Online klub pro samouky

Chcete konečně rozumět a plynule mluvit anglicky, ale zdá se Vám to jako neuskutečnitelný sen?

Představím vám metodu, jak zlepšit svou angličtinu RYCHLE a EFEKTIVNĚ.

Online klub pro samouky obrázek 1

Poznáváte se v nějakém z těchto tvrzení?

5

"Už docela rozumím, ale stále neumím mluvit."

5

"Teorii gramatiky docela rozumím, ale nejsem schopný/á ji použít."

5

"Učím se anglicky už X let a pořád to neumím. Na jazyky prostě nemám talent."

5

"Těm rodilým mluvčím nejsem vůbec schopný/á rozumět."

5

"Učím se anglicky už X let a pořád to neumím. Na jazyky prostě nemám talent."

Ano? V tom případě je pro vás tento klub řešením.

Co v klubu získáte?

Výuka AJ online není klasický kurz, na který jste možná zvyklí. Ukážu Vám, v čem je jiný a co od něj můžete očekávat.

5

Každý den nový úkol = Denní návyk

Stačí 10-20 minut studia? Ano, pokud to děláte konzistentně každý den. V kurzu získáte KAŽDÝ den nový úkol ke zpracování, abyste si vybudovali denní návyk a obklopili se angličtinou. Je mnohem efektivnější učit se několik minut každý den, než jednou za 14 dní několik hodin.

5

Smysluplný a efektivní jazykový plán

Spousta studentů neví, jak se učit. A proto buď sáhnou po neefektivní učebnici gramatiky, nebo ani nezačnou, protože neví, z jakého konce to vzít. V kurzu získáte ideální kombinaci poslechu, gramatiky, slovní zásoby, výslovnosti, čtení, psaní, mluvení,... Tak abyste se posouvali v angličtině komplexně.

5

Praktická a každodenní angličtina ze života

Taky patříte mezi studenty, co umí vyjmenovat všechny možné druhy barev, zvířat, měsíců, ale neumí v prohodit v zahraničí pár slov ve výtahu, nebo si objednat v restauraci pití? V kurzu získáte tu "pravou", každodenní angličtinu, nikoliv modelové střípky z učebnic, které se reálně tolik nepoužívají.

5

Převedení pasivní znalosti do praxe

Víte, proč většina studentů pouze rozumí, ale nedokážou převést teorii do praxe? Protože s praxí nikdy nepřicházejí do styku a jen slepě konzumují. V kurzu se budete díky úkolům každý den aktivně zapojovat.

5

Zpětná vazba a podpora

Téměř žádný kurz nezahrnuje aktivní podporu lektora a zároveň zpětnou vazbu. Já jsem pro své studenty neustále dostupná a provádím korekci jejich příspěvků a zároveň reaguji na jejich potřeby a požadavky tvorbou příspěvků na míru.

5

Komunita

Vždycky nastanou dny, kdy si budete říkat, že dnes jste unavení a že úkol vynecháte, nebo že to dokonce s angličtinou vzdáte úplně... Ale pak je tady komunita dalších několika desítek studentů, co je na cestě s Vámi a kteří Vás na cestě podrží. Vidět ostatní pilně plnit úkoly a zapojovat se Vás motivuje k tomu se dál zlepšovat.

Cena měsíčního členství

Mým cílem bylo udělat kurz finančně dostupný pro všechny, bez ohledu na to, kolik nul se jim měsíčně připíše na účtě.

OKPS vyjde na 25 EUR měsíčně (cca 600 Kč podle aktuálního kurzu).

V rámci členství získávate výukový obsah a úkol každý den do e-mailu a mobilní/webové aplikace. Příspěvky zahrnují témata: časté chyby, idiomy, užitečné fráze, poslech, čtení, gramatika, psaní, mluvení, praktické tipy, motivace,...

Přidat se můžete kdykoliv během měsíce - předplacený měsíc je období 30 dní bez ohledu na datum startu.

Online klub pro samouky obrázek 2

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni. Pokud zjistíte, že Vám kurz z nějakého důvodu nevyhovuje, stačí mě kontaktovat a zaručuji Vám, že Vám bez otázek vrátím peníze.

Reference klientů

500+ našich studentů doporučuje Online Klub pro Samouky

"Nikdy bych nevěřila, co udělá 10 minut denně."

Program výuka online mě až neskutečně posunul. Nikdy dřív bych nevěřila, co udělá 10 minut angličtiny denně. Já snad už i anglicky přemýšlím! Nebýt tohoto skvělého a praktického programu, tak se do výuky sama nikdy nedokopu. Teď je to u mě ale každodenní ranní rutinou, kdy každé ráno v 8:30 zasedám k úkolům, které mi přijdou na email. Za mě tedy rozhodně doporučuji každému, kdo se chce v anglickém jazyce posunout, nemá tolik času a potřebuje nad sebou imaginární bič. Jelikož mě to pomohlo až neskutečně a vím, že se v této dovednosti chci zlepšovat i nadále a určitě i nadále s "Výuka Aj Online"! 

Kristýna Polomisová

"Jako samouk jsem s angličtinou zápasila."

Super projekt pro lidi, co se chtějí zlepšit v angličtině. Hlavně, pokud jsou samouci (školu už nemají :D). Udržuje vás to každý den se na angličtinu podívat a být o to 1 % lepší než včera  jako samouk jsem hodně dlouho po škole s angličtinou zápasila, pak ani nevěděla, co si mám projít a naučit a nakonec jsem mnohdy neudělala nic a celkový posun nebyl tak velký. Když se podívám do mého sešitu, co jsme probrali za ten měsíc.. přijde mi to jako 3 měsíce  takže děkuju za tuhle příležitost a rozhodně doporučuji všem, co se chtějí v angličtině zlepšit a nemá v tom systém a neví jak, protože tohle vás nenásilně navede na správnou cestu 

Hana Novotná

"Pomůže získat potřebnou motivaci se anglicky naučit."

Ahoj Eliško, tvůj program mi dal hrozně moc. Posunula se mi slovní zásoba a angličtina mě dokonce začala bavit. Moc tě obdivuju za vše, co jsi v životě. Tvůj program doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšit v angličtině a nečekají, že to spadne jen tak z nebe. A přitom stačí, tak málo. Pár minut denně dá občas mnohem více, než hodiny učení. Velký respekt, že na to máš trpělivost a nervy. Program moc doporučuji. Efektivní způsob, jak získat slovní zásobu a jak se posunout dál v jazyce. Program hlavně napomůže získat potřebnou motivaci, proč se daný jazyk naučit a po sléze ho používat. Program s naprostou jistotou doporučuji, stejně tak i celkový Eliščin content<3

Monika Pospíchalová

"Díky tomuto projektu jsem si zamilovala angličtinu."

Díky tomuto projektu jsem si zamilovala angličtinu. Při opakovacích cvičeních zjišťuji, že si toho dost pamatuji, aniž bych tomu musela věnovat extra čas. To mě žene neskutečně vpřed. Baví mě to, není to na sílu a je to skvěle podané od skvělé učitelky, která to dělá pro radost a je to prostě vidět.

Pavlína Medunová

Rozhovory s mými studenty

Klubem vás provedu já - Eliška Krásná

Jako lektorka angličtiny podnikám už několik let, ale na cestu efektivního vzdělávání mě přivedl až dotaz jednoho studenta. Pamatuji si, jako by to bylo včera, když za mnou přišel a zeptal se mě: „Jak ses, Eliško, naučila anglicky ty?“

Moje odpověď byla: "Tak nějak přirozeně." Tato odpověď studenta moc neuspokojila a já se mu ani nedivila. Neuměla jsem ale odpovědět jinak.

Tento moment odstartoval mé bádání. Moje vize byla jasné – najdu skutečný recept na to, jak se naučit cizí skutečně efektivně, rychle a zábavně. V první řadě to ale znamenalo, že se budu muset vzdát představy o tom, jak se učit cizí jazyk, která mi byla do hlavy vtlučená ve škole a vydat se na cestou polyglotů (= lidí, kteří mluví plynule několika jazyky, například i klidně 12).

Díky tomu jsem si uvědomila, že nejvíce svým studentům pomůžu tím, že se přestanu stavět do role učitelky sloužící k procvičení konverzace a gramatiky, ale do role jazykové mentorky, která jim ukáže, jak na to, a bude jim tím nejlepším možným průvodcem na jejich cestě.

A tak vznikl Online klub pro samouky - VÝUKA AJ ONLINE.

Online klub pro samouky obrázek 3