Online kurz angličtiny pro začátečníky

Posuňte svou angličtinu výš! Nabízím online kurz angličtiny pro začátečníky s individuálním mentoringem. Tento kurz je vhodný pro ty, co už znají alespoň 100 anglických slovíček a časování slovesa být. Získejte flexibilitu a radost z učení. Zaregistrujte se ještě dnes!

Angličtina pro začátečníky obrázek 1

Proč si zvolit na kurzy angličtiny pro falešné začátečníky právě mě

Při výběru lektora angličtiny je rozhodující nalézt nejen kompetentního učitele, ale také partnera, který vám pomůže odhalit váš potenciál a překonat jazykové výzvy. Níže najdete několik důvodů, proč jsem pro vás ideální volbou.

Zkušená a kvalifikovaná lektorka

Výuka mě provází od mládí do dnešního dne, kdy vedu tým lektorů a na cestě ke zdokonalení jazykových znalostí pomáháme více než 500 studentům. Jsem držitelkou FCE, CAE, CELTa.

Přizpůsobení výuky potřebám začátečníků

S výukou začátečníků mám roky zkušeností, znám přesně jejich potřeby a vím, jak se naučit anglicky skutečně efektivně. Vaše základní jazykové znalosti společně dovedeme až k plynulé komunikaci.

Interaktivní a zábavné vyučovací metody

Mým největším plusem je individuální péče o studenty, znám množství výukových metod a materiálů, které přizpůsobuji preferencím a potřebám jednotlivých klientů pro efektivní studium.

Moderní a efektivní výuka

Kurz angličtiny je v online režimu, což umožňuje využívání progresivních metod výuky a zároveň poskytuje klientům možnost studovat flexibilně kdykoliv a odkudkoliv dle jejich možností.

Podpora a motivace

Se studenty jsem po dobu výuky v intenzivním kontaktu, podporuji je, pomáhám jim překonávat různé překážky a motivuje je, aby dosáhli vysněného progresu a zároveň je angličtina bavila.

Flexibilita online výuky

Online výuka angličtiny nabízí flexibilitu prostředí a času, přizpůsobí se vašim potřebám a umožní učit se odkudkoliv a kdykoliv. Tento přístup otevírá dveře k efektivnímu učení bez omezení.

Online kurzy angličtiny - recenze od spokojených klientů

Co o lekcích říkají moji studenti a byly pro ně opravdu prospěšné? Přečtěte si jejich zkušenosti. 

Do mentoringu jsem se přihlásila prakticky jako začátečník - sice jsem už angličtinu měla několik let ve škole, ale uměla jsem se sotva představit. Eliščin IJM splni 100% mé očekávání.

Eliška mi dodává tolik energie a stále mi dává ten pocit, že se to zvládnu naučit a díky ní stále neztrácím naději. ( A to je co říci, jelikož jsem člověk k sobě velice kritický a jakmile nemám dávku motivace začíná mě užírat pocit, že to nikdy nemůže fungovat.)

AJ jsem se zkoušela naučit už tolik různých metod, které mě zatím nikam neposunuli, že až teď vidím, že s hodně trpělivostí to jde. Podle mého - Kdyby takovou to metodou učili na školách, děti by se pak nebály mluvit a viděly by, že se to zvládne a není to jen učení se slovíček jak básničku. A měli i chuť se v AJ. zlepšovat.

Takže určitě největší benefit je, že každý týden je něco nového a pokaždé x kombinací metod.
Člověk je pod dohledem, ale zároveň má tu volnost.
Eliško, děkuju za to, co pro mě děláš

Barbora Rumlová

Elišku jsem oslovila, protože jsem se chtěla naučit anglicky, ale nevěděla jsem z jaké strany to uchopit. Spolupráce s Eliškou mi pomohla překonat strach z mluvení. Pro mě to byla ta největší překážka, abych se vůbec mohla naučit anglicky.

Nedávno jsem koukala na své cíle v angličtině, které jsem si před pár měsíci napsala a až teď jsem se na ně znovu podívala. A těší mě, že mohu říct, že jsem se ve všech cílech posunula. Ještě stále si pamatuji, jaký strach jsem měla z hodin angličtiny, říkala jsem si: "doufám, že zase neudělám tolik chyb" a teď to beru: "co nového se mohu naučit" :).

Největší výhoda je určitě to, že na to člověk není sám. Naučí se, jak se má učit. Jaké metody používat každý den a dostane zpětnou vazbu, zda je používal správně :). Je to vše přizpůsobené na mé potřeby, Eliška vždy připraví materiál na to, co zrovna potřebuji probrat nebo kde ona sama vidí, že mám nedostatky :).

Jsem moc ráda, že jsem tě poznala. Je vidět, že to co děláš, tě opravdu baví ❤.

Eva Zaplatílková

Jaká je za intenzivní kurz angličtiny pro začátečníky cena

Zajímá vás cena intenzivního kurzu angličtiny pro začátečníky? Podívejme se na cenové možnosti.

cena je 2500 Kč /měsíčně

Neváhejte se registrovat ještě dnes a brzy se budete radovat z progresu, kterého v angličtině společnými silami dosáhneme.

Jaký je průběh výuky angličtiny pro začátečníky

Každý výukový plán je pečlivě navržena s ohledem na individuální potřeby studenta a nabízí vyvážený přístup, který podporuje efektivní učení a postupný rozvoj jazykových dovedností. V této sekci se podíváme na strukturu a průběh naší výuky angličtiny pro začátečníky.

Angličtina pro začátečníky obrázek 2

Průběh

Po zaregistrování na kurz obdržíte formulář, na základě něhož se dozvím vaše představy a cíle. Poté se domluvíme na cca 20 minutové schůzce, kde si tyto informace ještě blíže specifikujeme a také si popovídáme v angličtině, abych měla představu o vaší úrovni.

Následně již začne samotné studium. To probíhá tak, že každý týden v domluvený den obdržíte úkoly, které jsou zaměřeny na komplexní rozvoj vašich jazykových znalostí. Tyto úkoly poté do stanoveného deadlinu vypracujete a ode mě poté obdržíte feedback a další úkoly.

Angličtina pro začátečníky obrázek 4

Délka kurzu

Délka kurzu závisí na vašich cílech, které si na začátku stanovíme a také na vaší jazykové úrovni. Výuka probíhá, dokud nemáte znalosti, které odpovídají vašim cílům a představám. Úkoly se samozřejmě s průběhem kurzu přizpůsobují vašim potřebám a progresu, ale i vašim preferencím. Pokud máte na vzdělávání čas pouze přes léto a chtěli byste provést jazykovým mentoringem, můžete zvážit naše intenzivní letní jazykové kurzy.

FAQ - Kurz angličtiny pro začátečníky

Pokud máte dotazy ohledně obsahu kurzu, metodiky výuky či dalších praktických detailů, neváhejte si projít následující odpovědi a získejte ucelené informace pro úspěšný start vaší anglické výuky.

Jaké budou mé očekávané dovednosti po dokončení kurzu?

Svým studentům připravuji výukový plán přímo na míru na základě jejich individuálních potřeb.

Ať je tedy váš cíl jakýkoliv, spolupráci rozvážeme až v tom momentě, kdy ho dosáhnete a vaše dovednosti budou vaší počáteční představě odpovídat.

Jaké materiály mi budou poskytnuty?

Pracuji s širokým spektrem moderních a inovativních výukových nástrojů a kladu důraz na pestrost při výuce, abyste zůstali stále zapojeni a motivováni. Materiálů vám poskytnu bohatý výběr, přizpůsobený vašim konkrétním jazykovým cílům.

V rámci naší spolupráce vám vše poskytnu zdarma, takže nemusíte investovat do žádných dalších materiálů nebo učebnic.

Je kurz angličtiny pro falešné začátečníky obtížný?

Rozhodně ne. Přizpůsobuji výuku vašim jazykovým schopnostem tak, aby nedošlo k přílišné obtížnosti, která by vás odradila, ale zároveň, aby to nebylo příliš snadné.

Mým cílem je poskytnout dostatečnou výzvu, která vám umožní efektivně se učit nové věci, aniž byste se cítili přetížení.

Anglicky jsem se vůbec nikdy neučil/a. Neumím ani pozdravit. Je pro mě výuka vhodná?

Pokud nemáte základní povědomí o přibližně 100 anglických slovech, základním konstruování vět a neovládáte základní tvary slovesa "být" (I am, you are, atd.), mentoring by pro vás mohl být příliš náročný.

Vřele doporučuji stáhnout si aplikaci Duolingo, která vám skvěle pomůže s otázkou jak si rozšířit slovní zásobu.

Představme si, že pokud budete věnovat denně Duolingu 15 minut po dobu 2-3 měsíců, získáte dostatečné znalosti pro účast na mentoringu.

Poskytujete i kurzy pro začátečníky v Praze?

Ať už sháníte kurzy angličtiny v Praze nebo kdekoliv jinde, můžete se zapojit do našich online kurzů. Věříme, že vás budou inspirativní a přinese vám to stejný prospěch jako osobní účast na kurzech.

Ovládněte konečně jeden ze světově nejrozšířenějších jazyků.

Dám vám k tomu ty nejlepší možné nástroje a naučím vás, jak je používat. 

Blog