Můj příběh

Jak jsem objevila klíč k efektivnímu studiu cizích jazyků a své poslání – pomáhat klientům překonat jazykovou bariéru?

Můj příběh obrázek 1

Za několik let podnikání a osobního rozvoje jsem se naučila jednu důležitou věc - vždy začínat s PROČ. Začnu tedy i s PROČ tentokrát, a to konkrétně PROČ je vůbec angličtina v dnešní době z mého pohledu tak důležitá.

Umět plynule anglicky znamená v dnešním globalizovaném světě svobodu.

5

Svobodu cestovat a pohybovat se v zahraničí bez obav, že se nedomluvíte.

5

Svobodu čerpat informace ze zahraničí.

5

Svobodu nemuset čekat na překlady filmů ani knih.

5

Svobodu hlásit se na jakoukoliv pozici, která vyžaduje znalost jazyka, a to že je to v dnešním době téměř samozřejmost.

5

Svobodu přivést své podnikání na zahraniční trh.

5

Svobodu navazovat přátelství a vztahy s lidmi z celého světa a mít možnost poznat různé kultury.

5

Zkrátka možnost žít život, kde neexistuje jazyková bariéra.

Dám vám nástroje

Cítit se svobodně je pro mě to nejdůležitější, co potřebuji k vnitřnímu štěstí. A proto mě naplňuje pomáhat svým klientům svobody dosahovat. Učím je nejen angličtině jako takové, ale především tomu JAK se učit. S úsměvem používám můj oblíbený citát: “Dej člověku rybu a nasytíš jej jeden den, nauč jej rybařit a nasytíš jej na celý život.”

Proto už několik let nedávám klientům ryby, ale učím je rybařit, a s pokorou musím uznat, že se mi to daří na výbornou, neboť mi rukama prošly už desítky spokojených studentů. Vraťme se ale na můj úplný začátek.

Začala jsem jako 16letá holka, která doučovala své spolužáky.

Díky spokojenosti tehdejších studentů a velké míře doporučení jsem už v 18 letech založila živnost a začala podnikat jako lektorka na volné noze prakticky na plný úvazek i při střední škole.

V 19 jsem objevila kouzlo sociálních sítí a začala tvořit vzdělávací obsah - v počátku na Instagram a Facebook, následně i podcasty, YouTube a TikTok. Díky velké odezvě publika se mé kapacity začaly přeplňovat natolik, že jsem po několika měsících pracování od rána do noci vyhořela.

Můj příběh obrázek 2
Můj příběh obrázek 3

Vyhoření mě naučilo nahlížet na své podnikání jinak. Začala jsem tedy vytvářet produkty, e-booky a kurzy, které nebyly yzávislé na čase a na mé osobě.

Nicméně poptávka po mých službách, lekcích a individuálním jazykovém mentoringu dále rostla, až jsem udělala další krok a rozhodla se rozšířit tým, abych vůbec takovou poptávku mohla pokrýt.

V současnosti pro projekt Výuka AJ online učí už více než 10 lektorů a aktuálně pomáháme více než 500 studentům dosáhnout jejich snu - života bez jazykové bariéry.

Chcete se naučit anglicky a nevíte JAK?

Právě teď jste narazili na toho lektora, který Vám ukáže tu správnou cestu.

Můj příběh obrázek 4