Už máte DOST života s jazykovou bariérou a chcete se konečně rozmluvitplynule konverzovat?

Nejste v tom sami. S psychickými bloky, strachem z mluvení a neschopností plynule konverzovat za mnou přichází přes 80 % studentů. A stejně jako jim mohu pomoci i Vám - pomocí Minikoverzaček Vám pomůžu se konečně rozmluvit.

Podívejte se na toto video:

Poznáváte se v nějakém z těchto tvrzení? 

 • "Už docela rozumím, ale stále neumím mluvit."
 • "Teorii gramatiky umím, ale nejsem schopný/á ji použít."
 • "Znám spoustu slovíček, ale když je mám použít při mluvení, jako kdyby se mi z hlavy vykouřily.
 • "Mým snem je cestovat bez jazykové bariéry, ale aktuálně mám stach, že se nedomluvím."
 • "Vždy, když mám mluvit, tak se zasekávám a nejsem schopný/á se vyjádřit."
 • "Mám hrůzu z představy, že bych měl mluvit v angličtině."
 • "Začnu mluvit, až nebudu dělat chyby. Stydím se mluvit před lidmi."
 • "Učím se anglicky už X let a pořád to neumím. Na jazyky prostě nemám talent."

Už jsem pomohla desítkám studentů zamilovat se do angličtiny a dosáhnout jejich vysněné úrovně angličtiny.

Jako lektorka podnikám už pátým rokem, mám odučeno přes 6000 lekcí a osobně jsem spolupracovala s desítkami studentů, se kterými jsme narazili přesně na tyto problémy, strachy a mylné domněnky. Věřte mi proto, prosím, že
v tom skutečně nejste sami a že existuje jednoduché řešení. 

Dotaz, se kterým za mnou studenti chodí úplně nejčastěji, je "Jak se rozmluvit?" A ač odpověď: "Musíš mluvit," zní pěkně hloupě a studentovi nijak zvlášť nepomůže, je pravdivá. Pokud se chcete rozmluvit, budete muset mluvit. 

Jako lektorka angličtiny podnikám už pátým rokem. Rukama mi prošly desítky studentů a hrubým odhadem je to něco přes 6000 odučených hodin, což už s sebou nese řádnou dávku zkušeností. 

Mohu se prokazovat certifikáty FCE, CAE, CELTa a stovkami hodin praxe s různými tipy studentů, od dětí, přes dospělé i seniory, přes individuální skupiny až po skupinové a firemní kurzy, ale mnohem více vypovídající kvalita je za mě fakt, že i já sama jsem studentka jazykůjsem na cestě společně se svými studenty (německý a španělský jazyk). Vím tedy, jak se cítí, a co potřebují.

Minikoverzačky jsou formát lekcí, který mě samotné nejvíce pomohl dosáhnout úspěchu ve studiu jazyků a právě proto jsem přesvědčená o tom, že pomůže i Vám. Jedná se o 30 minutové lekce soustředěné pouze na konverzaci. Čeština do nich má vstup zakázán. 🚫

Pointa lekcí je, abyste se rozmluvili. Proto bude kladen důraz na plynulý, ale nikoliv bezchybný projev. Pokud totiž dokážete předat myšlenku tak, aby ji druhý správně pochopil, je víceméně jedno, že u toho sem tam uděláte nějakou chybu.

Zpětná vazba je ale extrémně důležitá i tak. Proto po každé lekci dostanete dokument se zapsanými slovíčky, které jste nevěděli, nebo které se Vám k danému tématu budou hodit, a zároveň zdroje pro studium gramatiky, kterou můžete studovat a procvičovat sami nad rámec konverzačních lekcí. Je to proto ideální "balíček" i pro samouky.

O čem si budeme povídat? O tom, co Vás baví a o tom, co potřebujete znát. Mým cílem je rozhodně to, aby pro Vás lekce byli zábavné, příjemné a těšili jste se na ně jako na pokec s kámošem/kámoškou. 😊

Velká výhoda minikonverzaček je jejich obrovská flexibilita - máte čas ráno, dopoledne, odpoledne, nebo večer? Chcete mít konverzačku fixně v určitý den a čas v týdnu, nebo se potřebujete flexibilně domlouvat z lekce na lekci? Chcete mít minikonverzačku v práci, ve vlaku, na procházce, nebo na pláži? Díky tomu, že probíhají online přes počítač nebo telefon máte naprostou svobodu v tom, kde lekce budete čerpat. Žádný čas ztracený při dojíždění do jazykovky.

A samozřejmě cílem minikonverzaček je to, abyste ztratili strach z mluvení, naučili se plynule konverzovat, zlepšili tak svou slovní zásobu i gramatiku, zamilovali se do angličtiny a začali žít život
bez jazykové bariéry
. 👑

 

Proč jsou Minikonverzačky přesně to, co potřebujete?

 • 30 minut čisté konverzace v angličtině
  Jediný způsob, jak se rozmluvit, je mluvit, a proto budeme mluvit celou lekci. Neočekávejte žádné nudné a neefektivní vyplňování cvičení.
 • Konverzace na různá témata
  Naučíte se mluvit o Vašich oblíbených aktivitách a zájmech, o sobě, o své práci, o svých zážitcích a i o tématech, které potřebujete v praxi, tedy například jak se dorozumět v restauraci, na letišti, u lékaře apod.
 • Zpracované poznámky se slovíčky, gramatikou a dodatečné materiály
  Minikonverzačky jsou zaměřené na konverzaci a právě proto veškerou slovní zásobu a gramatiku dostanete ve sdíleném dokumentu pro samostudium.
 • Individuální péče a přístup
  Jediným studentem na lekci jste Vy a proto se téma i obtížnost volí přesně podle Vašich potřeb. Lektor věnuje pozornost jen Vám. Řekněte, kdy naposledy jste si dovolili tak prémiovou službu? 🙂
 • Flexibilní volba času i místa
  Lekce Minikonverzaček probíhají online přes počítač nebo telefon. Proto je můžete čerpat, ať už jste kdekoliv (v práci, doma, v kavárně, na procházce nebo třeba i na dovolené). Flexibilní jsou i časově - chcete si Minikonverzačku naplánovat na ráno? Dopoledne? Odpoledne? Večer? Je to na Vás a na domluvě.
 • Více sebevědomí v angličtině
  Spousta studentů se bojí mluvit a dělat chyby. Chyby nejsou nic zlého a jsou součástí cesty k plynulému projevu. A přesně k němu Vás Minikonverzačky dovedou.

CENA

Všechny výše zmíněné benefity, tj. 30 minut konverzace, individuální přístup a doplňkové materiály Vás vyjdou na:

350,-/lekce 

Vyplňte formulář níže a ozvu se Vám.

Při zakoupení balíčku 10 lekcí získáte jako bonus Zdarma Ebook: Začni mluvit v hodněte 399,-

Díky informacím v mé knize Vaše cesta k plynulému ještě výrazně urychlí. 🥳

Co o lekcích říkají studenti?

Reference

K Elišce už chodím nějaký ten pátek, a mohu vám říct, ze lepší doučováni jsem ještě neměla. Eliška má skvělý přístup, je milá a hodná, dokonce se i nasmějeme:) Umí hodně vtlouct učivo do hlavy, a jako jedna z mála umí prodat to co ví. Nikdy mne učení nebavilo, ale k ní se těším a není to pro mne doučování za trest, kde počítám každou minutu Tímto ti Eliško moc děkuju, protože myslím ze pod tvými křídly zkoušky dam s přehledem
Martina Šutá
Sympatická, vždy usměvavá, taková je Eliška. Na každou hodinu je perfektně připravená. Vždycky má vymyšlený cvičení ve formě hry. Jsem s ní moc spokojený a moje angličtina se postupně zlepšuje. Mohu jen doporučit.
Marek Oliverius
Neskutecne zábavné hodiny, nikdy jsem neměla pocit, ze se něco ucim. Učení je pro me většinou za trest, v tomhle případě je to ale úplný opak. Několikrát jsem po odchodu z hodiny chtěla někomu něco říct a v hlavě mi šrotovalo, jak se to řekne anglicky . Proste se to nenásilně vryje pod kůži. Děkuji Eli, ze me angličtina zase začala díky tobě bavit!
Anika Řežábková
Eliška je skvělá, milá, usměvavá angličtinářka :). Moc se mi líbí styl vedení jejich hodin. Na angličtiny u Elišky chodím moc ráda a vždy odcházím plná pozitivní energie.
Jana Zlámalová
Eliška is the best ... slečna co mě přivedla na správnou cestu... s každou výukou chápu stále víc a i když je to boj - I'm better then before... jsem moc rád že jsem narazil na tak skvělou lektorku a jsem si jistý, že díky ní konečně svou angličtinu dovedu tam kam jsem vždy chtěl... thank you so much and see you later...
Lukáš Vaňous
Elišku mohu všem vřele doporučit. Je velmi šikovná a sympatická. Její pozitivní přístup k výuce vás motivuje k učení. Přizpůsobí lekce vašim potřebám. Je časově flexibilní a vždy dochvilná. Na každou lekci angličtiny se velmi těším a to samo o sobě mluví za vše :).
Kateřina Schejbalová
Nebavila vas angličtina na klasických hodinách ve škole. Tak mohu doporučit slečnu Elišku, nejen ze je velice mila a vstřícná take dokáže zábavnou formou donutit člověka aby se na to podíval a snažil se zdokonalovat sám. Z jejího skvělého profesionálního přístupu by si měli brát učitelky příklad. Pokud hledáte nekoho kdo by vás mohl neci naučit tak jasná volba zde. Slečna Eliška je úžasná.
Miroslav Cigler
Nejsem nejlepší student, ale Eliška mě dovede vždy rozpovídat. Když za ní jdu už si v hlavě sestavuji co povím když se mě jako obvykle zeptá "How are you today? " Dá se říct, že mě nutí přemýšlet víc Anglicky. A snad je to znát. Vymýšlí stále nové originální způsoby procvičování AJ takže její hodiny nejsou nudné, utečou strašně rychle a naučí. Je vidět, že na každého studenta se extra připravuje podle jeho potřeby. Navíc je pružná i co se týká data i času výuky což mi vyhovuje.
Radka Kunešová

ZAČNI MLUVIT TEĎ

"Do it now. Sometimes later becomes never." Aneb "Udělej to teď. Někdy se z "později" stává "nikdy". Jediný způsob, jak se nikam neposunout, je nijak nezačít. A jediný způsob, jak znehodnotit čas, který jste do teď s angličtinou strávili, je to vzdát. 

Dosáhnout plynulé angličtiny není nemožné a život bez jazykové bariéry je na dosah. Otázkou je pouze, jste ochotni pro to něco udělat?

Vyplňte formulář níže a ozvu se Vám.