Kurzy angličtiny v Uherském Hradišti nebo raději online z pohodlí domova?

Rozhodli jste se investovat svůj čas a energii do jazykového vzdělávání, ale kurzy angličtiny v Uherském Hradišti neodpovídají vašim požadavkům či časovým možnostem? Zvažte možnost online kurzů z pohodlí domova, které vám zaručí časovou flexibilitu a zaměření na míru. Zaregistrujte se ještě dnes a progres na sebe nenechá dlouho čekat.

Kurzy angličtiny uherské hradiště obrázek 1

Hledáte kurzy angličtiny v Uherském Hradišti? Zde jsou důvody, proč raději zvolit online výuku v mém podání

Hledáte-li vhodné kurzy angličtiny a váháte mezi tradičními lekcemi v Uherském Hradišti a online výukou aj, jste na správném místě. Zaměříme se na několik důvodů, proč online kurzy zvážit a jaké výhody vám přinesou.

Zkušená lektorka angličtiny

S pevným vedením, individuálním jazykovým plánem a více než 10 000 odučenými hodinami vám nabízím online podporu s řadou skvělých výhod.

Flexibilita v čase a místě

Online kurz se přizpůsobí vašemu rozvrhu, ne naopak. Můžete tak pracovat na svém progresu kdykoliv a kdekoliv se vám hodí.

Přizpůsobení vašim individuálním cílům a potřebám

Výuku přizpůsobujeme cílům a potřebám, které si sami stanovíte na začátku kurzu. Studium tak bude pro vás velmi efektivní.

Pohodlné prostředí domova

Nemusíte se zdržovat dojížděním na výuku, jedná se o ideální způsob, jak se učit anglicky doma, kde si můžete vytvořit ideální studijní prostředí.

Široká škála online nástrojů

V rámci online výuky mám k dispozici množství zajímavých nástrojů a materiálů, kterými studijní proces zefektivňuji a spestřuji.

Šetření životního prostředí

Omezením cestování na prezenční lekce šetří životní prostředí, díky online výuce eliminujete emise CO2, které doprava představuje.

Online kurzy angličtiny - recenze od spokojených klientů

Co o lekcích říkají moji studenti a byly pro ně opravdu prospěšné? Přečtěte si jejich zkušenosti. 

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Cena za lekce angličtiny v Uherském Hradišti bývá vysoká, online výuka vás však svou cenou potěší

Cena online výuky se odvíjí od typu kurzu, který si zvolíte. Vybírat můžete z individuálního mentoringu, online doučování angličtiny a dalších možností. Cena je však ve všech případech přívětivější než u tradičních prezenčních kurzů ať již v Uherském Hradišti nebo ku příkladu kurzů angličtiny ve Frýdku Místku.

cena je 2500 Kč /měsíčně

Zaregistrujte se ještě dnes a začněte pracovat na zlepšení svých jazykových schopností, jedná se investici, která se rozhodně vyplatí.

Jaký je průběh online lekcí angličtiny

Vstoupíte-li do virtuálního světa online výuky angličtiny, otevírá se vám nový pohled na vzdělávání. Průběh lekcí je následovný.

Kurzy angličtiny uherské hradiště obrázek 2

Průběh

Po registraci na výuku a úvodním setkání, na jejichž základě zjistím vaše cíle, představy a jazykovou úroveň, začíná studium samotné.

Každý týden obdržíte sadu úkolů pro komplexní rozvoj vašich znalostí, které vypracujete a následně obdržíte můj feedback. Zároveň máte možnost hodnotit úkoly i vy, abych je mohla dále přizpůsobovat vašim preferencím.

Kurzy angličtiny uherské hradiště obrázek 4

Délka kurzu

Kurz ukončujeme ve chvíli, kdy vaše znalosti a dovednosti odpovídají vámi předem vytyčeným cílům.

FAQ - Anglické kurzy v Uherském Hradišti vs online kurzy

Nyní si rozebereme nejčastěji kladené dotazy týkající se kvality a rozsahu prezenčních vs online kurzů.

Jaký je rozsah a kvalita výuky u obou variant?

Prezenční výuka je mnohdy postavena na pevné osnově, mé online kurzy si však zakládají na individuálním přístupu, proto je rozsah zaměřen vždy na vaše potřeby a kvalita a efektivita výuky je tak většinou na lepší úrovni.

Dosáhnu pomocí online kurzů stejných cílů jako při jazykových kurzech v Uherském Hradišti?

Díky možnosti flexibility, kdy si na výuku můžete vyhradit ideální studijní podmínky v kombinaci s individuálním přístupem je dosažení cíle mnohdy rychlejší než při prezenční výuce.

Je možné se díky vašim kurzům připravit na maturitu, jazykové zkoušky nebo pracovní pohovor v angličtině?

Ano, mám bohaté zkušenosti v individuálních plánech a pomohu vám dosáhnout vašich cílů, ať už se jedná o zvládnutí maturity, zkoušek nebo pracovního pohovoru.

Kontaktujte mě pro konzultaci a najdeme společně přesné řešení pro vaše potřeby.

Dále již neváhejte a připojte se k řadě našich spokojených studentů, kteří si podmínky online výuky nemohou vynachválit.

Začněte s bořením jazykové bariéry ještě dnes!

Blog