Rychlokurz angličtiny nebo raději pravidelnou online výuku z pohodlí domova?

Naučit se cizí jazyk je komplexní a časově náročný proces. Rychlokurz angličtiny, který slibuje zázračnou plynulost již za pár dní není reálný. Zvolte raději pravidelné online lekce z pohodlí domova. Přizpůsobujeme se vašemu tempu a potřebám! Začněte svou jazykovou cestu hned teď.

Rychlokurz angličtiny obrázek 1

Hledáte rychlokurz angličtiny? Zde jsou důvody, proč raději zvolit pravidelnou online výuku v mém podání

Podívejte se, proč jsou pravidelné online kurzy angličtiny efektivnější volbou než rychlokurz, a jak vám poskytnou komplexní jazykové dovednosti.

Zkušená lektorka angličtiny

S bohatou zkušeností a osobním nasazením jsem uspěla ve vedení již více než 2 000 studentů k dosažení jejich jazykových cílů. Teď je řada na vás!

Flexibilita v čase a místě

Studujte dle svého harmonogramu a pohodlně odkudkoliv.

Pravidelné lekce vám umožní flexibilitu přizpůsobit výuku svým každodenním závazkům.

Přizpůsobení vašim individuálním cílům a potřebám

Každá lekce je tvořena tak, aby plně vyhovovala vašim specifickým cílům a potřebám. Naučte se to, co je pro vás skutečně důležité.

Pohodlné prostředí domova

Získejte výhodu studia z pohodlí domova a odstraňte stres spojený s cestováním.

Nejlepší online kurzy angličtiny jsou pro vás tam, kde se cítíte nejlépe.

Široká škála online nástrojů

Využívejte moderní online nástroje, které obohacují a interaktivně podporují vaši výuku.

Aplikace na výuku angličtiny, které skutečně posouvají vaše dovednosti dopředu.

Šetření životního prostředí

Bez nutnosti cestovat šetříte čas i životní prostředí. Připojte se k nám a přispějte k udržitelnějšímu způsobu učení.

Recenze rychlokurzů jsou různé, jaké jsou ale recenze mých online kurzů?

Přečtěte si názory a zkušenosti našich studentů, kteří absolvovali online kurzy. Absolvovali jste můj kurz i vy? Zanechte svou vlastní recenzi a pomozte mi neustále se zlepšovat!

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Cena za rychlokurzy angličtiny bývá vysoká, online výuka formou mentoringu angličtiny vás však svou cenou potěší

Rychlokurzy nejen slibují nemožné, jsou i finančně náročné. S cenovou transparentností a bez skrytých poplatků nabízím cenově dostupnou výuku pro každého. Investujte do svého jazykového rozvoje za férovou cenu.

cena je 2500 Kč /měsíčně

pro zvýšení intenzity je možné přidat ještě nad rámec spolupráce konverzační lekce 350 Kč/30 minut

Zbavte se strachu a začněte mluvit anglicky s jistotou a sebevědomím! Má individualizovaný výuka AJ vás podpoří v každém kroku vaší jazykové cesty.

Jaký je průběh online výuky angličtiny

Prozkoumejte strukturu mé online výuky angličtiny a zjistěte, jaké interaktivní a efektivní prostředí nabízím pro váš jazykový rozvoj.

Rychlokurz angličtiny obrázek 2

Průběh lekce

Na začátku vás požádám o vyplnění krátkého vstupního dotazníku, který mi pomůže lépe porozumět vašim cílům ve studiu. Poté bychom se mohli domluvit na schůzce, kde si ověříme váš stupeň angličtiny a probereme, co vám ve studiu pomáhá a co naopak ne. Pokud se všechno sladí, není žádný důvod nezahájit naši spolupráci oficiálně.

Budu vytvářet strukturovaný výukový plán, který bude odpovídat vašim individuálním potřebám a preferencím. Tak, jak se vaše preference nebo úroveň jazyka budou měnit, budu plán pružně upravovat.

Každý týden vám připravím personalizovaný balíček domácích úkolů. Tyto úkoly zahrnují různé aspekty učení cizího jazyka, jako je gramatika, slovní zásoba, mluvení, psaní, čtení, poslech a výslovnost. Na vypracování a odevzdání úkolů budete mít 6 dnů. Vaše práce bude ohodnocena, obdržíte zpětnou vazbu a podporu. Na základě vašich výsledků a pokroku připravím další balíček úkolů pro následující týden. Tento postup se bude pravidelně opakovat.

Rychlokurz angličtiny obrázek 4

Délka kurzu

Doba trvání kurzu je plně flexibilní a bude úplně přizpůsobena vašim potřebám, tempu a možnostem!

Když se budete cítit připraveni pokračovat ve studiu nezávisle nebo dosáhnete vašeho cíle, můžeme naší spolupráci ukončit.

Avšak pokud budete nadále potřebovat mou podporu, budeme pokračovat, dokud pro vás angličtina nepřestane být překážkou.

FAQ - Rychlokurzy angličtiny online vs dlouhodobé vzdělávání pomocí individualizované výuky

Zjistěte, jak se liší rychlokurzy angličtiny od dlouhodobých online kurzů, a najděte odpovědi na klíčové otázky týkající se časového rozsahu, kvality výuky a vhodnosti pro váš jazykový pokrok.

Jaký je rozdíl mezi rychlokurzy angličtiny a individualizovanou výukou?

Rychlokurzy mohou poskytnout povrchní porozumění jazyka. Intenzivní rychlokurzy jsou ale zároveň stresující a vyčerpávající pro studenty. To může vést k vyhoření a ztrátě motivace. I když může rychlokurz přinést rychlé výsledky, tyto výsledky jsou krátkodobé a těžko udržitelné.

Naopak kvalitní výuka se zaměřuje na dlouhodobý pokrok a výsledky. Kvalitní výuka se však zaměřuje na hlubší porozumění, včetně kultury a kontextu, ve kterém je jazyk používán, a poskytuje vyvážené tempo, které podporuje efektivní učení bez zbytečného stresu.

Jaký je časový rozsah a kvalita výuky u obou variant?

Dlouhodobé kurzy jsou flexibilní, umožňují postupné učení a poskytují hlubší porozumění jazyku s kvalifikovaným lektorem.

Rychlokurzy se často zaměřují pouze na určité aspekty jazyka, jako je slovní zásoba nebo gramatika. Kvalitní výuka se věnuje všem jazykovým dovednostem - čtení, psaní, mluvení a naslouchání - pro jejich komplexní rozvoj.

Který typ výuky je vhodnější pro úspěšný pokrok?

Online výuka je vhodná pro ty, kdo upřednostňují postupné a hloubkové studium jazyka. V rychlých kurzech může být i málo času na individuální zpětnou vazbu a podporu. Kvalitní výuka na druhé straně učí studenty, jak se učit, což jim pomáhá stát se nezávislými a sebejistými.

Jste připraveni začít svou jazykovou výzvu? Vybíráte mezi rychlým kurzem angličtiny a pravidelnými online lekcemi?

Nenechte se zmást sliby rychlokurzů. Vyberte si důkladné a efektivní online lekce přizpůsobené právě vám.

Blog