Kurzy angličtiny v Českých Budějovicích nebo raději online z pohodlí domova?

Jestliže váháte mezi prezenčními kurzy angličtiny v Českých Budějovicích a pohodlím online výuky z domova, jste na správném místě. Naše lekce nabízejí flexibilitu, osobní přístup a širokou škálu moderních nástrojů. Objevte s námi inovativní způsob, jak efektivně zdokonalit své jazykové dovednosti.

Kurzy angličtiny české budějovice obrázek 1

Hledáte kurzy angličtiny v Českých Budějovicích? Zde jsou důvody, proč raději zvolit online lekce v mém podání

Proč se online kurzy angličtiny vyplatí? Důvodů je celá řada. Nejen, že získáte nesrovnatelně vyšší úroveň flexibility, ale i metody výuky mohou být modernější a zábavnější.

Zkušená lektorka angličtiny

Chcete se stát samoukem s podporou lektora, který vás bude motivovat?

Nabízím strukturované vedení, a individuální výukové plány. Mám za sebou zkušenosti s již více než 10 000 hodinami výuky.

Flexibilita v čase a místě

Studujte podle svého harmonogramu a pohodlně odkudkoliv.

Nezávislost na časových a prostorových omezeních vám umožní skloubit výuku s vaším každodenním životem. Žádný rozvrh vás již nebude tlačit.

Přizpůsobení vašim individuálním cílům a potřebám

Každý student je jedinečný, a proto je naše výuka plně přizpůsobena vašim individuálním cílům a potřebám.

S osobním přístupem lektora dosáhnete maximálního pokroku v co nejkratším čase.

Pohodlné prostředí domova

Učte se v pohodlí domova bez zbytečných cest. Vytvořte si vlastní prostředí, kde se cítíte nejlépe a kde se můžete plně soustředit na své vzdělávání.

Bez stresu spojeného s dojížděním to jde prostě lépe.

Široká škála online nástrojů

Využijte při hodinách ty nejlepší aplikace na angličtinu a další technologie pro efektivní výuku.

Online kurzy umožňují interaktivní učení s využitím různých nástrojů, které dělají studium zajímavějším.

Šetření životního prostředí

Přispějte k ochraně životního prostředí studiem online.

Eliminujte nutnost dojíždět autem či veřejnou dopravou na výuku a snižte tak svůj uhlíkový otisk. Studium angličtiny online je ekologičtější volbou.

Recenze výuky angličtiny v Českých Budějovicích jsou různé, jaké jsou ale recenze mých online kurzů?

Zjistěte, co říkají moji studenti o mých online lekcích a připojte se k řadě spokojených klientů.

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Cena za lekce angličtiny v Českých Budějovicích bývá vysoká, online lekce vás však svou cenou potěší

Cena doučování angličtiny i soukromých hodin cizího jazyka bývá často pro mnohé výraznou zátěží rozpočtu. Já věřím, že jazyky mají být pro všechny, a proto svým klientům online kurzy nabízím za bezkonkurenční cenu.

cena je 2500 Kč /měsíčně

Získejte větší jistotu v Angličtině již za pár týdnů! Otevřete si dveře k novým možnostem s individuálními online kurzy.

Jaký je průběh online výuky angličtiny

Podívejte se na to, co můžete očekávat během interaktivních lekcí.

Kurzy angličtiny české budějovice obrázek 2

Průběh

Výuka je strukturovaná tak, aby poskytovala maximální interaktivitu a zapojení.

Skrze různé druhy cvičení a praktických úkolů budete aktivně zapojeni do procesu učení, aby vám veškeré studium dávalo co nejvíce.

Kurzy angličtiny české budějovice obrázek 4

Délka kurzu

Flexibilita je klíčem. Nabízím kurzy různých délek, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám.

Od krátkodobých intenzivních kurzů až po delší programy, máte možnost si vybrat podle svého rozvrhu.

FAQ - Anglické kurzy v Českých Budějovicích vs online kurzy

Zkoušíte se rozhodnout mezi online či prezenční výukou angličtiny ve Zlíně, Českých Budějovicích, Praze nebo jiném městě? Zde najdete odpovědi na časté otázky, které vám mohou usnadnit rozhodování.

Jaký je rozsah a kvalita výuky u obou variant?

Online lekce nabízejí srovnatelnou kvalitu výuky jako kurzy v Českých Budějovicích. Využíváme moderní metody výuky pro dosažení co nejlepších výsledků.

Dosáhnu pomocí online kurzů stejných cílů jako při jazykových kurzech v Českých Budějovicích?

Ano, online kurzy jsou navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout stejných cílů jako prezenční výuka. Moderní technologie a interaktivní přístup našich lektorů zajistí, že dosáhnete maximálního pokroku.

Můžete mě online připravit i na maturitu, jazykové zkoušky či pracovní pohovor v angličtině?

V oblasti online výuky angličtiny mám bohaté zkušenosti s přípravou na maturitu, jazykové zkoušky i pracovní pohovory.

Lidé se na mě obrací s různorodými cíli a motivací a v 99 % případů mohu pomocí individuálních jazykových plánů dosáhnout jejich požadovaných úrovní. Pokud máte specifické cíle, neváhejte mě kontaktovat. Během konzultace probereme konkrétní možnosti spolupráce, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Zlepšujte se každý den – začněte již dnes a sledujte viditelný pokrok již po pár hodinách!

Blog