Zvýhodněná nabídka platí ještě:

Individuální jazykový mentoring

Chcete se zlepšit v angličtině, ale nevíte, jak na to?

Nejste v tom sami. Spoustě studentům chybí vedení. Vědí, že se potřebují zlepšit v angličtině, ale nevědí, kde začít. Chybí jim efektivní jazykový plán a strategie k dosažení jejich cíle.

Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 1

Hledáte způsob a člověka, který Vám řekne, CO, JAK a PROČ dělat? V tom případě jste zde správně a dovolte mi vám představit mou VIP službu Individuální jazykové mentorování.

Podívejte se na toto video:

Poznáváte se v nějakém z těchto tvrzení?

5

"Teorii gramatiky umím, ale nejsem schopný/á ji použít."

Hodiny studia gramatiky, vyplňování cvičení, ale když přijde na komunikaci, jako kdyby se všechna pravidla z Vaší hlavy vypařily?

5

"Už docela rozumím, ale stále neumím mluvit."

Slovíčka z Vás lezou jak z chlupaté deky? Když je slyšíte, znáte je, ale když přijde na komunikaci, cítíte se jako kdybyste vše zapomněli?

5

"Chybí mi motivace a vedení. Proto to vždycky vzdám."

Už jste několikrát začali, plní odhodlání, ale po nějaké době Vaše nadšení zmizelo a musíte začínat zase od začátku?

5

"Mám tolik materiálů a tipů, že jsem v tom úplně ztracený/á."

Na internetu je tolik stránek, tolik zdrojů a tolik lidí, co doporučují používat tohle a tamto, ale i přesto se cítíte paralyzováni takovým množstvím voleb a děláte spoustu věcí, ale pořádně nic?

5

"Nevím, kde začít. Potřebuju nějaký návod a plán."

Máte velkou motivaci a vůli konečně dosáhnout své vysněné úrovně, ale vůbec nevíte, z jakého konce to vzít?

5

"Chci složit maturitu (PET/FCE/CAE), ale nevím, jak se připravit, ani co to obnáší."

Potřebujete/chce složit jazykovou zkoušku, ale nejste si jisti, jestli je Vaše úroveň dostatečná a co vlastně taková zkouška obnáší? Potřebujete pomoc profesionála s přípravou?

Pokud jste se našli minimálně v jednom tvrzení, jste zde správně. Individuální jazykový mentoring je odpovědí na Vaše "trápení".

Jak Individuální jazykový mentoring funguje?

Jakmile navážeme individuální spolupráci, stanu se Vašim osobní jazykovým průvodcem a provedu Vás nástrahami i pastmi učení se cizího jazyka tak, abyste dosáhli Vašeho cíle co nejrychleji, co nejefektivněji a co nejzábavněji. Neslibuji zázračnou metodu, díky které budete mluvit anglicky bez dřiny jako rodilý mluvčí ideálně do 1 měsíce, ale slibuji, že Vás do cíle dovedu, pokud mě budete následovat. Jak to ale konkrétně provedu?

Krok 1

Vyplníte formulář

Vyplníte kontaktní formulář s poptávkou níže na stránce, nebo mi napíšete na email: eliska@vyukaajonline.cz / Instagram: @vyukaajonline. Obratem Vám pošlu vstupní dotazník s 6 klíčovými otázkami, díky kterým stanovíte svůj cíl, svou motivaci a další zásadní faktory.

Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 2
Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 3

Krok 2

Sejdeme se na úvodní schůzce

Zanalyzuji Vaše odpovědi, připravím si dodatečné otázky a sejdeme se na úvodní schůzce zdarma. Promluvíme si chvilku anglicky, abych získala představu o Vaší úrovni, zeptám se Vás, co Vás baví ve volném čase, jaký jste student, co na Vás funguje a nefunguje a čeho chcete v angličtině konkrétně dosáhout. Na základě toho stanovíme konkrétní strategii, kterou budeme následovat, abyste dosáhli svého cíle co možná nejefektivněji, nejrychleji a nejpříjemněji.

Krok 3

Oficiálně zahájíme spolupráci

Pustím se do tvorby Vašeho jazykového plánu. Pro Vás to bude znamenat, že každý týden získáte individuální balíček domácí práce, který bude namixovaný přesně podle Vašich požadavků a cílů. Potřebujete odmaturovat? Složit zkoušku PET/FCE/CAE? Domluvit se na cestách v zahraničí? Chcete se zlepšit v angličtině komplexně? Ať už je Vašim cílem cokoliv, balíček domácí práce bude tomuto cíli odpovídat.

Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 4

Budete efektivní samouk s lektorem, který Vám bude krýt záda.

Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 5

Dle vašich cílů sestavím výukový plán na míru, abyste svého kýženého výsledku dosáhli co nejrychleji a nejzábavněji.

Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 7

Stanovíme se pevný deadline (tj. den odevzdání) a den zadání, který se bude pro přehlednost každý týden opakovat.

Například, pokud bude váš den zadání v pondělí, tak ode mě každé pondělí dostanete individualizovaný balíček domácí práce, na který budete mít 6 celých dní k vypracování.

Do sobotní půlnoci vše odevzdáte a já v neděli vaše úkoly projdu, opravím, dám zpětnou vazbu, pochválím, povzbudím a namotivuji.

V pondělí vám na základě vašich výsledků, pokroku a zpětné vazby pošlu další balíček na další týden, na který budete mít zase čas do sobotní půlnoci a v neděli dostanete zpětnou vazbu. A takto pořád dokola. 🙂

Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 9

Vaše úroveň, potřeby, preference a časové možnosti se budou během spolupráce určitě vyvíjet a měnit a i s tím počítám, proto upravuji plán výuky každý týden na základě vaší zpětné vazby.

Jak vypadá balíček domácí práce?

Je to hodně závislé na vašem cíli, ale zpravidla připravuji komplexní zadání několika úloh, které kombinují jak gramatiku a slovní zásobu, ale i mluvení, psaní, čtení, poslech a výslovnost. Časová náročnost je stanovovaná individuálně, nicméně já doporučuji 3 hodiny týdně, tj. 30 minut denně.

Jaký by to byl pocit...

Kdybyste konečně dosáhli svých jazykových snů?

Kdyby pro vás angličtina nebyla limitem, ale vstupenkou do světa neomezených možností?

Kdybyste měli jasno v tom, co dělat, proč to dělat a jak to dělat a přestali neustále tápat v neomezeném množství zdrojů?

Kdybyste měli mou osobní péči, perspektivu, zpětnou vazbu a vedení?

Kdybyste objevili nové způsoby, zdroje a materiály, díky kterým by se studium angličtiny stalo vašim koníčkem?

Největší výhody jazykového mentoringu

5

Individuální péče a přístup

Jazykový plán připravím na míru přesně pro Vás na základě dotazníku a úvodní konzultace. Flexibilně budu plán a výukové materiály přizpůsobovat s tím, jak se budete vyvíjet a zdokonalovat. Už se nesetkáte s tím, že byste se nudili s materiály, co jsou příliš lehké, nebo trápili s těmi, co jsou příliš těžké. Řekněte, kdy naposledy jste si dovolili tak prémiovou službu?

5

Flexibilní volba času i místa

Pracujete na směny? Máte děti? Jsem zaneprázdnění podnikatelé a studenti, nebo prostě jen chcete být pánem svého vlastního času? Díky flexibilitě jazykového mentoringu se můžete vzdělávat KDY a KDE chcete. Ráno v autobuse? V polední pauze? Brzo ráno nebo pozdě v noci? Je to jen na Vás.

5

Cenová dostupnost

OJK v porovnání s běžnou výukovou ve stejné časové dotaci vyjde téměř 4x levněji a je stejně, ne-li více, efektivní.

5

Komplexní pokrok v jazyce

Problém většiny výukových programů a učebnic je takový, že Vás nezvládnou posunout v jazyce komplexně. Zprravidla se buď naučíte gramatiku, nebo slovíčka atp., ale v OJK se zaměříme na všechny oblasti komplexně a propojíme je. Tzn. že všechno naučené budete okamžitě uplatňovat prakticky tak, abyste to dokázali uplatnit i v reálných situacích.

5

Motivující plán a podpora, díky které to nevzdáte

Já, Váš osobní jazykový mentor, Vám přesně řeknu, CO, KDY, PROČ a JAK máte dělat. Budeme pracovat efektivně s termíny odevzdání, abyste neprokrastinovali. Na Vaší práci Vám poskytnu zpětnou vazbu, poradím, povzbudím, namotivuji a nenechám Vás to vzdát.

5

Nedám Vám rybu, ale naučím Vás rybařit

Spousta online programů na výuku angličtiny Vám dá rybu - tj. znalosti, které bez daného programu neuplatníte. OJK Vás ale naučí rybařit - nenaučíte se JEN anglicky, ale naučíte se JAK se učit nejen angličtinu. Tyto znalosti budete moci uplatňovat celý život napříč všemi jazyky.

5

Zábava a radost ze studia (se špetkou dřiny)

Úplně bez dřiny a občasné disciplíny to nepůjde, ale mohu Vám slíbit, že udělám vše proto, abyste se při tom i bavili. Zajímá Vás sport? Knihy? Děti? Osobní rozvoj? Ať už je to cokoliv, co milujete, propojíme to s angličtinou, aby to byla ještě větší zábava. Nečekejte nudné články o politice a globálním oteplování, pokud Vás to nebaví.

Mé zkušenosti

Jako lektorka angličtiny podnikám už 6 rokem. Rukama mi prošly desítky studentů a hrubým odhadem je to něco přes 6 000 odučených hodin, což už s sebou nese řádnou dávku zkušeností. Už jsem pomohla desítkám studentů zamilovat se do angličtiny a dosáhnout jejich vysněné úrovně angličtiny.

Mohu se prokazovat certifikáty FCE, CAE, CELTa a stovkami hodin praxe s různými tipy studentů, od dětí, přes dospělé i seniory, přes individuální skupiny až po skupinové a firemní kurzy, ale mnohem více vypovídající kvalita je za mě fakt, že i já sama jsem studentka jazyků ajsem na cestě společně se svými studenty (německý a španělský jazyk). Vím tedy, jak se cítí, a co potřebují.

Osobní jazykový mentoring je formát vzdělávání, který mě samotné nejvíce pomohl dosáhnout úspěchu ve studiu jazyků a právě proto jsem přesvědčená o tom, že pomůže i Vám. Sama jsem efektivnější metodu ještě neobjevila.

Tímto způsobem sama zdokonaluji svou španělštinu s profesionální lektorkou a nemůžu si službu vynachválit.

Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 11

Cena

Jak jsem zmiňovala již výše, OJK vyjde v porovnání s běžnými lekcemi téměř 4x levněji a dělá to z něj vzdělávací způsob dostupný pro všechny, co to myslí s angličtinou skutečně vážně, bez výmluv.

Vyplňte formulář níže a ozvu se Vám.

Nepropásněte to. Získejte mentoring za zvýhodněnou cenu

*První měsíc 3 000 Kč 2 000 KČ (SLEVA 1000 Kč), každý další započatý měsíc 2 500 Kč.
Doporučená délka OJK pro nejefektivnější výsledky jsou 3+ měsíce. (liší se podle Vašeho cíle).

Mé konverzační “běžné” lekce

3x 60 minut

2 100 Kč/týdně

8 400 Kč/měsíčně

Individuální jazykový mentoring

3 hodiny sestavené domácí práce na míru

625 Kč/týdně

2 500 Kč/měsíčně*

Přihlaste se zde

IJM je vhodný pro klienty,

5

kteří se připravují k maturitě

Součástí IJM budou konkrétní úkoly, které Vás připraví k ústní i písemné části. Zlepšíte se v poslechu, čtení a gramatice pro didaktický test, ve psaní a slovní zásobě pro slohovou práci a v tématických okruzích pro ústní zkoušku.

5

kteří bojují s angličtinou na SS/VŠ

Při sestavování plánu budu brát ohled na to, z čeho jste klasifikování na Vaší škole a co Vám činí největší problémy tak, abyste studium bez problémů a stresu zvládali.

5

kteří se připravují k PET, FCE nebo CAE zkoušce

Seznámím Vás s formátem Cambridgských zkoušek, naučím Vás strategii a vychytávky, jak zkoušky úspěšně zvládnout a pomůžu Vám zvednout Vaši úroveň jazyka na potřebnou ke zkoušce.

5

kteří využívají angličtinu ve svém zaměstnání/podnikání

Ať už toužíte po lépe placené pozici, na které potřebujete výbornou znalost angličtiny, nebo takovou pozici už máte a cítite se v angličtině nejistě, sestavíme plán podle toho, co konkrétně potřebujete.

5

kteří se připravují k maturitě

Součástí IJM budou konkrétní úkoly, které Vás připraví k ústní i písemné části. Zlepšíte se v poslechu, čtení a gramatice pro didaktický test, ve psaní a slovní zásobě pro slohovou práci a v tématických okruzích pro ústní zkoušku.

5

kteří bojují s angličtinou na SS/VŠ

Při sestavování plánu budu brát ohled na to, z čeho jste klasifikování na Vaší škole a co Vám činí největší problémy tak, abyste studium bez problémů a stresu zvládali.

5

kteří se připravují k PET, FCE nebo CAE zkoušce

Seznámím Vás s formátem Cambridgských zkoušek, naučím Vás strategii a vychytávky, jak zkoušky úspěšně zvládnout a pomůžu Vám zvednout Vaši úroveň jazyka na potřebnou ke zkoušce.

5

kteří využívají angličtinu ve svém zaměstnání/podnikání

Ať už toužíte po lépe placené pozici, na které potřebujete výbornou znalost angličtiny, nebo takovou pozici už máte a cítite se v angličtině nejistě, sestavíme plán podle toho, co konkrétně potřebujete.

IJM není vhodný pro klienty,

5

kteří očekávají, že to za ně lektor odmaká

IJM je ten nejefektivnější způsob výuky cizího jazyka, na který jsem narazila, ale vyžaduje proaktivní způsob studenta. Pokud tedy očekáváte, že do Vás angličtinu nějak magicky naleju, aniž byste museli cokoliv udělat, zahájení spolupráce je zbytečné.

5

kteří to nemyslí s angličtinou vážně a neuvažují dlouhodobě

Naučit se cizí jazyk není sprint na 1 měsíc. Pokud očekáváte magické zlepšení pomalu z nuly na úroveň rodilého mluvčího, zahájení spolupráce je zbytečné.
5

kteří nejsou ochotní pro zlepšení obětovat čas a pohodlí

Udělám maximum proto, aby Vás výuka bavila a abyste se do angličtiny zamilovali. Nicméně učení není vždy jen zábava, ale občas to od Vás bude vyžadovat úsilí. Věřím, že je pohodlnější ležet u televize/sociálních sítí, ale to Vás blíže k Vašim cílům nepřivede.

5

kteří chtějí pouze konverzovat v angličtině

V ceně IJK nejsou zahrnuté klasické osobní lekce. Nicméně spousta studentů, kteří OJK využívají jej kombinuje s osobními lekcemi konverzace. Více informací zde: https://vyukaajonline.cz/minikonverzacky/

Reference klientů

200+ našich klientů doporučuje jazykový mentoring

"Každým týdnem na sobě cítím změnu k lepšímu."

Přihlásila jsem se, protože jsem zoufale hledala způsob jak se naučit anglicky. Jsem student a nemohu si dovolit několik soukromých online lekcí týdně a navíc mi přišlo nesmyslný, aby mi třeba hodinu někdo vysvětloval gramatiku, kterou se můžu nadrtit sama, ale zároveň jsem cítila, že potřebuji něčí vedení no a potom jsem narazila na Elišku a na její webinář kde mluvila o online mentoringu. Hned jsem Elišce psala, že bych o mentoring měla zájem a vyšlo to! Mentoring rozhodně splnil moje očekávání. Každým týdnem cítím na sobě změny k lepšímu. I ve škole se v hodinách víc chytám než dřív. Nejvíce mi vyhovuje to, že mám nad sebou profesionální vedení a i to, že mám úkoly a deadliny odevzdání, takže mě to drží v běhu a nevykašlu se na to. Kdybych se učila sama tak by to nikam nevedlo a asi bych hodně prokrastinovala. Rozhodně bych mentoring doporučila! Doporučila bych ho úplně každému kdo se chce zlepšovat v angličtině :-).

Tereza Pechancová

"Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%."

Už jsem utratila hodně peněz za naučení aj a pořád jsem neměla patřičné výsledky. Pak jsem našla Elišku na youtube a začala sledovat její kanál. Koupila se její Ebook a přihlásila se do konverzaček. S tím, že jsem ale neměla žádnou strukturu učení a jen online kurz aj, které nebyl úplně podle mých představ. Takže když jsem se dozvěděla o mentoringu na míru, kde bude struktura a já budu konzistentně pracovat na své aj, věděla jsem, že je to správná volba. Tento typ výuky mě posouvá k mým cílům. Nejvíce mi vyhovuje, že nemám přesně daný, kdy se musím učit. Prostě když teď mám hodně jiné práce aj posunu na později. Flexibilita je pro mě a mou práci velice důležitá a zde je naplněná na 100%. Zároveň se vždy Eliška přidává do učení zábavnou formu a jelikož mám i konverzačky, tak jsou holky propojené a dostávám více gramatiky na mé konkrétní neznalosti. Určitě bych je doporučila všem, kdo se chtějí učit anglicky! Je to mnohem lepší než osobní učitel (také mám zkušenost! Je to zbytečně drahé a rozhodně to nepřineslo takové výsledky, jako po pár týdnech s Eliškou). Jsi skvělá v tom, co děláš a zaplnila jsi obrovskou díru na trhu s jazyky.

Zdeňka Svobodová

"Díky mentoringu se téměř každý den věnuji angličtině, k čemuž bych se sama se sebou nedonutila."

Do mentoringu jsem se přidala, abych se zlepšovala v angličtině a uspěla u IELTS zkoušky, díky které můžu studovat ve vysněném Dánsku. Spolupráce splnila mé očekávání, díky mentoringu se téměř každý den věnuji angličtině, k čemuž bych se sama se sebou "nedonutila". Baví mě učit se nová slovíčka, výrazy, objevovat a posouvat se  Nejvíce přínosné mi přijde, že se angličtině můžu věnovat kdykoli (kdy mám čas já), ale přesto máme s Eliškou "deadline pro odevzdání, takže se úkoly snažím rozvrhnout tak, abych to nemusela dělat na poslední chvíli ve středu večer před deadlinem. Eliška mi ukázala nespočet způsobů/webů/aplikací/pomůcek kde si procvičovat angličtinu, až mi z toho jde hlava kolem a i kdybych se celé dny věnovala jen tomu, nestihnu všechno. Je to jízda! 

Veronika Galušková

"Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky."

Konverzace mi pomohly zbavit se strachu z mluvení, ale potřebovala jsem si udělat pořádek v gramatice a sama jsem se v tom plácala. Jazykový mentoring mi davá pravidla a řád, která potřebuji. Zároveň si urovnávám, co vím a znám a naopak čemu nerozumím a proč. Líbí se mi, že je neustále se co učit a pořád lze prohlubovat své vědomosti. Mentoring splnil mé očekávání naprosto a dokonale. Má to řád, pravidla, vidím své mezery a pak pokroky. Chtěla jsem si projít angličtinu od základů a tento typ výuky je skvělý právě proto, že jdu od samých základů a doplňuji si své mezery. Oceňuji, že na sebe jednotlivé lekce navazující a je v nich smysl. To co se naučím, využiji i v dalších cvičeních, takže to neustále procvičuji. Rozhodně bych doporučila každému, kdo se v angličtině plácá. Nikdy mě moc nebavilo si sednout k cvičení a začít něco vyplňovat. Tady mě to baví, trochu mi trvalo naučit se uspořádat si čas, tak abych vše stíhala, ale když se to zvládne, tak je to úplně super. Kurz neplánuji ukončit ani po zvládnutí základů, do angličtiny jsem se zakousla a chci v ní být lepší a lepší. A to především díky tobě a tvému vedení. Děkuji moc.

Alena Křapová

Rozhovory s mými studenty

Z IJM jsem tak nadšená, protože ho sama využívám jako studentka španělštiny.

Je pro mě zásadní nebýt pouze lektorkou, ale i studentkou jazyků, abych rozuměla svým studentům a kráčela v jejich botách. Moc dobře tedy znám všechny nástrahy, které učení se cizího jazyka může obnášet. IJM jsem objevila ještě před tím, než jsem ho začala poskytovat, když jsem hledala druhý dech se studiem španělštiny.

Moje počáteční nadšení a rychlé pokroky začaly po 5 měsících studia jako samouk opadávat a španělštinou jsem trávila méně a méně času. Vždycky se našlo něco lepšího, co bych mohla v danou chvíli dělat a začala jsem studium odkládat na dobu neurčitou. Spadla jsem do stereotypu a přestala mít ze studia takovou radost. Dokonce jsem pochybovala, jestli v tom mám nadále pokračovat, nebo jestli to vzdát.

Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 12
Individuální jazykový mentoring | zvýhodněná cena obrázek 13

Když jsem ale zahájila spolupráci s Ivanou z projektu Španělština do plavek, tak se moje nadšení ze španělštiny zase vrátilo. Miluju to, že si můžu dělat úkoly dle svého časového harmonogramu, že jsou připravené na míru mé úrovni, mým cílům a zálibám. A taky to, že mají deadline - každou neděli je musím odevzdat. Díky tomu se nestane, že bych je odkládala na dobu neurčitou, ale disciplinovaně je plním během týdne, abych je stihla. Ivana mě podpoří, pomůže, odpoví na otázky - je to zkrátka můj jazykový průvodce a bez ní bych se neposouvala takovým tempem, jakým se posouvám.

Možná si říkáte, proč JÁ potřebuju využívat služby IJM, když jsem profesionální jazyková lektorka a mentor? Je to jednoduché - dle mého názoru každý potřebuje vedení, motivaci a tzv. accountable partnera, který na něj dohlídne, podpoří ho a připomene mu, proč vůbec začal. Znám tolik metod, způsobů a zdrojů pro učení se španělštiny, že to funguje spíše kontraproduktivně. Je toho tolik, že nevím, co si dřív vybrat, takže si nakonec nevyberu nic. To naštěstí ale Ivana řeší za mě a dává mi přesně to, co zrovna potřebuju.

Pojďme to společně odstartovat TEĎ

"Do it now. Sometimes later becomes never." Aneb "Udělej to teď. Někdy se z "později" stává "nikdy". Jediný způsob, jak se nikam neposunout, je nijak nezačít. A jediný způsob, jak znehodnotit čas, který jste do teď s angličtinou strávili, je to vzdát.

Dosáhnout plynulé angličtiny není nemožné a život bez jazykové bariéry je na dosah. Otázkou je pouze, jste ochotni pro to něco udělat?

Vyplňte formulář a ozvu se Vám.