Doučování angličtiny online nebo raději intenzivní výuka AJ?

Klasické doučování angličtiny online vás nikdy nedovedlo k vytouženému cíli? Je na čase změnit přístup! Individuální jazykový mentoring představuje mnohem efektivnější metodu, kterou charakterizuje propracovaná struktura, vedení kvalifikovaným lektorem a fokus na celkový pokrok studenta a rozvoj komplexních jazykových schopností.

Doučování angličtiny online obrázek 1

Proč si zvolit intenzivní výuku se mnou namísto doučování angličtiny?

Správný výběr ze všech dostupných online kurzů angličtiny pro začátečníky až po pokročilé je pro váš pokrok rozhodující. Zde jsou důvody proč by vaše volba měla padnout právě na mě.

Zkušenosti a odbornost

Svou odbornost a kvalifikaci mohu doložit prestižními mezinárodními certifikáty FCE, CAE, CELTA a Neurolanguage Coaching®.

Výuce a mentoringu se věnuji již 8 let. Věnuji se i přípravě jazykových lektorů.

Přizpůsobení výuky

Na rozdíl od doučování, má výuka ve formě mentoringu umožňuje hlubší přizpůsobení se vašim preferencím, tempu a cílům.

Sleduji váš pokrok a obsah výuky přizpůsobuji vašim potřebám.

Interaktivní výuka

Moderní technologie nabízí množství interaktivních nástrojů například v podobě aplikací, které výuku cizích jazyků zefektivňují.

Jsou neodmyslitelnou součástí mých lekcí, stejně jako naše vzájemná zpětná vazba.

Podpora a motivace

Naučím vás, jak se učit, což vám pomůže stát se samostatnými a ve studiu efektivně pokračovat i nad rámec našich lekcí.

Dělám vše pro to, aby pro vás byla výuka pozitivní zkušeností plnou motivace.

Flexibilita

Kurz angličtiny online můžete “navštěvovat” odkudkoliv. Učte se v kavárně nebo v pohodlí svého domova ve svém oblíbeném křesle.

Nutnost za lektorem cestovat a mít pevně stanovený časový rozvrh zde odpadá.

Spokojení studenti

Za svou kariéru jsem uskutečnila více než 10 000 lekcí a pomohla více než 2000 studentům dosáhnout jejich jazykových cílů.

Jsem připravená pomocí i vám, ať už je vaše aktuální jazyková úroveň jakákoliv.

Jaké možnosti online doučování angličtiny nabízím?

Ať už zvolíte jakoukoliv formu mé výuky, čekají na vás pečlivě navržené a strukturované lekce, aby váš postup byl systematický a ucelený. Zaměřuji se na váš dlouhodobý rozvoj, aby vám látka zůstala v dlouhodobé paměti a opravdu jste se daný jazykový jev naučili používat prakticky.

Studium angličtiny se může stát vaším novým koníčkem.

Přidejte se ke mě a objevíte nové zdroje, materiály i způsoby učení, který váš pohled na cizí jazyk od základu změní!

Online kurzy angličtiny - recenze od spokojených klientů

Co o lekcích říkají moji studenti a byly pro ně opravdu prospěšné? Přečtěte si jejich zkušenosti. 

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Za doučování angličtiny bývá cena vysoká, má online výuka vás cenou příjemně překvapí

Udělat obrovský pokrok v angličtině není nedosažitelný luxus. Jazykový mentoring vyjde v porovnání s běžnou výukou v jazykovkách téměř 4x levněji.

cena je 2500 Kč /měsíčně

Angličtina už pro vás nemusí být limitem. Zažijte svět plný svobody a množství příležitostí, ke kterému vám její znalost otevře dveře.

Jaký je průběh online výuky anglického jazyka

Obsah lekcí přizpůsobím jedinečným potřebám konkrétního studenta. Naše spolupráce nicméně bude probíhat dle následujícího schématu.

Doučování angličtiny online obrázek 12

Průběh

Na základě vašich odpovědí ve vstupním dotazníku a naší úvodní schůzce vytyčíme jazykové cíle, kterých se budeme snažit v dohodnutém časovém harmonogramu dosáhnout. Vytvořím pro vás konkrétní strategii, kterou budeme následovat, abychom požadovaných výsledků dosáhli co možná nejefektivněji, nejrychleji a nejpříjemněji.

Každý týden ode mě pak dostanete individuální balíček domácí práce, který bude vašim požadavkům a cílům odpovídat. Kombinuji v nich gramatiku a slovní zásobu, ale i mluvení, psaní, čtení, poslech a výslovnost. Vypracované a odevzdané úkoly projdu, opravím a dám vám zpětnou vazbu. Na základě vašich výsledků a pokroku připravím nový balíček na další týden. A takto pořád dokola. Nikdy nevynechám pochvalu, povzbuzení a podporu.

Doučování angličtiny online obrázek 14

Délka kurzu

I to záleží na vašich cílech, tempu a počáteční jazykové úrovni. Jste v angličtině už celkem zdatní, jen hledáte způsob, jak si rozšířit slovní zásobu v konkrétní oblasti? Potřebujete pomoc odmaturovat či složit nějakou jinou zkoušku?

Znáte jen učení se angličtiny pomocí filmů a potřebujete vnést do svého studia systém? To vše se na délce naší spolupráce odrazí.

FAQ - Doučování angličtiny online vs online kurzy

Máte nějaké dotazy ještě předtím, než se do angličtiny společně pustíme? Odpovědi na ně možná najdete v této sekci.

Pro koho je doučování angličtiny online vhodné?

Doučování typicky vyhledávají studenti nebo dospělí, kteří procházejí nějaké lekce a potřebují dodatečně konkrétní látku vysvětlit.

Jeho online forma je vhodná pro všechny, kdo chtějí šetřit svůj čas a peníze za dojíždění a učit se pomocí těch nejmodernějších a progresivních metod. Doučování je však neužívá naplno tak, jak to dokáže lépe strukturovaná výuka.

Může být online doučování stejně efektivní jako osobní/online výuka s profesionálním lektorem?

Je nutné mít na paměti limity, které doučování v porovnání s výukou nepochybně má. Pomocí výuky získáte pevné základy, které vám pomohou se rozvíjet dlouhodobě.

Poskytne vám nástroje a strategie, jenž vám pomohou stát se nezávislými a sebejistými jazykovými uživateli. Výuka rovněž nabízí možnost podstatně hlubší a bohatší personalizace i vzájemné zpětné vazby. Doučování není zdaleka tak efektivní metodou. Proto na místo něj nabízím výuku ve formě mentoringu.

Co se týče efektivity online a prezenčních kurzů, v té reálně není rozdíl. Online výuka má však celou řadu benefitů - namátkou již zmíněnou úsporu času a peněz za dojíždění, pohodlí domácího prostředí, časová a místní flexibilita a možnost využití moderních výukových prostředků.

Můžu použít online doučování pro přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky?

Rozhodně ano. Individuální mentoring, stejně tak konverzační lekce angličtiny jsou vhodné ke konkrétní přípravě na mezinárodní zkoušky, například KEY, PET, FCE, CAE, IELTS. Rovněž je lze doporučit v rámci přípravy na maturitu nebo vysokoškolské zkoušky.

Představte si, co by se změnilo, kdybyste konečně dosáhli svých jazykových snů?

Pojďme tyto představy proměnit ve skutečnost!

Blog