Intenzivní kurz angličtiny v Praze nebo raději online z pohodlí domova?

Neocenitelná časová flexibilita, výhoda domácího prostředí a strategický výukový plán navržený přesně dle vašich potřeb - to jsou výhody online studia, které vám žádný prezenční intenzivní kurz angličtiny v Praze nenabízí! Využijte je naplno pod taktovkou lektorky, která vám bude krýt záda, dokud se nestanete suverénními jazykovými uživateli.

Intenzivní kurzy angličtiny praha obrázek 1

Hledáte intenzivní kurzy angličtiny v Praze? Zde jsou důvody, proč raději zvolit online lekce v mém podání

Pokud se zajímáte o intenzivní kurzy angličtiny v Praze, možná budete překvapeni výhodami, které nabízejí online lekce. Zde se dozvíte, proč byste mohli preferovat právě tuto flexibilní a efektivní formu výuky.

Zkušená lektorka angličtiny

Jako lektorka jsem pomohla více než 2000 studentům dosáhnout jejich vysněné jazykové úrovně.

A jsem připravená do tohoto cíle dovést i vás. Vzhledem k obrovskému zájmu nyní zaměstnávám 10 lektorů.

Flexibilita v čase a místě

Moje individuální online výuka se naprosto přizpůsobí vašim potřebám. Učte se kdykoliv to vyhovuje vám.

Ať už máte zrovna volný čas nebo jste zaneprázdnění prací či péčí o děti a máte jen pár minut denně.

Přizpůsobení vašim individuálním cílům a potřebám

Chcete porozumět podcastům v angličtině? Připravit se na jazykovou zkoušku? Nebo být sebejistější na cestách v zahraničí?

Výukový plán vytvořím na míru vašim jedinečným cílům a motivacím.

Pohodlné prostředí domova

Ne a ne překonat strach z mluvení?

Dobře známé prostředí vám pomůže uvolnit se a odhodit případný stud. Udělejte si pohodlí třeba ve svém oblíbeném křesle - uvidíte, že učení půjde rázem lépe!

Široká škála online nástrojů

Jsem fanouškem interaktivní výuky, kterou obohacuji o moderní nástroje a aplikace.

Za roky praxe jsem se setkala s obrovským množstvím materiálů a vybrala ty nejpřínosnější, které vám dávám k dispozici 24/7.

Šetření životního prostředí

Za angličtinou vůbec nemusíte dojíždět. Ušetříte tak nejen čas, ale i peníze.

Veškeré potřebné materiály navíc budete mít k dispozici v elektronické podobě. Pokud sami nebudete chtít, tisknout je nemusíte.

Jaké možnosti online kurzů angličtiny nabízím

Jak se naučit rychle anglicky? Tyto moje kurzy jsou pro to jako stvořené!

Změňte svůj přístup ke studiu angličtiny. Pomohu vám otevřít dveře do světa plného příležitostí, které vám její znalost nabízí!

Recenze výuky intenzivní angličtiny v Praze jsou různé, jaké jsou ale recenze mých online kurzů?

Jaké jsou zkušenosti mých studentů a jakých cílů se jim podařilo dosáhnout? Přečtěte si o tom více!

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Cena za intenzivní lekce angličtiny v Praze bývá vysoká, online výuka vás však svou cenou potěší

Učit se anglicky není luxus pro vyvolené. Podívejte se, kolik za individuální jazykový mentoring či konverzační lekce angličtiny se mnou zaplatíte.

cena je 2500 Kč /měsíčně

Neznalost angličtiny může být v současném světě obrovským limitem. Pojďme tuto překážku společně odstranit!

Jaký je průběh intenzivní online výuky angličtiny

Naučím vás, jak se učit anglicky a coby efektivnímu samoukovi vám budu lektorskou oporou. Co si pod tím představit?

Intenzivní kurzy angličtiny praha obrázek 12

Průběh

Poprosím vás o vyplnění vstupního dotazníku, abych lépe pochopila, čeho chcete studiem dosáhnout. Pak se domluvíme na konzultaci, při které si ověřím úroveň vaší angličtiny. Taky si popovídáme o tom, co vám při studiu pomáhá a co nikoliv. Pokud si všechno sedne, nic nebrání tomu oficiálně zahájit spolupráci.

Vytvořím strukturovaný výukový plán, který bude odpovídat vašim představám a potřebám. Jak se budou vaše preference a jazyková úroveň měnit, budu ho průběžně upravovat.

Každý týden vám připravím personalizovaný balíček domácích úkolů. Jejich obsah zpravidla zahrnuje všechny nástrahy, které vás při učení cizího jazyka mohou potkat - gramatika a slovní zásoba, mluvení, psaní, čtení, poslech a výslovnost. Na vypracování a odevzdání úloh budete mít 6 dnů. Vaše zpracování vyhodnotím, dám vám zpětnou vazbu, pochválím vás a podpořím. Na základě vašich výsledků a pokroku pak připravím další balíček na následující týden. A celý postup se bude znovu opakovat.

Intenzivní kurzy angličtiny praha obrázek 14

Délka kurzu

I ta se zcela přizpůsobí vašim potřebám, tempu a možnostem!

Až se budete cítit připraveni pokračovat ve studiu zcela samostatně nebo dosáhnete svého cíle, můžeme spolupráci ukončit.

Pokud však budete potřebovat mou podporu, budeme pokračovat, dokud pro vás angličtina nepřestane být limitem.

FAQ - Intenzivní kurzy angličtiny v Praze vs online kurzy

Co vás ohledně online kurzů angličtiny zajímá nejvíce? Podívejte se na přehled FAQ - často kladených otázek.

Jaký je rozsah a kvalita výuky u obou variant?

Typicky jsou intenzivní kurzy v jazykových školách skupinové a skupinová výuka je svou efektivitou nesrovnatelná s tou individuální. Individuální výuka angličtiny je vám vytvořena na míru.

Vše, včetně tempa se přizpůsobuje vašim potřebám, směřujete tak nejrychlejší a nejvíce efektivní cestou přímo k vašim cílům. Máte plnou pozornost lektora a nemusíte se “dělit o slovo”, nemusíte se před nikým cítit trapně. Navíc ušetříte čas a peníze za dojíždění a studovat můžete z pohodlí domova.

Dosáhnu pomocí online kurzů stejných cílů jako při jazykových kurzech v Praze?

Není důvod, aby ne - efektivita a výsledky se totiž neodvíjí od toho, jestli se účastníte prezenční výuky angličtiny v Praze nebo studujete online. Vše závisí na kvalitě a efektivitě jazykového a výukového plánu, který sledujete, a vaší snahy.

Jak rychle budu moci dosáhnout svých cílů v angličtině pomocí intenzivního online kurzu?

S časovou investicí 30 minut denně typicky studenti dosahují pokroku po prvním měsíci. Pro znatelný a měřitelný pokrok však doporučuju ve studiu pokračovat minimálně 3 měsíce.

Učte se kdykoliv a kdekoliv, zapracujte přesně na tom, co potřebujete, šetřete čas a zaznamenejte v angličtině pokrok. KONEČNĚ!

Blog