Individuální výuka angličtiny online

Plynulá angličtina je klíčem k úspěchu v práci i soukromí. Cítíte se zaseknutí na jedné úrovni? S intenzivní individuální výukou angličtiny pod mým vedením dosáhnete rychlého pokroku. Překonejte jazykovou bariéru a objevte svobodu, kterou vám dá pouze perfektní znalost cizího jazyka.

Individuální výuka anglického jazyka obrázek 1

6 hlavních důvodů, proč byste si měli vybrat právě můj individuální kurz angličtiny?

Online individuální kurzy angličtiny jsou zosobněním mé vize. Svým studentům pomáhám zbavit se jednou provždy jazykové bariéry.

Bohaté zkušenosti

Výuce angličtiny se aktivně věnuji již od svých 16 let. S nabytými zkušenostmi jsem vytvořila edukační materiály, videa a podcasty. Náš online projekt má už více než 500 studentů a 10 lektorů.

Zaměření na individuální potřeby

Každý student je originál. Ať už u doučování angličtiny online či mentoringu je klíčem individuální přístup lektora - pro co nejefektivnější výuku - který je přesně šitý na míru pro vás.

Časová flexibilita

Online lekce šetří čas, energii i peníze za dojíždění. Pro ty z vás, kteří měříte každou minutu svého času doslova zlatem, je určený online klub pro samouky, kterému stačí věnovat 10 minut denně.

Zábavný a interaktivní přístup

Moderní výuka jazyků by měla odpovídat 21. století. Absolvovali jste v minulosti kurz angličtiny pro začátečníky? Zapomeňte na starý styl učení, u nás využíváme technologie pro přirozené učení jazyka.

Konverzační dovednosti

Angličtina je globální jazyk, kterým se domluvíte takřka kdekoliv. Překonání ostychu je ale klíčové. V online výuce získáte sebedůvěru skrze individuální konverzace s lektorem.

Podpora a motivace

Online výuka angličtiny nabízí 24/7 přístup k materiálům. Lektoři jsou připraveni na jakékoliv vaše dotazy. Pro ty, kteří se chtějí studium věnovat intenzivně i přes léto, připravujeme letní kurzy angličtiny.

Individuální výuka angličtiny v mé režii zahrnuje následující možnosti

Na základě svých mnohaletých zkušeností s výukou anglického jazyka jsem pro své klienty vytvořila specifické online kurzy angličtiny, které jsou určené pro všechny úrovně.

Individuální výuka anglického jazyka obrázek 2

Individuální jazykový mentoring

Chcete maximální pokrok v co nejkratším možném čase?

N

Individuální výuka - pouze vy a já

N

Denní časová investice cca 30 minut

N

Plán sestavený na míru = vhodné pro všechny úrovně

N

Pro ty, co potřebují intenzivní podporu a vedení

N

2 500 Kč měsíčně

Individuální výuka anglického jazyka obrázek 3

Online klub pro samouky

Bojujete s časem a máte na angličtinu pouze 10 minut denně?

N

Skupinová výuka v komunitě samouků

N

Denní časová investice cca 10 minut

N

Vhodné pro úrovně A2–B2

N

Pro ty, kteří se chtějí stát efektivnějším samoukem

N

560 Kč měsíčně

FAQ – individuální výuka angličtiny online

Zaujaly vás naše individuální lekce angličtiny a chcete se o nich dozvědět více informací? Níže jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastější dotazy.

Jaký je rozdíl mezi individuální a skupinovou online výukou?

Individuální kurz je šitý na míru vašim potřebám, nikoliv potřebám skupiny. Tempo výuky není ani moc pomalé ani rychlé. Nemusíte se nikomu přizpůsobovat. Jednoduše směřujeme tou nejrychlejší a nejvíce efektivní cestou přímo k vašim cílům.

Po celou dobu máte navíc plnou pozornost lektora, o kterou se nemusíte s nikým dělit. Nemusíte se stydět ani cítit trapně, pokud uděláte chybu.

Jak se připravit na individuální online výuku angličtiny?

Žádná speciální příprava není nutná. Stačí mít počítač/chytrý telefon a naprosto základní technickou gramotnost na spuštění případných online meetingů. V rámci výuky budete také pracovat s textem.

Jaké jsou výhody online výuky oproti tradičnímu způsobu výuky?

1. Flexibilita: Výuka online vám umožňuje učit se kdykoli a odkudkoli s připojením k internetu. Nemusíte cestovat do jazykovky ani se přizpůsobovat pevnému rozvrhu kurzu.

2. Pohodlí: Můžete se učit v pohodlí svého domova, na oblíbeném křesle nebo dokonce v pyžamu.

3. Šetření času a peněz: Ušetříte čas a peníze za cestování.

4. Dostupnost materiálů: Online výuka obvykle zahrnuje široký výběr materiálů a zdrojů, které jsou k dispozici 24/7.

5. Interaktivita: Moderní technologie umožňují využití interaktivních nástrojů a aplikací, které mohou studium jazyka obohatit a zefektivnit.

6. Překonání studu: Některým lidem může být při online výuce lépe, protože se nemusí obávat třídních interakcí a mohou se cítit více uvolněně při výuce v pohodlí svého domova.

“Work smarter, not harder.”

Naše individuální kurzy angličtiny jsou navrženy tak, aby se co nejlépe využila každá minuta, kterou studiu věnujete.

Blog