Kurzy angličtiny ve Frýdku-Místku nebo raději online z pohodlí domova?

Už dlouho chcete svou znalost cizího jazyka posunout na vyšší úroveň, ale prezenční kurzy angličtiny ve Frýdku-Místku vám nevyhovují? Nesedí vám jejich časový harmonogram nebo jejich program neodpovídá vašim potřebám? Nabízím vám řešení ve formě individuálního online jazykového mentoringu. Naučte se, jak se učit anglicky, objevte nové metody studia a konečně zaznamenejte pokrok!

Kurzy angličtiny frýdek-místek obrázek 1

Hledáte kurzy angličtiny ve Frýdku-Místku? Zde jsou důvody, proč raději zvolit online lekce v mém podání

Změňte zažité stereotypy a učte se angličtinu online! Jako lektorka vám pomůžu najít k ní klíč a budu vám krýt záda, až se z vás stane efektivní samouk.

Zkušená lektorka angličtiny

Se mnou můžete dosáhnout vynikajících výsledků v angličtině. Nabízím silné vedení, individuální jazykový plán a více než 10 000 hodin praxe.

To vše v online prostředí s širokým spektrem výhod.

Flexibilita v čase a místě

Pracujete na směny? Nebo máte malé děti? Pak pevně stanovený rozvrh jazykovky může být problém.

Vyřešte ho díky online lekcím! Učte se kdykoliv vám to vyhovuje a v místě, kde se cítíte příjemně.

Přizpůsobení vašim individuálním cílům a potřebám

Potřebujete se připravit na zkoušku nebo pracovní pohovor či se potřebujete domluvit v zahraničí?

Ujasníme si, jaké jsou vaše cíle a motivace, abych vám vytvořila studijní strategii přímo na míru.

Pohodlné prostředí domova

Stydíte se mluvit anglicky před ostatními? Právě pro vás mohou být online lekce ideální.

Ve známém prostředí se dokážete lépe uvolnit. Až se vaše jazyková úroveň zlepší, na stud si ani nevzpomenete.

Široká škála online nástrojů

Za svou mnohaletou praxi jsem se setkala s obrovským množstvím materiálů a zdrojů.

A ty nejlepší vám dávám k dispozici 24/7. Výuku jazyka obohacuji o interaktivní aplikace, které studium zefektivní.

Šetření životního prostředí

Ušetříte nejen spoustu času, ale také prostředků za dojíždění.

Veškeré studijní materiály navíc budete mít online a vždy přístupné. Není potřeba nic tisknout, pokud sami nebudete chtít.

Recenze výuky angličtiny ve Frýdku-Místku jsou různé, jaké jsou ale recenze mých online kurzů?

Opravdu moje metoda funguje? Přečtěte si, co o ní říkají moji studenti.

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Cena za lekce angličtiny ve Frýdku-Místku bývá vysoká, online výuka vás však svou cenou potěší

Život bez jazykové bariéry a plný téměř neomezených možností je penězi neocenitelný! A jak je to s mými kurzy?

cena je 2500 Kč /měsíčně

Angličtina už nemusí být vaší noční můrou. Proměňte ji ve vstupenku do světa plného svobody a příležitostí!

Jaký je průběh online výuky angličtiny

Máte strach z neznámého? Pojďme ho společně překonat - prozradím vám, co čekat od průběhu mé výuky.

Kurzy angličtiny frýdek-místek obrázek 2

Průběh

Na základě vstupního dotazníku a konzultace si vyjasníme, jaké jsou vaše jazykové cíle. Ověřím si úroveň vaší angličtiny a zeptám se vás, co vám při studiu vyhovuje a co naopak ve vašem případě nevyhovuje. Pak vytvořím ucelený plán, jenž bude maximálně reflektovat vaše požadavky. A můžeme se pustit do práce!

Každý týden ode mě získáte individuální balíček domácích úkolů. Půjde o několik úloh, které kombinují jak gramatiku a slovní zásobu, tak mluvení, psaní, čtení, poslech a výslovnost. Tyto úlohy mi odevzdáte, abych je mohla vyhodnotit a dát vám zpětnou vazbu.

Na základě vašich výsledků a pokroku pak připravím další balíček na následující týden. A takto pořád dokola. Výukový plán průběžně upravuji s ohledem na váš feedback, potřeby, preference, časové možnosti a hlavně vaší rostoucí jazykovou úroveň.

Kurzy angličtiny frýdek-místek obrázek 4

Délka kurzu

Záleží jen na vás - vašem tempu, možnostech a cílech! Už jste si osvojili nástroje, jak si nejlépe rozšířit slovní zásobu a jste takto spokojení?

Můžeme spolupráci ukončit. Ještě stále jste nepřekonali strach z mluvení? Budeme pokračovat, dokud i vás tento limit bude brzdit v rozletu.

FAQ - Anglické kurzy ve Frýdku-Místku vs online kurzy

Zbavte se posledních pochybností! V této sekci najdete odpovědi na často kladené otázky.

Prezenční vs online kurzy: Jaký je rozsah a kvalita výuky u obou variant?

Je těžké odpovědět obecně. Jiné to bude v případě intenzivních kurzů angličtiny pro začátečníky ve srovnání s konverzačními hodinami s pokročilejšími jazykovými uživateli. Výhodou mé online výuky je, že její rozsah a obsah se může plně přizpůsobit vašim možnostem a potřebám.

Jde-li o kvalitu výuky, ta závisí na konkrétním lektorovi. Já nabízím zkušenosti získané díky více než 10 000 odučeným hodinám. Svou odbornou kvalifikaci mohu doložit celou řadu prestižních mezinárodních certifikátů. Efektivitu mého přístupu dokazuje i skutečnost, že jsem za svou kariéru pomohla více než 2000 studentům dosáhnout jejich jazykových cílů.

Dosáhnu pomocí online kurzů stejných cílů jako při jazykových kurzech ve Frýdku-Místku?

Rozhodně ano! A dost možná v ještě kratším čase. V rámci individuálního jazykového mentoringu vám totiž mohu nabídnout program přesně vyprofilovaný dle vašich potřeb. Veškerá moje pozornost bude v rámci lekce směřována pouze na vás, s nikým se nebudete muset dělit o slovo, nikdo vás nebude v pokroku brzdit. To jsou důležité aspekty, které vám žádná jazyková škola ve Frýdku, ani intenzivní kurz angličtiny v Praze nemůže nabídnout.

Představte si, kolik možností se vám otevře, jakmile angličtina přestane být překážkou!

Pomůžu vám si ji zamilovat.

Blog