Kurzy angličtiny ve Zlíně nebo raději online z pohodlí domova?

Tempo života neustále zrychluje a flexibilita je klíčovým prvkem každodenního života a jedním z hlavních požadavků při volbě vzdělávání. Při výběru kurzů angličtiny ve Zlíně je tak třeba zvážit, zda raději nezvolit online kurzy z pohodlí domova, které mnohdy lépe odpovídají nárokům a potřebám dnešní doby než prezenční výuka.

Kurzy angličtiny zlín obrázek 1

Hledáte kurzy angličtiny ve Zlíně? Zde jsou důvody, proč raději zvolit online lekce v mém podání

Objevte, jak vám online výuka AJ může usnadnit cestu k ovládnutí anglického jazyka, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. Zde je hned několik důvodů proč jsou online lekce tou správnou volbou.

Zkušená lektorka angličtiny

Stanete se studentem angličtiny s efektivní podporou lektora, který vám bude asistovat!

Nabízím pevné vedení, individuální jazykový plán a více než 10 000 hodin praktických zkušeností.

Flexibilita v čase a místě

S online lekcemi si můžete organizovat studium dle svého harmonogramu a vytvářet si vlastní prostředí pro efektivní učení, což vám umožní koordinaci s pracovními nebo rodinnými rozvrhy.

Přizpůsobení vašim individuálním cílům a potřebám

Online výuka umožňuje personalizovaný přístup ke vzdělávání.

Můžete si vybrat kurzy a materiály odpovídající vašim konkrétním cílům a znalostem a dosáhnout tak efektivnějšího progresu.

Pohodlné prostředí domova

Pohodlí domova je nepřehlédnutelnou výhodou online výuky.

Bez nutnosti cestování a stresu spojeného s docházkou na místo konání si můžete vytvořit ideální studijní prostředí.

Široká škála online nástrojů

Moderní technologie přináší do výuky nespočet užitečných nástrojů.

Online platformy často zahrnují interaktivní cvičení a multimediální materiály, což obohacuje učební proces.

Šetření životního prostředí

Volba online výuky je přínosná i pro životní prostředí, jelikož eliminace nutnosti cestovat ke kurzu znamená snížení emisí CO2 spojených s dopravou.

Online kurzy angličtiny - recenze od spokojených klientů

Co o lekcích říkají moji studenti a byly pro ně opravdu prospěšné? Přečtěte si jejich zkušenosti. 

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Cena za lekce angličtiny ve Zlíně bývá vysoká, online výuka vás však svou cenou potěší

Cena online lekcí závisí na tom, jaký typ kurzu si zvolíte. Obecně však platí, že jsou cenové podmínky výhodnější než u prezenční výuky ve Zlíně nebo například kurzů angličtiny v Brně a dokonce i než u různých rychlokurzů angličtiny.

cena je 2500 Kč /měsíčně

Projděte si náš ceník a zvolte si ideální kurz na míru. Neváhejte se registrovat ještě dnes a společně zboříme vaší jazykovou bariéru.

Jaký je průběh online výuky angličtiny

V této sekci vám poskytneme detailní pohled na průběh výuky, abyste mohli lépe pochopit, jak efektivně a interaktivně probíhá proces zdokonalování anglického jazyka prostřednictvím online kurzů.

Kurzy angličtiny zlín obrázek 2

Průběh

Prvním krokem je registrace, následně se sejdeme, abych si utvořila představu o vaší jazykové úrovni, na základě níž vám budu každý týden připravovat úkoly.

Ty budou sestaveny tak, aby pokrývaly všechny aspekty výuky a zároveň vás bavily - mohou obsahovat nejen klasické čtení, poslech, psaní, mluvení, gramatika, slovní zásoba a výslovnost, ale například tipy na nejlepší filmy na učení angličtiny a další způsoby, jak se učit anglicky efektivně a zábavně. Po odevzdání práci zkontroluji a zašlu vám zpětnou vazbu.

Kurzy angličtiny zlín obrázek 4

Délka kurzu

Délka kurzu je individuální a výuka končí ve chvíli, kdy dosáhneme cíle a schopností, jež jsme si stanovili na začátku.

FAQ - Anglické kurzy ve Zlíně vs online kurzy

V této sekci se zaměříme na časté otázky týkající se rozsahu a kvality výuky jak při tradičních anglických kurzech ve Zlíně, tak při online kurzech.

Jaký je rozsah a kvalita výuky u obou variant?

Tradiční kurzy mohou být omezeny pevným obsahem a strukturou. Výuka se často řídí stanoveným plánem, online výuka naopak poskytuje flexibilitu a široké možnosti přizpůsobení obsahu podle potřeb studenta.

Dosáhnu pomocí online kurzů stejných cílů jako při jazykových kurzech ve Zlíně?

Online výuka je efektivní cestou k dosažení jazykových cílů, s důrazem na flexibilitu, personalizaci a moderní pedagogické metody. Proto díky ní mnohdy dosáhnete vysněných cílů dříve než při klasické prezenční výuce.

Poskytujete i možnost online přípravy na maturitu, jazykové zkoušky či pohovory v angličtině?

Ano, poskytuji online přípravu na maturity, jazykové zkoušky i pracovní pohovory v angličtině. S bohatými zkušenostmi v individuálních plánech dosáhneme vašich cílů. Kontaktujte mě pro konzultaci a společně nalezneme přesné řešení pro vaše potřeby.

Rozhodněte se pro moderní a efektivní online výuku!

Přesvědčte se, že dosáhnete svých jazykových cílů rychleji a flexibilněji než kdy dříve. Zahajte svou cestu ke zlepšení angličtiny hned teď!

Blog