10. 3. 2024 | Tipy pro samouky

Navigace světem angličtiny: Srovnání 11 nejlepších online kurzů angličtiny pro výuku z domova

Nejlepší online kurz angličtiny má tyto hlavní výhody:

 

Navigace světem angličtiny: Srovnání 11 nejlepších online kurzů angličtiny pro výuku z domova obrázek 1
  1. Flexibilita - kurz angličtiny online je ideálním řešením nejen pro časově velmi zaneprázdněné jedince. Díky online výuce máte nyní přístup ke špičkovým vzdělávacím programům, ať už bydlíte kdekoliv. Tento typ vzdělávání je také vhodnou alternativou pro lidi s omezenou mobilitou a seniory, pro které je fyzická účast na běžných kurzech složitá a někdy i zcela nemožná.
  2. Možnost výběru dle vlastních preferencí - hledáte kurz angličtiny pro začátečníky, nebo chcete procvičit vaše konverzační schopnosti? Nabídka online kurzů je velmi pestrá, máte tak možnost vybrat si typ kurzu přesně podle vašich představ a individuálních požadavků.

Díky mému online kurzu anglického jazyka můžete studovat kdykoliv vám to vyhovuje, třeba i v noci.

Základní kritéria pro výběr nejlepších kurzů angličtiny online

 

Navigace světem angličtiny: Srovnání 11 nejlepších online kurzů angličtiny pro výuku z domova obrázek 2

Vybrané kurzy v našem seznamu jsme hodnotili z pohledu studenta. Objektivní recenzi jsme vytvořili na základě všech dostupných informací o obsahu daného kurzu.

Zajímali jsme se především o to, zda jsou pokryty všechny základní metody výuky tedy:

  • čtení
  • poslech
  • psaní
  • konverzace

Velmi podstatnou roli hraje samozřejmě lektor a jeho pedagogické schopnosti a specifické výukové metody. Studenti by také měli mít možnost poslouchat nahrávky nebo konverzovat s rodilým mluvčím.

Dále nás zajímalo:

  • nabídka jazykových úrovní
  • možnost spuštění (pc, mobilní aplikace)
  • zaměření na jazykové certifikáty
  • dostupnost výukových materiálů
  • cena

Mým studentům připravuji individuální studijní plány šité na míru jejich aktuálním časovým možnostem a také jazykové úrovni.

Studijní plány aktualizuji každý týden.

Nejlepší výuka angličtiny na PC prostřednictvím různých aplikací

 

Navigace světem angličtiny: Srovnání 11 nejlepších online kurzů angličtiny pro výuku z domova obrázek 3

K učení cizího jazyka můžete využít také jazykové aplikace. K dispozici máte velký výběr inovativních výukových softwarů. Moderní jazykové online kurzy poskytují svým studentům studijní materiály, které mohou zahrnovat také práci s interaktivními aplikacemi.

Nejlepší aplikace na angličtinu si můžete otevřít ve svém PC nebo v mobilním zařízení.

Mezi nejpopulárnější jazykové aplikace patří:

  • Duolingo
  • Memrise
  • Quizlet
  • Grammarly
  • Tinycards
  • Andy English Bot
  • Johnny Grammar's Word Challenge
  • Moovez
  • BBC Learning English App

Některé z těchto aplikací jsou zcela zdarma, jiné si musíte předplatit. Jednotlivé programy jsou určené pro dospělé nebo děti s různou jazykovou úrovní.

Mí studenti mají po celou dobu kurzu neomezený přístup ke kvalitním studijním materiálům, které jsem vybrala na základě dlouholeté praxe.

Srovnání nejlepších online kurzů angličtiny

 

Navigace světem angličtiny: Srovnání 11 nejlepších online kurzů angličtiny pro výuku z domova obrázek 4

Online kurz není jen účinný způsob, jak si rozšířit slovní zásobu. Díky online výuce se v klidu připravíte na důležité zkoušky, nebo zlepšíte vaši jazykovou úroveň. Kromě vlastního odhodlání, vytrvalosti a píle potřebujete také podporu zkušeného lektora.

Důležité atributy splňují následující online výukové kurzy:

1. Výuka AJ online

Učíte se angličtinu už delší dobu, ale máte pocit, že jste uvízli na mrtvém bodě? Každý člověk přistupuje k výuce cizích jazyků jinak. Některé metody jsou úspěšné, jiné nikoliv. Výuka AJ online je způsob, jak se naučit anglicky chytře.

Podstatou kurzu není jen anglický jazyk jako takový. V rámci výuky si osvojíte techniky a způsoby, jak nejefektivněji přistupovat k studiu cizích jazyků obecně.

Lektorka Eliška Krásná pro studenty vytváří a v pravidelných intervalech aktualizuje individuální studijní plány, které přesně reflektují požadavky a aktuální jazykovou úroveň daného klienta.
Studijní programy jsou vytvořené na základě jejich odborných znalostí a dlouhodobých zkušeností s výukou anglického jazyka.

Angličtinu se budete učit v čase, který vám nejlépe vyhovuje. Ať už si vyberete jakýkoliv typ kurzu, vždy dostanete detailní zpětnou vazbu, která vám pomůže odhalit vaše slabé stránky a vyzdvihne ty silné.
Mimo to budete mít k dispozici kvalitní studijní podklady, které můžete neomezeně používat po celou dobu výuky.

V nabídce najdete individuální jazykový mentoring, unikátní kurzy pro samouky a začátečníky. Zájemci, kteří preferují intenzivní studium, se mohou zapsat do letního kurzu angličtiny.

2. Jak se naučit anglicky hravě a pohodlně

“Škola hrou” tímto heslem by se dala shrnout hlavní podstata tohoto edukačního online jazykového kurzu, který se zaměřuje na efektivitu výuky. Jazyk se budete učit rychleji, aniž by vyučovaný program ztratil na své kvalitě.

V rámci kurzu se také naučíte šikovné paměťové tipy a triky a osvojíte si správnou techniku učení (organizace, time management, překonávání překážek). Kurz osloví především věčné začátečníky.

3. Kurz angličtiny - jak zvládnout časy

Bojujete s anglickou gramatikou? Světlo na konci tunelu vám pomůže spatřit speciální edukační kurz, který se zaměřuje právě na anglické časy. Díky němu konečně pochopíte, jak a kdy používat jednotlivé časy jako rodilí mluvčí. Lektor vám na konkrétních příkladech jasně a srozumitelně vysvětlí rozdíly mezi časy. Mimo to se naučíte, jak vyjádřit budoucnost a jak tvořit podmínkové věty.

Video kurz je určený pro věčné začátečníky a zájemce, kteří si chtějí danou problematiku zopakovat a důkladně procvičit.

4. Angličtina hrou pro děti a dospělé

Učení cizího jazyka v žádném případě nemusí být jen řehole a memorování slovíček. Pokud chcete děti nebo dospělé začátečníky nadchnout pro studium cizího jazyka, tento kurz je trefa do černého. Jednotlivé lekce absolvujete v pohodlí domova, ale nudy se rozhodně bát nemusíte. Lektorka děti aktivně zapojí do výuky.

S pomocí zábavných písniček, říkanek a básniček se děti naprosto přirozeně naučí základní slovní zásobu a gramatiku. Díky tomuto video kurzu probudíte ve svých dětech skutečný zájem o studium cizího jazyka. Kurz si mohou zakoupit nejen děti, ale i dospělí začátečníci, kteří preferují hravou a zábavnou formu studia.

5. Cestovní angličtina

Angličtina je světový jazyk, kterým se domluvíte takřka kdekoliv. Znát alespoň základní anglické fráze a slovíčka je nejen komfortní, ale je to také otázka osobní bezpečnosti. V rámci tohoto rychlokurzu angličtiny se naučíte všechny užitečné fráze.

Součástí video kurzu je samozřejmě i slovní zásoba a fráze, které se týkají nouzových situací (nemoc, zranění, krádež atd.). Kurz je ocení začátečníci i středně pokročilí cestovatelé.

6. Online jazyky

Online jazyky nabízí individuální jazykové kurzy angličtiny a dalších světových jazyků (němčina, španělština, ruština atd.). Jednotlivé kurzy slibují vysokou efektivitu (poměr kvalita - cena). Pokud budete postupovat přesně podle pokynů lektora, k dosažení vašeho cíle vám bude stačit věnovat se studiu 20 minut denně.

Online studijní plán je komplexní a dobře organizovaný. Pokud něčemu nebudete rozumět, lektor vám všechno ochotně vysvětlí. Lekce jsou individuální, takže se přizpůsobí vašemu tempu a s nikým se nebudete muset dělit o lektorovu pozornost.

7. EasyLingo

Nabízí široký výběr edukačních kurzů obecné angličtiny všech úrovní od začátečníků až po jazykové experty.

Dále se prostřednictvím této aplikace můžete naučit odbornou angličtinu, která se zaměřuje na různé profese (automobilový průmysl, finance, personalistika, účetnictví atd.) Celkem můžete vybírat z 24 oborů.

V nabídce najdete také kurzy pro děti. Jednotlivé kurzy můžete platit měsíčně nebo výhodně v rámci půlročního nebo ročního předplatného. vybraný kurz si můžete také zcela zdarma vyzkoušet.

8. Preply

Preply je aplikace, která sdružuje zkušené lektory z celého světa. Máte tak možnost učit se cizí jazyk s rodilým mluvčím. V databázi si můžete vybrat lektora dle jeho zkušeností, výukového stylu nebo třeba dle ceny jeho služeb. Každý lektor má na svém profilu video, ve kterém se krátce představí.

Rozhodujícím faktorem výběru mohou být také recenze ostatních studentů, které jsou součástí profilů všech lektorů. Preply je moderní způsob studia různých jazyků z celého světa.

9. NovaKid

NovaKid je ideální volbou pro děti od 4 do 12 let. Kurzy vede rodilý mluvčí, takže se děti cizí jazyk učí naprosto přirozeně a již od samého počátku mohou naposlouchat správnou výslovnost. Učení se s rodilým mluvčím je také nejrychlejší formou studia cizího jazyka.

Studijní program je nastavený tak, aby vyhovoval individuálním potřebám každého dítěte. Lektoři mají pedagogické vzdělání a potřebné zkušenosti pro vedení edukačních programů pro děti.

10 .Mondly

Mondly je oblíbená jazyková aplikace, se kterou se můžete učit až 41 jazyků. Aplikaci lze otevřít na jakémkoliv zařízení (PC, tablet i mobilní telefony).

Máte tak přístup k učebním materiálům kdykoliv potřebujete. Výhodou pro úplné začátečníky je možnost učit se angličtinu z vašeho rodného jazyka tedy i z češtiny, protože tato aplikace podporuje až 1000 jazykových kombinací.

K dispozici máte mimo jiné také denní lekce, které zajistí rychlý pokrok a zlepšení jazykové úrovně.

11. Angličtina hrou

Angličtina hrou jsou webové stránky navržené speciálně pro nejmenší studenty. Na těchto stránkách najdete zábavné edukační hry, kvízy, příběhy, básničky, písničky i pracovní listy, které si můžete zdarma stáhnout a vytisknout. Tyto stránky skvěle doplňují klasickou výuku nebo vzdělávací kurzy anglického jazyka.

Tipy, jak najít nejlepší výuku angličtiny

 

Navigace světem angličtiny: Srovnání 11 nejlepších online kurzů angličtiny pro výuku z domova obrázek 3

Při výběru online edukačních kurzů si dejte na čas. Nabídka je velmi bohatá, a proto můžete snadno narazit na amatéry i podvodníky, kteří vás budou stát nejen váš drahocenný čas, ale hlavně i vaše peníze.

Při hledání se zaměřte na následující:

  • odborné znalosti a zkušenosti lektora
  • edukační metody a techniky
  • dostupnost studijních materiálů
  • četnost výuky
  • recenze studentů
  • cenu

Tímto způsobem byste měli ověřovat všechny typy běžných i odborných kurzů včetně doučování angličtiny.

Pod mou taktovkou úspěšně pokoříte jazykovou bariéru, která vám doteď brání v rozletu a profesním růstu.

Závěrečné shrnutí nejlepších online kurzů angličtiny

Výuka AJ online
Jak se naučit anglicky hravě a pohodlně Kurz angličtiny - jak zvládnout časy Angličtina hrou pro děti i dospělé Cestovní angličtina
Orientační cena 2 500 Kč/měsíčně 2970 Kč/26 lekcí 2970 Kč/17 lekcí 2170 Kč/9 lekcí cca 1500/12 lekcí
Výuka v češtině
Možnost koupit všechny úrovně NE NE NE NE
Specializované kurzy NE NE
Poslech NE
Konverzace s lektorem NE NE NE NE
Čtení NE
Psaní NE
Online jazyky EasyLingo Preply NovaKid Mondy Angličtina hrou
Orientační cena 3500 Kč/rok 3500 Kč/rok od cca 150 Kč/lekce od 210 Kč/lekce cca od 140 Kč/měsíčně ZDARMA
Výuka v češtině NE NE
Možnost koupit všechny úrovně NE NE NE NE
Specializované kurzy NE NE NE
Poslech
Konverzace s lektorem NE NE NE NE
Čtení
Psaní

Mobilní aplikace a webové stránky jsou užitečnými podpůrnými nástroji, které by ale neměly být primárním edukačním zdrojem. K jazyku je nutné přistupovat vždy komplexně. Pokud chcete udělat významné pokroky, zvolte individuální online kurzy, jejichž náplň bude přesně odpovídat vaší aktuální jazykové úrovni a bude nastavena tak, abyste v co nejkratším čase dosáhli svého cíle.

Kurzy Výuka AJ online z dílny zkušené lingvistky a lektorky Elišky Krásné vás naučí, jak se správně učit nejen angličtinu, ale i jakýkoliv jiný cizí jazyk. Celým procesem vás provede profesionální lektor, který vám bude poskytovat přínosnou zpětnou vazbu v reálném čase.

Individuální výuka se zkušeným lektorem je zárukou úspěchu. Svěřte se do našich rukou a učte se angličtinu rychle a efektivně.

Podobné články