Letní kurzy angličtiny online

Uvízli jste na mrtvém bodě a nevíte, jak se sami odrazit od pomyslného dna? Pokud se chcete studiu anglického jazyka věnovat intenzivně, ale nemáte správné vedení, které by vás konečně dovedlo do vysněného cíle, přihlaste se na letní kurzy angličtiny. Ráda vás k vašemu cíli dovedu, ať už je vaší jazykovou metou cokoliv.

Letní kurzy angličtiny obrázek 1

Letní kurzy angličtiny nabízí snad každá jazyková škola. Proč byste si tedy měli vybrat právě mě?

Zaměřuji se na individuální kurzy angličtiny. Individuální výuka je vždy šitá na míru potřebám konkrétního studenta. Pokud se zapíšete do mého letního intenzivního kurzu angličtiny, získáte tyto další benefity.

Zkušenosti a odbornost

Angličtina je mým životem od 16 let. V 18 jsem začala podnikat a tvořit obsah na sociálních sítích.

Můj projekt kurzy angličtiny online jsem spustila v 19. S obrovským zájmem teď vedu 10 lektorů a víc než 500 studentů.

Interaktivní a zábavná výuka

Nejlepší kurzy angličtiny online jsou ty, které udrží vaši absolutní pozornost.

Ve svých individuálních lekcích aplikuji uvolněnou, přátelskou a zábavnou formu výuky. Aktivně využíváme moderní nástroje a aplikace.

Moderní výukové zdroje

Po celou dobu prázdninového kurzu angličtiny budete mít k dispozici (24/7) moderní výukové materiály a zdroje, které můžete využít pro samostudium, kdykoliv budete mít chuť naučit se něco navíc či si jen opakovat.

Podpora a zpětná vazba

Letní jazykový kurz je skvělou příležitostí nejen prohloubit vaše znalosti, ale zapracovat také na své sebeprezentaci a sebedůvěře.

V rámci individuálních lekcí získáte velmi cennou a zcela objektivní zpětnou vazbu.

Otevřenost pro různé věkové kategorie

Letní škola angličtiny je určena pro zájemce od 16 do 50 let všech jazykových úrovní (mimo úplných začátečníků).

Pokud máte o AJ základní povědomí, je pro vás je optimálním startem kurz angličtiny pro začátečníky.

Vstřícnost a empatie

Učení se cizímu jazyku by nemělo být něco, co si chcete co nejrychleji odbýt.

Mým cílem je probudit ve vás zájem, který vás bude popohánět a motivovat, aniž byste se museli do čehokoliv nutit a váš pokrok bude vidět.

Jak hodnotí mé prázdninové kurzy angličtiny ostatní studenti?

Pokud si nejste jistí, zda je investice právě do mých jazykových kurzů správné rozhodnutí, doporučuji přečíst si recenze mých studentů. Jejich hodnocení obsahuje zajímavé postřehy a informace, které mohou usnadnit vaše rozhodování.

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Kolik stojí letní jazykové kurzy angličtiny?

Letní jazykový kurz trvá 3 měsíce. Cena zahrnuje komplexní výukový plán sestavený na míru přímo vám a vašim potřebám. Doporučená denní časová investice je z vaší strany 30 minut, ale i to se dá po individuální dohodě upravit.

cena je 2500 Kč /měsíčně

Pokud zaplatíte celý balíček letního intenzivního kurzu najednou, získáte slevu 500 Kč.

Na jakém principu fungují mé letní jazykové kurzy angličtiny?

Svým studentům rozhodně neslibuji zázraky. Bez vašeho přispění to nepůjde. Pokud se ale budete řídit mými pokyny, dovedu vás zdárně do vašeho cíle. Co vás u mě čeká a nemine?

Letní kurzy angličtiny obrázek 2

Vyplníte formulář

Úvodem vyplníte krátký formulář, který naleznete níže na mých webových stránkách.

Kontaktovat mě ale můžete i prostřednictvím mailu: eliska@vyukaajonline.cz a najdete mě také na Instagramu @vyukaajonline.

Poté ode mě obratem obdržíte dotazník s 6 otázkami. Na základě vašich odpovědí stanovíme váš cíl a identifikujeme další podstatné faktory.

Letní kurzy angličtiny obrázek 4

Absolvujete úvodní schůzku

Úvodní schůzka probíhá online. Během ní rozebereme vaše odpovědi na otázky, které jsem vám zaslala.

Poté si vás v rámci neformální, běžné anglické konverzace otestuji. Ničeho se nemusíte bát a ani se nemusíte nijak speciálně připravovat.

Cílem je objektivně určit vaši aktuální úroveň a následně stanovit strategii, která bude optimálním řešením právě pro vaše konkrétní požadavky.

Letní kurzy angličtiny obrázek 6

Oficiálně zahájíme spolupráci

Na základě všech informací, které jsem od vás získala, vytvořím individuální studijní plán, který bude přesně odpovídat vašim potřebám.

Ať už jsou vaše motivy pro studium angličtiny jakékoliv, speciálně navržený balíček domácích zadání zajistí, že se postupně propracujete k vašemu cíli.

Letní kurzy angličtiny obrázek 8

Studijní plán přizpůsobuji vašim aktuálním potřebám a časovým možnostem

Žádná výuková technika nemůže fungovat bez pevně stanovených pravidel. Proto si hned na začátku určíme pevný deadline (datum odevzdání) a den zadání.

Ode dne obdržení zadání budete mít vždy 6 dnů na vypracování. Náročnost zadání budu v průběhu kurzu přizpůsobovat vaší aktuální úrovni. Plán výuky upravuji každý týden na základě vaší zpětné vazby a časových možností.

FAQ – letní kurzy angličtiny

Máte zájem o letní intenzivní kurz angličtiny, ale chcete se o něm dozvědět ještě více informací? Níže si můžete přečíst detailní odpovědi na nejčastější otázky.

Jaký je rozdíl mezi letními kurzy a pravidelnými kurzy angličtiny?

Hlavní rozdíl je především v intenzitě a rychlosti pokroku. Čím je kurz intenzivnější, tím větších pokroků dosáhnete, ale POZOR!

Takto intenzivní kurz doporučuji maximálně na 3 měsíce a pak ubrat na časové náročnosti během roku. Nicméně neočekávejte, že se cizí jazyk naučíte za 3 měsíce. Studiu je nutné se věnovat dlouhodobě.

Jaký je cíl letních intenzivních kurzů?

Cílem je vytvoření správných studijních návyků, obklopit se angličtinou, udělat rychlý a viditelný pokrok, který vás pak bude motivovat věnovat se angličtině dlouhodobě.

Kurz vám také pomůže dosáhnout nějakého specifického cíle, například připravit se na pracovní pohovor, dovolenou v zahraničí apod.

Pro jaké úrovně je letní intenzivní kurz vhodný?

Je to individuální výuka, takže vše bude nastaveno na míru přímo vám, tím pádem pro všechny úrovně s výjimkou úplných začátečníků.

Pokud neumíte ani zhruba 100 anglických slov a naprosto základní tvorbu vět a časování slovesa být (I am, you are, apod.), tak pro vás mentoring nebude vhodný.

Doporučím vám stáhnout si aplikaci Duolingo, která je na vybudování těch nejzákladnějších základů skvělá. Pokud se zvládnete věnovat Duolingu 15 minut denně po dobu 2-3 měsíců, budete mít dostatečné znalosti na to mě oslovit a zahájit spolupráci.

Jaká je časová náročnost letního kurzu?

Moje doporučení je 30 minut denně, ale vzhledem k tomu, že každý student je jiný a já vše přizpůsobuji na míru vašim potřebám, je to na domluvě.

Využijte letní měsíce pro svuj seberozvoj.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte mě, obratem vám odpovím na všechny otázky.

Blog