Kurzy angličtiny v Brně nebo raději online z pohodlí domova?

Získejte jistotu s mou výukou angličtiny, kdekoliv! Preferuji individuální online výuku přizpůsobenou na míru vám před kurzy angličtiny v Brně. S výjimečnými výukovými zkušenostmi a individuálním přístupem dosáhneme společně vašich cílů. Získejte klíč k jazykové bráně ještě dnes.

Kurz angličtiny brno obrázek 1

Hledáte kurzy angličtiny v Brně? Zde jsou důvody, proč raději zvolit online výuku v mém podání

Jak se nejlépe naučit anglicky? Otevřete si novou dimenzi výuky angličtiny s inovativní online výukou, která nabízí řadu výhod přizpůsobených vašim potřebám.

Zkušená lektorka angličtiny

Zajistím vám stabilní vedení a individuální plán výuky s mými více než 10 000 hodinami praxe.

To vše online s širokou paletou vynikajících výhod.

Flexibilita v čase a místě

Studujte podle svého harmonogramu a pohodlně odkudkoliv.

Bez ohledu na pracovní dobu nebo místo bydliště, můžete plně využít naší flexibilní výuky.

Přizpůsobení vašim individuálním cílům a potřebám

Každá lekce je navržena tak, aby plně vyhovovala vašim specifickým cílům a potřebám.

Bez ohledu na to, zda se učíte pro práci, cestování nebo svůj osobní rozvoj, mé kurzy jsou šité na míru přímo pro vás.

Pohodlné prostředí domova

Užijte si pohodu domova během každé výukové seance.

Nemusíte se stresovat dopravou nebo sháněním parkovacího místa - stačí si pohodlně sednout a učit se z pohodlí domova.

Široká škála online nástrojů

Využívejte moderní online nástroje a aplikace na učení angličtiny, které obohacují a interaktivně podporují vaši výuku.

Od interaktivních cvičení po online slovníky - máte vše, co potřebujete k efektivnímu studiu.

Šetření životního prostředí

Přispějte k ochraně životního prostředí studiem z pohodlí svého domova.

S online výukou eliminujete potřebu cestování, což má pozitivní dopad na životní prostředí.

Jaké možnosti online kurzů angličtiny nabízím

Objevte široké spektrum možností pro efektivní online výuku angličtiny pod vedením zkušeného lektora.

Online kurzy angličtiny - recenze od spokojených klientů

Co o lekcích říkají moji studenti a byly pro ně opravdu prospěšné? Přečtěte si jejich zkušenosti. 

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček.

S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba.

Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%.

Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky!

Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji.

Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky.

Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji.

Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super.

Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Cena za lekce angličtiny v Brně vs. online výuka

Opravdu stojí za to investovat do soukromé výuky jazyka? Online kurzy angličtiny nabízejí stejnou kvalitu za mnohem příznivější cenu. S naprostou transparentností a bez skrytých poplatků je naše online výuka cenově dostupná pro každého.

cena je 2500 Kč /měsíčně

 Investujte do svého jazykového rozvoje za férovou cenu a z pohodlí domova.

Jaký je průběh online výuky angličtiny

Podívejte se na to, co můžete očekávat během interaktivních lekcí.

Kurz angličtiny brno obrázek 12

Průběh lekce

Každá lekce zahrnuje praktická cvičení pro aplikaci naučených dovedností. Posilujte své schopnosti v reálných situacích a získávejte sebedůvěru v používání angličtiny.

Každý student ode mě obdrží individuální zpětnou vazbu, což umožňuje osobní růst a zdokonalení se v konkrétních oblastech.

Kurz angličtiny brno obrázek 14

Délka kurzu

Doba trvání kurzu je flexibilní a přizpůsobuje se vašim potřebám. Můžete si vybrat mezi intenzivními krátkodobými kurzy a delšími, postupnými programy.

Každý kurz zakončíme zhodnocením dosažených cílů a společně naplánujeme kroky pro váš další rozvoj.

Připravte se na dynamický proces učení a zdokonalování se, který vám poskytne pevný základ v anglickém jazyce.

 FAQ - Anglické kurzy v Brně vs online kurzy

Rozhodujete se mezi online a prezenčními kurzy angličtiny v Brně, nebo možná i jinde? Zde jsou odpovědi na některé otázky, které vám mohou pomoci při rozhodování.

Jak se liší vaše online výuka od běžného prezenčního kurzu v jazykové škole v Brně?

Hlavním rozdílem je maximálně individuální přístup. Veškerý obsah je přizpůsoben vašim potřebám, ne skupiny. Postupujeme vaším tempem, takže se necítíte, že se učíte příliš rychle nebo naopak moc pomalu.

Nepotřebujete se přizpůsobovat ostatním, směřujeme přímo k vašim cílům nejefektivnější cestou, s plnou pozorností lektora a bez nutnosti soutěžit o slovo. Navíc se nemusíte obávat trapných situací. A co víc, ušetříte čas a peníze za dojíždění a můžete si užívat výhod pohodlného studia z domova.

Jaké jsou šance dosáhnout stejných cílů pomocí online kurzů ve srovnání s tradičními jazykovými kurzy v Praze?

Realita je taková, že efektivita online a prezenčních kurzů je srovnatelná. Já osobně vidím v online výuce převážně samé výhody - zmiňované úspory času a financí za dojíždění, pohodlí vlastního domova, flexibilitu v čase a místě a možnost využití pokročilých výukových metod, které žádný kurz angličtiny v Brně, Praze ani v jiném městě nedokáže poskytnout ve stejné míře.

Jaké máte zkušenosti s přípravou na maturitu, jazykové zkoušky nebo pracovní pohovory v rámci online výuky angličtiny?

Setkávám se s lidmi různých potřeb a motivací a ve většině případů, konkrétně z 99 %, mohu pomoci dosáhnout jejich jazykových cílů díky individuálnímu plánu. Pokud máte specifické cíle, neváhejte mě kontaktovat. Během konzultace můžeme probrat konkrétní možnosti naší spolupráce a najít vhodné řešení pro vás.

Jsem tu, abych vám pomohla objevit kouzlo angličtiny a dosáhnout vašich jazykových cílů!

Společně jsme pomohli již více než 2 000 studentů dosáhnout jejich vysněné úrovně. Nyní je řada na vás!

Blog