v případě jiných cizích jazyků.

Máte v rámci online výuky angličtiny zkušenost s přípravou k maturitě, jazykovým zkouškám nebo pracovním pohovorům?

Obrací se na mě lidé s různými požadavky a motivací - v 99 % jim mohu pomoci dosáhnout jejich jazykových cílů díky individuálnímu jazykovému plánu. V případě specifických cílů mě neváhejte kontaktovat, v rámci konzultace probereme konkrétní možnosti naší spolupráce.

Pomohla jsem již desítkám studentů zamilovat se do angličtiny a dosáhnout jejich vysněné jazykové úrovně.

Teď může být řada právě na vás!

Blog